acil akıl rus

benim oturduğum evin yan apartmanında ruslar oturuyor.
evde uygunsuz kıyafetlerle geziyorlar.eşimini hep göz ucuyla bakarkan bir kaç sefer yakaladım.ve uyardım.
dün akşam karanlıkta onları seyrederken yakaladım.evlerinde ışıklar açık tülüde kapatmıyorlar.bu rus kadın evli. sizce ne yapayım.
eşimle akşam bu yüzden kavga ettim.
bana dediği her erkek bakarmış ne varmış bunda. sinirden çıldıracağım ne olur bir akıl verin.
apartmanlarının yöneticisine söylesemmi?

bence eşine şöyle söyle
kocası gelince haber ver de ben de bakayım de

Rus topiği almış başını gitmiş yine:))

Şimdi; tamam kocanızın bakmaması lazım tabii, hatalı..Bunu bir kenara koyalım ..

Yalnız böyle durumlarda uyarıcı 1-2 cümle edilmesi lazım o komşulara..

Gerçi balkona falan çıkıyorlar mı okumadım, evin içinde geziniyorlarsa yapacak fazla birşey yok ama balkona cama çıkıyorlarsa, etraf rahatsız oluyor , çoluk çocuk var vs. gibi uyarma anlamında konuşulabilir, yönetici tarafından.

Kocama sordum tüm samimiyetiyle söylediğini biliyorum.
İlk bir iki gün bakarsın,ama hergün bakılmazki,H,içmi çıplak kadın görmedin dedi.
Bu benim kocamın yorumu,sizinkiler ne der ,bilmem.

konu sahibi böyle bi durum var ne yapayım diye sordu biz yine konuyu ne hale getirdikk..eşimin yaptığı normalmi,rus bayanın hareketleri normalmi?ben mi abartıyorum akıl fikir verin demiş olsaydın çok başka şeyler yazardım ama ne yapman gerektiğini sormuşsun..tekrar söyliyim..cinsel uzuvları gözükücek kadar,türk aile yapısını zedeliycek biçimde vücudun teşhir edilmesi ve ev mahremiyetinin dışına taşılması yasalarımıza göre yasaktır!!! pencereden bakan reşit olmayan gençler ve çocuklar olabilir..Aile yapısını ve evlilik bağını sarsma ihtimali de olduğu için perdeler açık bişekilde kimse vücudunu belirtlen oranda teşhir edemez!! yöneticiye söyleyin oda gerekli yere bildirsin ve rus çifte gereken uyarıyı yapsınlar..

beni anladığınız için teşekkür ederim size.
ben ne dedim konu nereye gitti

aman şekerım ya yyorumları da okudum
eşin nomal değil onlar rus dıye onlara bakabılme hakkını kendınde sanıyor
Turk olsa bakmazdı ama ruslara kötu nam yapıstırdıgımız ıcın toplumca bakma hakkını kendınde buluyor işte erkekler de..

sen de eşini uyar boyleyse ben de yarı cıplak gezıcem perdelerı açıcam de
olmazsa kadınları uyar komsular şikayetcıymıs kalın perde takın oyle gezın de tum adamlar bakıyolarmıs komsular sıkayetcı deyın kı sızın kocanız oldugu anlasılmasın tek, sonra hedef aldırtmayın

bır de yonetıcıyı de alıp bırlıkte gıdın ıstıyosanız

gercı yıne kadınlara sarmıs olduk, kocanızı dızgınlemelısınız sız kocanızda hata

normalde hepımız gun gelıo askılı badı mınık sortla evde dolanıyoruz bı adam baksa guzel olurmu ya ne ayıp....
terbıye verın ona ...

:kızgın: konuyu açan arkadaş önce sana diorum demekki kocana laf dinletimorsun evl i kadın baktına göre o seni aldatırda o baksana bakma diorsun dinlemiyor seni eee kadın öle gezdine göre yazlık tatil veyat sıcak bi bölge oralarda evinde istedi gibi gezer :1closedeyes:

konuda ruslara çamur atanlarıda moda şikayet ettim habriniz olsun cvp bile yazmıyorum size kaç kere yazdım anlamıyorsunuz !!!

Valla millet neleri söylüyor birbirine..
Arkadaşım anlattı, kocasını kıskanan bir kadın,güzel bakımlıı bir kadın komşusunu, ; uyarmış her dakika balkonda diye.. Kadın da normal kıyafetle yani anormal bir durum yok.

Sana ne be? Balkon benim keyif benim değil mi? Güzelsem balkona çıkmayım mı?

(Bu kişi ben değil o kadın:)

Yani, böyleleri de var..

valla ister bana kızın ister kızmayın aynı durum benim başıma gelse eğer kocamı seviyor ve genelde onunla iyi anlaşıyorsam hiç sinirlendiğimi belli etmem ve ona kızıp daha çok bakmasını sağlamam çeşitli taktikler uygularım bende açık giyinip( tabiki belli ölçülerde) perde açık bir kez dolaşırım

tabiki buna tepki gösterecektir

o zamanda ama sen karşıdakinin karısına bakıyorsun iyi niyetle baktığına eminim korkma banada kimse kötü niyetle bakmaz derimkaydirigubbakcemile3

Eşine de şiddetli bir şekilde onu kınadığımızı ilet lütfen.

Ne demek her erkek bakar..Oldu gözlerim doldu, sen bak doya doya, ne olacak değil mi?
Erkek adam yapar..

Yaaa Allah Allah neden beni anlamak istemiyorsunuz.
Adamı onaylamıyorum,ama başka bir erkek de olsa o durumda bakardı diyorumm.
Kadın olarak kıskanıyorsun eşini tabi normali bu ama.
Lütfen akşam eşinize sorun doğru söylesinler ama,kaç tanesi bakmam der.

En fazla 1/2 bakar iş haline getirmez bu adam gibi adam resmen mesai ayırmış bu iş için, biraz gözünüzü açın.. Kaldıki bakanda skalı gizli göz ucu ile bakar bu adam gibi bide savunmaz :eek:klava:

Böyle bir konu açtıysan dağılır ki mecburen.Kimi dicek abartma,öteki dicek aaa olurmu .Suçlu taraf bulunana kadar konu genişler,ondan sonrada esas konu unutulur,yorum yazanlar birbirine yorum yapmaya başlarrr....
Konuyu açan kişinin kafası iyice karıştığıyla kalır.

Daha bir kaç gün önce; başka ırktan kadınların hakkında rencide edici yada karalayıcı konuların açılmamasını,açılırsa bu yönde kim ne yazmışsa hukuki sürecin başlatılacağını belirtmemize rağmen;yine aynı yorumlar sıralanmış konuya..

Ruslarla ilgili her konu kapanıyor diyen arkadaşım da nedenini,sebebini çok iyi biliyor olmasın rağmen şaşınlıkla ifade etmiş bu konuların kapatıldığını..

Nedir sizlerde ki bu Rus bayanlara konu açma zaafı?

Konuyu site yönetimine gerekli açıklamalarla bildiriyorum..Artık lütfen site adminleri ile bu durum hakkında görüşünüz.

X