Acill Eşimin ailesine bağırdım ne yapmalıyım sizce?

Kayınvalidenize oğlunun şeyini gördüğünüzü gerine gerine söylerken hiç utanmadınız mı. Aman yarabbim evlerden ırak
Niye utansın ki, kayınvalide torununkinden bahsederken utanmalı, zira torununun pipisi ona mahrem, utanması gerektiğini düşündüğünüz kişi için bu mahremiyet söz konusu değil, kayınvalide böyle bir söze maruz kalmayı fazlasıyla hak etmiş.

Konuştum eşimin ailesiyle. Söylediklerinin beni üzdüğünü, söyledikleri sözlerde onların hatalı olduklarını, benim bağırmak ta hatalı olduğumu söyledim. KV dem söyledikleri için özür diledi, bende bağırdığım için. Sonra eşime sende bu kadar eşine bağırma birbirinizin değerini bilin gibi öğütler verdi. Ama eşim onların yanında bana seni boşayacağım dediği için özür bile dilemedi. Bu beni çok kırdı. Onlar gitti. Şimdi eşim benimle konuşmuyor. Halbuki onlar varken konuşuyordu.

O konuda aynı düşünüyoruz zaten. Ben konu sahibine yazdım, bagırmak olmamış.
Burada sakin geri adım atma diyenlerin aksine,
Kayinvalide evden gitmeden gönlünü alması gerektiğini düşünüyorum. Nihayetinde evine gelen misafir.
Kısa süreli kalacaklardı.
Yaptıklarının yanlışlığı başka bir yanlışla düzeltilmez.
Kendi annesini 20 gün misafir ederken sorun çıkmamış, kayın aileyi 1 haftada bagir çağır kapının önüne koymuş oldu.
Üstelik öncesinde doğru düzgün ciddi bir konuşma da yapmamış ki insanlar neye uğradıklarını şaşırdı büyük ihtimalle.
Ben ciddiye almazdım, çocuk büyüdükçe uygun bir dille önünü almaya çalışırdım. Baktim olmuyor Idrakyollariiltihabi na burada katılıyorum, cok utandiracak birsey yapardım ki bir daha soyleyemezdi.

Zaman tanıyın adama. Benim kocam aileme bağırsa ben de konuşmazdım. Affettirin kendinizi. Lohusadan girin sapıklardan çıkın. Trip yapmayın. Haklıyken haksız olmuşsunuz.

Bu kadar ezik olma. Kayin aile vajina derdinde olmus olsaydi "kizimin kukusuda kukusu" diye tuttursalardi millet burda demedigini birakmazdi. Eh pipi farkli tabi. Insanlar o sekilde yetismis, ne yapsinlar oluyor. Ne demek ne yapsinlar? Cenelerini tutsunlar!!

Kocanda daha yeni dogum etmis esinden bosanmaya dünden hazir. Normal dil ile uyardin, kayin aile dinlemedi. Eh onlarda seni cileden cikarmasalardi!! Hiic geri adim atma. Yaptiklari terbiyesizlik ve igrenctir. Bu olay vesilesi ile en azindan bir daha pipi diye tutturmazlar.

eşin de sakinleşecektir.ben de olsam iki yaşlı insanı idare edip üç beş günlüğüne dayanamadı diye incinirdim.eleştirmek başka bir şey bağırmak kırmak başka bir şey.en azından kaynanan da olgunluk göstermiş.eşine de kızmış.yapmayacak küsüp evi terk edip kavgayı büyütecek o kadar çok kaynana var ki.kırgın gitselerdi eminim senin de içine sinmez pişmanlık duyardın.Eşinin kırılması değil ama boşanacağım demesi üzerine konuşabilirsiniz.ben kırılmasını değil bu cümleyi ailesinin yanında kolayca söylemesini doğru bulmadım.siz de bu konudaki rahatsızlığınızı belirtin.tartışabilir kavga edebilirsiniz ama her durum sonrası çok kolay söylenmemeli boşanacağım sözü

Ben de zaten ilk pipi dediğinde o cümleleri söylemedim. Bak yine pipi dedim Allah kahretmesin ahsjsjs.

