Açılıp açılmamak arasında ikilemde kalmak

Belirsiz dediğim kararsız duruşun. İstiyorsan hani açık kapida bırakmış ararsa yazarsa diyeceğin belli. Ya da aramasada yazacağın belli. Daha yakından tanışalım istiyorum gibisine isteğini soylicen
ısrar etmek gibi geldi bu da belki istemicek o zaman üstelemiş gibi olucam ondan dolayı korkuyorum

Bı aralık kapı bırakmış. Bı kez daha isteğini net söylersin. Yok kusura bakmayın yok rahatsız ettim gibisine değil. Soylemicektim ama söyledim gibisine değil. Öyle konuşmalar bence çok uygun gelmiyor. Ne istiyorsan konuscan isterse ister istemezse vardır bı hayır

ısrar etmek gibi geldi bu da belki istemicek o zaman üstelemiş gibi olucam ondan dolayı korkuyorum
istemiycek adamin cevabı emin ol seni fazla tanımıyorum ne diyeyim ki ben sana şimdi olmazdı.
Açılma etik değil dendi dinlemedin yazdın.Ee adamın cevabı da benim sana gönlüm var gibi gibi yani.Ee şimdi ona rağmen görüldü attın cevap bile yazmadın.
Sen ne istiyorsun cidden anlayamıyorum.

istemiycek adamin cevabı emin ol seni fazla tanımıyorum ne diyeyim ki ben sana şimdi olmazdı.
Açılma etik değil dendi dinlemedin yazdın.Ee adamın cevabı da benim sana gönlüm var gibi gibi yani.Ee şimdi ona rağmen görüldü attın cevap bile yazmadın.
Sen ne istiyorsun cidden anlayamıyorum.
gönlüm var gibi birşey yazmamış kı işte sorun o zaten baya görüldü attı öyle yazdı şimdi ben bu mesaja ne diyebilirim ki

gönlüm var gibi birşey yazmamış kı işte sorun o zaten baya görüldü attı öyle yazdı şimdi ben bu mesaja ne diyebilirim ki
Neden bu kadar olumsuzsun anlamadım
Seni tanımıyorum demek tanırsam bir şeyler olabilir demek. Basbayağı açık kapı bırakmış reddetmemiş.

yok yazmadım zaten daha. en azından daha resmi bir mesaj da olabilir hani bak öğretmenindim falan diye ama böyle birşey hiç beklemiyordum dalga geçer gibi oldu biraz tuhaf hissettim keşke hiç söylemeseydim
hayir hemen kestirip atmamis iste istemeseydi net olarak hayir derdi cocuk degil ya
eger yas farki cok degilse görüldü birakma bence ama topu ona at
bence kizlar kacmali erkekler kosmali

En azından adama iyi geceler mesajı at. Sadece bilmenizi istedim falan da olur. Görüldü atıp bıraktın . Sana tekrar neden yazsın ki.

herkes yaz yaz demiş sence sabah yazayım mı "akşam cevap veremedim mesajınıza, dediğim gibi söylemek istemiştim sadece o yüzden yazdım" gibi? yoksa ayıp mı olur hiç yazmasam dedikleri gibi bilemedim
Akşam yazsaydın okey, ilgisi varsa prenses döner sana boşver yazma derim

Neden bu kadar olumsuzsun anlamadım
Seni tanımıyorum demek tanırsam bir şeyler olabilir demek. Basbayağı açık kapı bırakmış reddetmemiş.
Yolu yordamı bilmiyor gidip açılıyor bir de 😁 adam açık kapı bırakıyor gelip burada trip atıyor
Ay çocuğun aklı varsa kapatır kapıyı içim baydı valla 😀

herkes yaz yaz demiş sence sabah yazayım mı "akşam cevap veremedim mesajınıza, dediğim gibi söylemek istemiştim sadece o yüzden yazdım" gibi? yoksa ayıp mı olur hiç yazmasam dedikleri gibi bilemedim
Şimdi yazma bunu, gece dediğimiz saatte yazman gerekirdi. Bundan sonrası onda bence. Duydu öğrendi, devam etmek isterse yazar geri sana

X