ACİL ! Yeni doğmuş kedi yavruları...

Melekleeer :KK37:
Cok sevindim suan ve huzur doldu icime son hallerini görünce cok iyi insansiniz keske herkes sizin gibi olsa hayvanlara boyle davransa :KK42:
Azra910 Azra910 cunyır,işte bu sebeple konular ilgili bölümlere açılmalı. Derdim vara açılıyor mesela bu konular, evet orda çok kişi bakıyor konuya ama ilgili bilgili insanlar asıl bu bölümde değil mi..
Ordaki 30 kişi mi,burdaki 3 kişi mi daha çok yardımcı olabilir? Işte böyle düşünülmeli..

Bu gece burda çok özel bir paylaşım yapıldı.. Bebekler de bizler de huzurluyuz şimdi..

Azra910 Azra910 cunyır,işte bu sebeple konular ilgili bölümlere açılmalı. Derdim vara açılıyor mesela bu konular, evet orda çok kişi bakıyor konuya ama ilgili bilgili insanlar asıl bu bölümde değil mi..
Ordaki 30 kişi mi,burdaki 3 kişi mi daha çok yardımcı olabilir? Işte böyle düşünülmeli..

Bu gece burda çok özel bir paylaşım yapıldı.. Bebekler de bizler de huzurluyuz şimdi..
Evet haklisin melegim, anneleri birakip gider mi ki? Acaba benim mikinin annesi gibi araba falan carpmis olabilir mi cunku dogurup hemen birakmis olamaz heralde

Evet haklisin melegim, anneleri birakip gider mi ki? Acaba benim mikinin annesi gibi araba falan carpmis olabilir mi cunku dogurup hemen birakmis olamaz heralde
Nadiren de olsa,anne bırakıp gidebiliyor canım maalesef:KK43:

ShinSeGi ShinSeGi canım,altlarının sıcakta olması lazım. Yani bebekler sıcak su torbasının üzerinde yatıyor şekilde olmalılar. Ve üzerlerinde battaniye olacak..

ShinSeGi ShinSeGi canım,altlarının sıcakta olması lazım. Yani bebekler sıcak su torbasının üzerinde yatıyor şekilde olmalılar. Ve üzerlerinde battaniye olacak..
Hani Turk filmlerinde 'kedi bile yavrusunu birakmiyor' derler ya ben birakmaz saniyodum demekki olabiliyomus :KK43:
İnsallah 1ay falan buyuseler daha kolaylasir bakimi daha bugun dogmuslar kuzucuklar
Ay bide konuda 2si ölmüş yaziyodu ya nasil ellerim titredi sonra ileriyi okuyunca nasil sevindim :KK36:

tamam cnm simdi beslmemek icin uyandım. besleme nöbeti bende simdi :)

İzmir'deyseniz Kökekuba veteriner kliniğine götürebilirsiniz. Kedi sütü tozu almanız lazım. Bir de pet shoplarda kedi biberonu oluyor iki tane alın eşinizle birlikte beslersiniz. Yavruları ayrı ayrı koymayın birbirlerine sokulup uyusunlar, böylece yalnız hissetmezler

Kizlar acaba bu yavrucaklarin annesi dönmüş ve yavrularini aramismidir ki? Sürekli kafama takiliyor bu.. Ama aksam neredeyse 2-3 saat bekledik gelmedi. Dışarda biraksak ölürlerdi.
Acaba hava biraz ısısınınca öğlen buldugumuz yere koyup biraz beklesek mi annesi gelebilir mi? Ama baska kediler filan zarar verir mi diye de korkuyorum

Bir de yeni dogan insan bebekleri gibi sürekli uyur mu bunlar da? Pek sesleri cikmiyor. Anca beslerken hareketlenip miyakliyorlar :)

Belediye barınağını ara gelip götürürler.
Peki bakarlar mi? Acaba biraz bakip toparlaninca mi öyle bi yere versek dedik. Zaten 10 gün sonra 1 haftaligina Ankaraya gidicez ucakla oldugu icin onlari goturemeyiz burda birakabilecegimiz kimse yok sabaha kadar kara kara onu düşündüm napcaz bu yavrulari diye :KK43:

Melekler... Yavrucaklarimiz pek keyifli :) kakalarini bile yaptilar. ishal olmamislar cok şükür ona da sevindim. midenizi bulandirmak istemem ama ne cok kati ne sivi ee leri sanirim normali bu dimi? öğlen çıkıp dediginiz kedi sutu tozlarindan ve biberon aricaz bakalim. Bi görseniz kuzular sicak su sisesine nasil sirnasiyor anneleri saniyorlar sanirim resmen meme ariyorlar orda

X