Uzun bir süre sabır ve sakinlikle izah etmeye çalıştım. Sonra elit kimliğime zeval getirdim ve işe yaradı. Demek ki kadın bu dilden anlıyor imiş.

Su an çok alınıyorum yalnız iki tane oğlan doğurdum altın bulluklu kimse pipilerini sormadi.
Neleri eksik acaba

(Ciddiye alıp gomeceklere peşinen söylüyorum: şaka)

Su an çok alınıyorum yalnız iki tane oğlan doğurdum altın bulluklu kimse pipilerini sormadi.
Neleri eksik acaba

(Ciddiye alıp gomeceklere peşinen söylüyorum: şaka)

Küçük mü ayol yoksa pipileri. Benim altın büllüklümün haşmetli pipisini merak edip ülke dışından gelenler oldu. Dededen toruna geçen genetik bir mucize bu. Shsjsjsj tamam sustum.

Kusura bakmayın da Kimse kimseye bağırma hakkına sahip değil özellikle Eşinizin ailesi olan sizden büyük insanlara saygısızlık yapmışsınız. Bir de buradakilerin gazına gelip aman alttan almayayım demeyin. Onlar gelip size iyi niyet göstermişler keşke demeseydik diye siz de özellikle kendiniz de abarttığınızı düşünüyorsanız gidin özür dileyin incileriniz dökülmez. Tabi boşanırım ne olacak ki demiyorsanız.

eşin sana destek olması gereken yerde zaten seni yerin dibine sokmuş onlarla aynı zihniyette olduğu için.çocuk senin çocuğun.gidip özür dileyip kendini yerin dibine sokma.bırak çıksınlar zihniyetleriyle beraber girsinler.ama ağlama krizleri süt kesilmesi falan bırak bunları kendini haklıyken haksız ve saçma bir duruma düşürme.rahatsız olduğun şeyleri adamı al karşına konuş dik dur kararlı dur anlat.o geri kafalılarla da samimiyeti azalt, senin çocuğuna senden izinsiz senin istemediğin hiçbir şeyi 18'inden önce yapamazlar.

Olan olmus bence birakin oylece gitsinler zaman gecince pismanliginiz gecmezse arar hal hatir sorarsin sakince anlatırsın durumu.suan cok gereksiz olur,olay daha cok taze sende bi anda tekrar parlayabilirsin..lohusasin ani duygu gecisleri cok normal,biraz zamana birak sakin kalmaya calis

Alttan alirsanz haksiz oldugunuzu dusunup ayagmza geldi derler.orta yolu esiniz bulsun

Diğer konunuzu bilmiyorum. Ağızdan çıkmış laf çıkmıştır, geçmiş ola...

Özür dileyin. Bahaneyle, "ama haklıdyım"larla falan sıvamayın. Sadece ve sadece özür dileyin.

Insanların pipi merakı yüzünden erkekler tek organlarının pipi olduğuna inanılarak yetiştildi. Sonra erkekler neden böyle. Işte bu yüzden.
Tamam fevri olmuş ama hak etmişler bence.

Sizin de dediğiniz gibi hakliyken haksız duruma dusmussunuz. Her zaman hataliysak özür dilemeyi bilmeliyiz .bence hazır hala evdelerken özür dileyin ılımlı cümleler kurun . Eğer özür dilemezsenjz benim eşim olsa gerçekten sogurdum böyle bi insan olduğu için hem anne baba herkesin hassas noktasıdır

Özür dileyip suçlu olduğunuzu kabul ettiğiniz için. Halbuki suçlu değildiniz

Yalnız yeminle boşayacağım dediği için bir muftuye danışın. Şu an gerçekten boşanmış olabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…