acil :(

kızlar nişanlm anneme söyleyelm dıyo kan testı ıcın.sizce değer mi bu riski almaya?soyleyelım mı?

ne gerek var ki annene demeye.evlencek yaşa gelmişsin.doktorun yanna annenle grcek deglsin yani :1closedeyes:
dokrora gt nişanlınla.adetim düzenszleşti muayne olcam nişanlm götrcek de annene de
hamile deglsin zaten,boşuna yaşadklarını annene bildirceksin eger söylersen!!!

dr ya gidince gebelik var derse dr daha kötü.annem öldürür o anda beni..

şuan sadece bekledigin için gebelik varsa bile sonucunda herşey ortaya çkcak.doktra gt bnce için rahatlasn artk.buraya yazmakla sonuca varamazsn

ne gerek var ki annene demeye.evlencek yaşa gelmişsin.doktorun yanna annenle grcek deglsin yani :1closedeyes:
dokrora gt nişanlınla.adetim düzenszleşti muayne olcam nişanlm götrcek de annene de
hamile deglsin zaten,boşuna yaşadklarını annene bildirceksin eger söylersen!!!

benim anneme değil onun annesine..söylesek mi bilmiyorum.ben hiç bi belirti yaşamadım.sadece ilk adetim akıntılı gecti biraz.2.yani mayıs adetm normaldi.bu adetim de normale bindi şükür.sadece 6-7 gün önce oldu.ve bi de karnım..söylesek mi bilemiyorum.aileme söylemesinden korkuyorum.ama kan testini bi tek onla yaptırabilirim.çünkü annesi laborant..

benim anneme değil onun annesine..söylesek mi bilmiyorum.ben hiç bi belirti yaşamadım.sadece ilk adetim akıntılı gecti biraz.2.yani mayıs adetm normaldi.bu adetim de normale bindi şükür.sadece 6-7 gün önce oldu.ve bi de karnım..söylesek mi bilemiyorum.aileme söylemesinden korkuyorum.ama kan testini bi tek onla yaptırabilirim.çünkü annesi laborant..

sonra aranzda bi tartşma çksa yüzünüze vurur belki.hiç bu strese grmeee !!!!!!!

insanlarn napcagı belli olmaz

ama ya varsa gebelik?aklım çok karışıyo..

Burada kimse sana tam anlamıyla yardımcı olamaz..Bilemez kimse durumunu tam olarak..Ne yapıp ne yapıp bir tahlil labaratuvarına gidip beta hcg testi yaptırman gerek.....
Vakit kaybetme...

canım merak etme kesin hamile deilsin kaç kere test yaptım diosun olsa mutlaka çıkardı testler yanılmıyor ben üç gebelimide adetim geçmeden evde yaptıım idrar testinden örendim yoksada negatif çıkıyo reglinin düzensizleşmeside içtiin o ilaçlardan olmuştur merak etme bence kesin hamile deilsin

canım merak etme kesin hamile deilsin kaç kere test yaptım diosun olsa mutlaka çıkardı testler yanılmıyor ben üç gebelimide adetim geçmeden evde yaptıım idrar testinden örendim yoksada negatif çıkıyo reglinin düzensizleşmeside içtiin o ilaçlardan olmuştur merak etme bence kesin hamile deilsin

bence de...Ama arkadaş panik yapıyor...

inşallah kızlar.o zman söylemesin nişanlım annesine..

yasakkelime
tabiki söylemesin...çok ayıp bişe bnce bu yaa.ne yaşandıgınızı ögrenmş olcak :1no2:
hamile deglsn canm işte.o kadar test yaptın.olsa çıkardı elbet
hem adetinide oluyosun

evet oluyorum da şu üstüne görme ve idrar testlerinin güvensizliği öldürüyo beni..yoksa takmıcam bu kadar.tabi bi de karnım..

evet oluyorum da şu üstüne görme ve idrar testlerinin güvensizliği öldürüyo beni..yoksa takmıcam bu kadar.tabi bi de karnım..

Canım idrar testleri belki hamileliğin çok başlarında doğru bilgi vermeyebilir,yanıltabilir..

Ama 3 aylık hamileliği olan birinin idrar testleri kesinlikle hiç bekletmeden anında ÇİFT ÇİZGİ çıkar....

yine aklım karışıyo karnımdan dolayı büyük ihtimalle test yaptırcam annesine..dua edin kızlar..

yine aklım karışıyo karnımdan dolayı büyük ihtimalle test yaptırcam annesine..dua edin kızlar..

ayy canm daha ne diyelim sana sengözlerimebaksanab

burda herkes sana onca dil döktü.hala hiç birini takmıyosun.

hamile oldugunu varsay...artık geç herşey için,aldıramazsn bile.(ama deglsinnn)
şuan annesine yaşadıklarını boşyere bildrmş olcaksn yani

bence ilk defa böyle bişe yaşadıgın için tedirgin oldun kaç aydır.sanmıyorum başka türlüsünü.kolay gelsin....

öyle bişey ki bi an tama diyorum ya yok olamam ben hamile fln bi an geliyo ki yok kesin hamileyim ben hemen bişey yapılması gerek.:s sinir oldum kendime!

vazgeçtik söylemiyoruz.kötü bir sürprizden Allah esirgesin.

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim kızlar..

X