ACİL ! Yeni doğmuş kedi yavruları...

Her serden bir hayir cikar derler ya demekki bu kedilerin uzuntusuyle bircok hayvana sifa olacaksiniz.Insan cok etkileniyor cunku..

biri daha ölmüş:KK43: Dün görmeye gitmistik cok durgundu zaten yavrum kiyamam :KK43: son 1 tane kaldi ama o da durgunlasmis. Alan bayan da o kadar güzel bakiyorkki usumesinler diye eve aldi hepsini. minik yavrularini annenin ayrica özel emzirmesini sagliyor ama demekki bu yavrucaklar sağlıklı degildi :KK43:
Belki hasta oldukları için anne onları bırakıp gitti zaten,bu da olabilir

Kedi istiyosan,benim 2 haftadır baktığım bebeği verebilirim sana. Çok sağlıklı maşallahı var:nazar::emir_bebek:

Ben konu sahibine bir kedi sahiplendirmeye kararliyim :) resme bakin lutfen. Birbirine sarilip uyuyan iki kedi var evimde :) seyretmesi bile cok huzrlu emin olun.

Eklentiler

• IMG_20170412_204532_727.jpg
    IMG_20170412_204532_727.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 41
Kedi istiyosan,benim 2 haftadır baktığım bebeği verebilirim sana. Çok sağlıklı maşallahı var:nazar::emir_bebek:

Ben konu sahibine bir kedi sahiplendirmeye kararliyim :) resme bakin lutfen. Birbirine sarilip uyuyan iki kedi var evimde :) seyretmesi bile cok huzrlu emin olun.
cok teşekkür ederim kizlar ama biz sahiplenecegimiz kedileri bulduk bile :) eger bizim son kalan yavru da ölürse süt kardeslerinden birini alicaz cok tatlilar dün bi saat sevdim yanlarından ayrilamadim. suan 3 haftaliklarmis annesinden ne zaman ayırmak uygun olur? bi de biz apartman dairesindeyiz tuvaletlerini filan yapmalari icin kum mu koymam lazim?

kum değilde kristal alın. kum eve çok dağılıyor ayaklarına yapıştığı için. kristaller hem koku yapmıyor hemde evin içine dağılmıyor.. mama mutlaka iyi bir marka olsun. proplanı tek geçerim biraz pahalı diğerlerine göre ama tüy dökümünü çok engelliyor.
alma kısmına gelirsek. anneleri ne zaman emzirmeyi bırakırsa o zaman alırsınız. 2 aylık filan olmalılar yaklaşık. aşılarınıda ihmal etmeyin. özellikle kist aşısı hem sizin hemde onun sağlığı için çok önemli.

X