acil :(

son adetim 3 mayıstı.ilk 3 ayda bebekten dolayı değil alınan kiloya bağlı olarak karın büyürmüs ve 12.hafta eğer varsa.sanrm alınması da zor..

normal adet renginde kanamam var miktarı daha az.tam başlamadığından da olabilir.bu üstüne görme olabilir mi ya?ve erken başladı biraz.ben 3ünde bekliyordm

Bak canım bence git dr a karın ultrasonuna ..Çok vakit kaybetmeden..zaten erken gidersen daha kese falan oluşmadığı için dr anlamaz hamilelik olsa bile..miyomun ya da kist falan da olabilir..

Ben hamile olmadığını düşünüyorum gerçi...

kızma ama nişanlın sorumsuz galiba..:kızgın:
bence şimdi sen ara onu müsait olduğunda..çok kötüyüm beni hemen dr a götür de..işinden mişinden izin alsın da gelsin ,seni götürsün bir dr a...sorumluluk sahibi olsun adam gibi...!!!

12 hafta 2 günlük varsa..zaten gec kaldım galıba :KK43:

bu hesapla sen 3 aylık hamile olman lazım arkadaşım olurmu öle şey
duyulcak korkusuyla kan testi yaptırmıyosun sonra hamileysen bunu nasıl açıklıycaksın ailene
bence tamamen psikolojik senin belirtilerin

ben de hamile olduğunu sanmıyorum ama içinin rahat etmesi için gitmen gerek bir dr a ya da kan testi yaptır....biraz uzak bir tıbbi tahlil lab ına gitsen olmaz mı ? 1 buçuk saat içinde sonucu öğrenirsin..evde bilemezsin ki..

3 aylık hamile olsan idrar testinde mutlaka iki koca kıpkırmızı çizgi olurdu..3 aylık hamilelikte idrar testinin negatif sonuç vereceğini sanmıyorum canım..

canım hamıle kalmak bu kadar kolaymı sanıyosun yapma allah askına bosuna kendını kasıp reglenı gecıktırme tatlım:1hug:

canlarım benim içime sevinç serptiniz istediğiniz herşey olsun..üstüne görme de 3 ay olmazdı heralde.ben bu 3 ay boyunca oldum reglimi yada artık bu her neyse..

kızlar nişanlm anneme söyleyelm dıyo kan testı ıcın.sizce değer mi bu riski almaya?soyleyelım mı?

kızlar nişanlm anneme söyleyelm dıyo kan testı ıcın.sizce değer mi bu riski almaya?soyleyelım mı?

bence annene deki adetim az gelio dr a görünmem lazım sebebi ne die ilerde velendikten sonra sorun yaşatmasın bana die sölersen götürür dr a

X