Açılıp açılmamak arasında ikilemde kalmak

bana reddetti gibi geldi aslında buna da sarılmam ama cevabı çok kaba geldi küçümser gibi hissettim sadece
Yok ya tanımıyorum ki seni yani ne diyeyim bilemedim demiş. Direkt hayır diyip kestirip atmamış evet de dememiş senden hala bi adım daha bekliyor gibi sanki. Sen konuyu kapatır gibi bi mesaj at sıkıntı yok iyi akşamlar falan gibi, hoşlanıyorsa kendi geri döner zaten

Arada evet yaş farkı pek yok ama yaşanmışlık var.
Yani seni daha toy görür.
O üniverste hayatını tatmış,oşgunlaşmış,sen daha yeni başındasın.
Gireceğin bu yoşda 4 yıl seni çok değiştirecek,her şeyinle.
Hem uzaktan ilişki yürütmek çok zor.
Git doya doya yaşa hayatını,karşına kimler kimler çıkacak.
Ben eşimi okurken tanıdım.
Aramızda 5 yaş vardı ama,aynı şehirdeydik,oda üniverste okuyordu geç başlamıştı.
Arkadaş ortamımız hepsi ortaktı..
Ki ben değil.
Adam kabuş etse bile çok zorlama gibi geldi konuşması,olumlu hissetmedim.

Dimi ben de ayni fikirdeyim.

Hoca açık kapı bırakmış.. Bilmiyorum öğrencisiyle evlenen çok arkadaşım da öğretmenim de oldu ama ben doğru bulmuyorum.
Aslında normal öğretmeni değil, işin ucunda not yok, lise çağından çıkmış reşit, yetişkin. Bakıldığı zaman etik açıdan göze batmıyor çünkü iki tarafın da birbirinden çıkarı yok, dersleri daha iyi olan bir arkadaşla ders çalışmaktan farksız duruyor. Hayatta her şey insan için, ama tabii tartışmalı bir konu. Etik değil diyenlere de saygı duyup göremediğim bir yanı var demek ki diyorum.
Reddetmemiş açık kapı bırakmış evet, ama bence görüldü atıp gönlü varsa sonraki hamleyi beklese daha sağlıklı olur gibi geldi bana. Ben öyle yapardım.
Çünkü yarın öbür gün sen bana geldin sen yüksektin deme ihtimaline karşı, ben sadece söyledim kendin ilişkiye taşıdın diyip sıyrılabilme şansı var şuan görüldü ile bırakırsa:))

Tamam işte peki iyi geceler falan yaz kapanma cümlesi gibi. Eğer hoşlanıyorsa gitmene izin vermez konuşmaya çalışır.

özelde herkes çalışabiliyor gayet. devlet kurumu değil.
Konuyla alakasız ama özelde herkes çalışamaz öyle. Formasyonu olmayan ya da eğitim fakültesi mezunu olmayan birini çalıştırdığı tespit edilen eğitim kurumu MEB genelgesine uymadığı için mühürlenir... Dışardaki tüm kurs ve etüt merkezleri özel de olsa MEBe bağlıdır. Bu arada açılmayın bence çünkü etik değil.

yok yanliş olur bilmiyorum bu saatten sonra daha da üstüne gitmek. yarın ararsa ne yapayım peki?
Arar ya da yazarsa üslubunca konuşursun. Cevabına tavrına göre de senden hoşlanıyor da ondan mı aradı yoksa ilgi arsızı da ilgi mi görmek istiyor onu anlarsın

orasını net bilmiyorum sadece 4 sene okudu dediğim gibi 22 yaşinda mezun oldu desek 23 yaşinda zaten çalıştığında devlet değil özel kurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…