Açılıp açılmamak arasında ikilemde kalmak

Ben de 23 yaşında yeni mezunken bi lisede ücretli öğretmenlik yapmıştım, bana aşık olan öğrencilerim oluyordu, arada 3-4 yaş olunca. Ama isterse aynı yaşta olalım gene de bi öğretmen öğrencisini o gözle göremez, mümkün değil. Elbette görenler vardır ama bana hiç ahlaki gelmiyor. Öğretmen-öğrencisi başka bir ilişkiye evrilmemeli bence. Sizinki de aşk değil olsa olsa hayranlıktır, olsun. Üniversitede kendi denginizi bulursunuz.

ss gelir mi ona göre uyuyacağım :p

Güzel heyecanlar, gençlik aşkı. Zararsız da buradan göründüğü kadarıyla. Etik kısmına girmiyorum ama kendini kötü hissetme. Sen cevap beklemedin, sadece içinden attın öyle düşün. Erkekler senin yaptığını saniyede 637494 kişiye falan yapıyor bir şey olmaz.
IMG_20240911_232256.jpg

Ben de 23 yaşında yeni mezunken bi lisede ücretli öğretmenlik yapmıştım, bana aşık olan öğrencilerim oluyordu, arada 3-4 yaş olunca. Ama isterse aynı yaşta olalım gene de bi öğretmen öğrencisini o gözle göremez, mümkün değil. Elbette görenler vardır ama bana hiç ahlaki gelmiyor. Öğretmen-öğrencisi başka bir ilişkiye evrilmemeli bence. Sizinki de aşk değil olsa olsa hayranlıktır, olsun. Üniversitede kendi denginizi bulursunuz.
Hoca da olmaz etik değil dememiş de seni tanımıyorum ne diyeyim ki demiş.
Normal şartlardaki gibi en azından klasik bu hayranlık ben senin öğretmeninim açıklaması gelir sanmıştım ben.

Ayyy aman be ablacığım sal gitsin. Söyle de şeker falan veren olursa almasın dağlar kızı heidi. (Söyleme tabii de djdjdj)
Bu ne kırılgan tepki 😂😂
Herhangi bir beklentiyle yazmadım demene rağmen seni tanımıyorum o kadar demesi ne demek biliyor musun, “azıcık şişir egomu az biraz ısrar et koş birazz” demek benim gözümde. Bas görüldüyü tut kendini.

Ayyy aman be ablacığım sal gitsin. Söyle de şeker falan veren olursa almasın dağlar kızı heidi. (Söyleme tabii de djdjdj)
Bu ne kırılgan tepki 😂😂
Herhangi bir beklentiyle yazmadım demene rağmen seni tanımıyorum o kadar demesi ne demek biliyor musun, “azıcık şişir egomu az biraz ısrar et koş birazz” demek benim gözümde. Bas görüldüyü tut kendini.
yok yazmadım zaten daha. en azından daha resmi bir mesaj da olabilir hani bak öğretmenindim falan diye ama böyle birşey hiç beklemiyordum dalga geçer gibi oldu biraz tuhaf hissettim keşke hiç söylemeseydim

yok yazmadım zaten daha. en azından daha resmi bir mesaj da olabilir hani bak öğretmenindim falan diye ama böyle birşey hiç beklemiyordum dalga geçer gibi oldu biraz tuhaf hissettim keşke hiç söylemeseydim
Yok dalga geçer gibi değil şimdi suçlayamam hiç öyle görünmüyor.
Ama biraz nazlanır gibi geldi gözüme sevmem erkeğin ilgi arsızını.
Aynen, önce biraz ben senin hocanım tribine girseydi bari, hemen tanımıyorum seni demesi öğrencilere de tamammış/sıkıntı etmezmiş izlenimi verdi ona takıldım ben dalga geçme durumu yok.

Kuzum sen reddedilmeye odaklamissin kendini ama adam reddetmemis ki ben mi yanlış anliyorum.

Hoca da olmaz etik değil dememiş de seni tanımıyorum ne diyeyim ki demiş.
Normal şartlardaki gibi en azından klasik bu hayranlık ben senin öğretmeninim açıklaması gelir sanmıştım ben.

Hoca açık kapı bırakmış.. Bilmiyorum öğrencisiyle evlenen çok arkadaşım da öğretmenim de oldu ama ben doğru bulmuyorum.

X