acil akıl rus

plaj örneğini veren arkadaşlar lütfen.
eşimde sabah aynı şeyi söyledi.
iyide burası plajmı.
düğüne giderken farklı giyiniyoruz .
cenazeye giderken farklı.
normalde giymediğimiz mini eteklerimizi tatilde giyiyoruz.
her kıyafetin yeri ve zamanı var.

kadın istediği gibi gezer çünkü evi.
adam açan kadına bakar .
eee peki ben ne yapacağım.
lütfen akıl verin.
eşimin suçlu olduğunu ben zaten biliyorum
bir şeey yapmalıyım ama ne????????????????

Madem bu genellemelere üzülüyorlar,o zaman toparlasınlar kendilerini,bak evli diyorsun,
türkiyede hangi kadın öyle yapıyor.
Üzülmekle olmuyor,dikkatli davranacaklar o zaman.

ama genellemeyi sen yapıp ,bütün rusları aynı kefeye koyuyorsun. ve hepsi bu iş için burada diyorsun. ve namusuyla , gelip evlenen bütün rusları ,başka iş için gelenlerle aynı statüye sokuyorsun.
ben bir rus olsam ve burada evlenip
bir türkle, namusumla burada yaşasam ,çok üzülürdüm bu genellemeyi duyunca..

He kadın açarsa adam bakar,
o zaman kadın versin adam alsın, normal olsun, ne de olsa kadın verdi...
Töbe estağfurullah..Şu adamları melek yapmayın artık, suçlu suçunu çeksin..

diğer yazılardaki yorumlarımı okumuş olsaydınız değil erkekleri melek yapmak,nasıl yerden yere vurduğumu görürdünüz.
Doğanın kanunu bu bütün erkekler baakkkaaar ,Ben erkekleri haklı demiyorum ki.Doğaları gereği her erkek bakar diyorum.

offff ne bileyim.
umarım olmazzzzzzzzz

popoları açık derken anlamadım hiç bişi bundan
yani altlarında hiç bişi yokmu tamamen çıplakmı altları.
yoksa kısa bir etek yada kısa bir şortmu var altında.

bidaha böle biseyi sölerse madem bakıyosun iyi ozaman bende evde çıplak gezeyim bana bak de o kadının ne kadar yanlıs bisey yaptığını söle ama esininde sana karsı saygısızlık yaptığını söle...

Canım senden fazla bu lafıma alınan olmadığına göre sen Rus olmalısın.

kadına ne diyebilirsiniz ki, kendi evinde istediği gibi gezer, pencereni aç ya da ka da diyemezsiniz. eşiniz suçlu, kusura bakmayın. çözüm kadını değil eşinizi vazgeçirmeye çalışmak.

ben gocamla başedemedim bacı sizi kesmekten geri durmiy herif , siz bi örtünün alalh aşkına yohsam evliliğim sarsılcek :1closedeyes:

tarzı bir konuşmayla kadın imana getirilebliir tuçem..
rus diye anlayışsız değildir heralde şakkıdı

şimdi o kadar rus olmasaydı da türk olsaydı ve poposunu açsaydı eşiniz yine bakardı sonuçta, böyle genellemeleri ben de çok yanlış buluyorum. pek iyi bir ünleri yok rusların belki ama hepsi aynı olacak diye bir kanun da yok. eşiniz konuşmaktan anlamıyorsa yapabilecek bir şeyiniz olduğunu hiç sanmıyorum, taşınma durumları desek, bu da pire için yorgan yakmak mı olur yoksa yerinde bir önlem mi olur siz karar vermelisiniz.

Plajda bakar mıydı bikinilere , mayolulara ?

Sizin gözünüzün önünde farkedilecek derecede orda bakıyorduysa ve siz sesinizi o zaman çıkarmadıysanız , kocanız şimdi bunu rahatça söylemiştir size ...

Bazı şeyler minicik başlar , kar topu gibi büyümeye başlar .. Ve şimdi de evin içine bakmaya kadar gider...

bıktık şu yabancıların memleketimizi istila etmesinden.klava:birde savunuyorsunuz rus kadını ya.dış ülkede yaşayan türklere hep ikinci sınıf muamele yapılıyor bizim memleketimizde yabancılar baş üstüne taç ediliyor elin gavuru AB ye bile almıyor türkleri.siz hala neyi savunuyorsunuz.burada yaşayacaklarsa kurallara uymasını bilsinler.kimse onların orasını burasını görmeye meraklı değil.

zaten eşimle sorunlarımız var annesi yüzünden böyle bi olay başıma gelse hadi naş git o rusların yanına der kapı dışarı atardım yada alır çocuğumu giderdim sen ruslara uzaktan değilde yakın bak ev al der çıkıp giderdim...

:roflol: Ya gerçekten çok hoşsunuz :)))))))))))

popoları dışarda yazmış arkadaş:roflol:
merak ettim bende.bi insan evde altı çıplak nasıl gezerki:1shok:.cam,tül açık.
ama altında kısa şort varsa,bu gayet normal sonuçta evinde.tülün açık yada kapalı olmasıda kadının rahatlığı,genişliği:mymeka::mymeka:

kıyafet konusunda rahat davranmaları onların namussuz olduklarını göstermez sonuçta bahsettiğimiz bayan evli bir bayan perdeyi kapatmaması birinin onu gözetleyeceğini düşünmemesinden kaynaklanıyordur diye düşünüyorum

Konuyu baştan sona kadar okudum, sizin diğer yazılardaki yorumlarınızı okumadım, erkekleri yerden yere vurmuş olabilirisiniz o yazılarda...
Ama burda her erkek bakar doğaları gereği diyorsunuz, bakmayan da var emin olun..

iç çamaşırı yok.
beyaz incecik askılı body.çamaşır oladığı için göğüsler ortada olduğu gibi
altında beyaz çok ince şort.
ama şort aşağı fazla inmiş.
nasıl anlatyım önden ve arkadan 1 karış aşağıda.her akşam kapının bütün poposu ve önü ortada
her şey gözüküyor.
bikini yanında kapalı yani
anlatabildimmi bilmem
daha açık anlatmak isterdim ama olmaz

galiba eşimi yakalamasaydım m..... yapacaktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…