acil akıl rus

bıktık şu yabancıların memleketimizi istila etmesinden.:eek:klava:birde savunuyorsunuz rus kadını ya.dış ülkede yaşayan türklere hep ikinci sınıf muamele yapılıyor bizim memleketimizde yabancılar baş üstüne taç ediliyor:kızgın: elin gavuru AB ye bile almıyor türkleri.siz hala neyi savunuyorsunuz.burada yaşayacaklarsa kurallara uymasını bilsinler.kimse onların orasını burasını görmeye meraklı değil.

Bence bizim bazı erkeklerimiz feci şekilde meraklılar..:eek:klava:

Bence bizim bazı erkeklerimiz feci şekilde meraklılar..:eek:klava:

Şeniz Şeniz Şeniz

ha şunu bileydiniz..
milleti suçlamak ne kolay yaa..
kimse dönüp kendine bakmıyor.
adları çıkmış ya bi kere '' rus '' diye..
tecavüzde bile kırıtmıştır zi..i damgası yiyorlar..

iç çamaşırı yok.
beyaz incecik askılı body.çamaşır oladığı için göğüsler ortada olduğu gibi
altında beyaz çok ince şort.
ama şort aşağı fazla inmiş.
nasıl anlatyım önden ve arkadan 1 karış aşağıda.her akşam kapının bütün poposu ve önü ortada
her şey gözüküyor.
bikini yanında kapalı yani
anlatabildimmi bilmem
daha açık anlatmak isterdim ama olmaz

galiba eşimi yakalamasaydım m..... yapacaktı

:1shok: :1shok: Bırakın yapsın , bir gün suç üstü basın...

Sonra da verin eline valizini ... Terketsin evi :eek:klava: : sinirleri zıplamış üye :

Plajda bakar mıydı bikinilere , mayolulara ?

Sizin gözünüzün önünde farkedilecek derecede orda bakıyorduysa ve siz sesinizi o zaman çıkarmadıysanız , kocanız şimdi bunu rahatça söylemiştir size ...

Bazı şeyler minicik başlar , kar topu gibi büyümeye başlar .. Ve şimdi de evin içine bakmaya kadar gider...

her erkek kadar bakmıştır ama bu sefer öyle değil

kadın yardım istiyor siz detaylarda boğulmuşsunuz

şimdi çok garip bir durum sizinki hakikaten ama yardım istiyorsanız aklıma gelenleri yazayım

öncelikle eşinizle konuşun. deyin ki tamam bu hakikaten ekstrem ve teşhirci br şey, buna bir kere bakma, göz ucuyla kadını bir anlık izlemek normal (kadınlar da bakar yani böyle bir şey yani çıplak bir kadının böyle kendini teşhir etmesi anormal çünkü, o şaşkınlık ve merak hissiyle bakakalma normal bir tepki olur ama anlık yani.. ) ama her defasında izliyorsa bunun artık röntgenciliğe girdiğini, hem eşine (yani size) saygısızlık olduğunu hem de yanlış bir şey olduğunu de.
bakmak ayrı sürekli izlemek ayrı sonuçta. artık eşiniz aklı pencerede o kadında mı olacak yani böyle. hazır soyunmuş halde bir rus var bari gözlerim bayram etsin mi diyecek??
kesin bir dille bunun çok kırıcı ve yanlış olduğunu hiçbir bahanenin de bu yanlışı haklı çıkarmayacağını söyleyin her defasında.
kavga etmemeye çalışın ama kesin bir dille de durumu ve kırgınlığınızı belirtin.
sonra bir müddet eşinizi izleyin. eskisi gibi gözü kayıyor mu o kadına, yani anlamış mı hatasını.

anlamamışsa rus kadınla diyaloğa geçmeye çalışın.
herkes aa olur mu öle şey diyecek kesin ama bence konuşun.
muhtemelen türkçe biliyordur.
çok kibar bir şekilde sizin evinizden onun mahrem anlarının göründüğünü söyleyin. ilk etapta kocanızı öne sürmeyin, çocuklarım var, komşuların çocukları var bunun onların gelişimi için yanlış olacağını söyleyin.
ayrıca eşlerimiz de görebilir deyin...
sakın hakaret etmeden konuşun bence anlar! yani anlamalı da..

aklıma gelenler bunlar

çok garip bir vaka ama ciddenkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
iç çamaşırı yok.
nasıl anlatyım önden ve arkadan 1 karış aşağıda.her akşam kapının bütün poposu ve önü ortada
her şey gözüküyor.
anlatabildimmi bilmem

aaaaa bu resmen aldatmaya girer ya, adam ona baka baka mastürbasyon yapcak, o kadını düşüncek evde karısı varken :1shok: Çok alçaltıcı bir durum, çok üzüldüm ben :1no2:

iç çamaşırı yok.
her şey gözüküyor.
anlatabildimmi bilmem

bayağı incelemişsiniz.
galiba eşinizle beraber sizde bakıyorsunuz.
detaylar tam maşallah.
karışı karışına..

bence eşinizi yakalamasaydınız keşke.
bakmasına birşey demiyorsanız ona da demezdiniz herhalde.
onu da yapsa suç gene kadının olurdu, kocanızın değil.

iç çamaşırı yok.
her şey gözüküyor.
anlatabildimmi bilmem

ayy çok kötü yaa bu kadarı sapıklık artık. emin misiniz?? :uhm:

Eşiniz rus kadınların evini gözetlerken sorun yok, ama evi gözetlenen rus kadınlar suçlu. Neden eşinizi sorgulamıyorsunuz anlamıyorum. Sanıyormusunuzki eşiniz sırf onlar öyle giyiniyor diye onlara bakıyor. Valla kusura bakmayın ama eşinin kabahatini görmeyip, rus kadın diye buraya topic açanlar lütfen biraz eşinizi sorgulayın.
Kadının evi istediği gibi dolaşır, perceresini kapatmamışsa siz kapatın perdenizi bakmayın canım.

Konuyu baştan sona kadar okudum, sizin diğer yazılardaki yorumlarınızı okumadım, erkekleri yerden yere vurmuş olabilirisiniz o yazılarda...
Ama burda her erkek bakar doğaları gereği diyorsunuz, bakmayan da var emin olun..

diyossuuunnn:uhm:

arkadaşım eşiniz mastürbasyon mu yapacaktı yakalamasaniz :1shok: evliliğinizin gerçekten sarsılacağı bir nokta bu, umarım en az zararla atlatırsınız bu durumu ama taşınsanız da o karşıdaki aileyle konuşup ikna etseniz de eşiniz kırılan gurururunuzu nasıl onaracak bilmem.

bayağı incelemişsiniz.
detaylar tam maşallah.
karışı karışına..

doğru söze ne denir.

bayağı incelemişsiniz.
detaylar tam maşallah.
karışı karışına..

nasıl bakmasına bir şey demiyorum.
bakıyor diye kavga ettim diyorum size.
incelememi neden yadırgadınız alaycı bir ifade ile maşaah falan.
kırdınız beni.
ben çözüm istedim.
siz kadını eşinizle incelemişsiniz falan diye yazmışsınız.
sizin eşiniz baksa kime bakıyor diye bakmazmısınız bu suçmu
kadın nasıl geziyor diye tarif et dediler.bende yazdım

destek ve akıl istediğim bir anda .
sevgiler

ne yani kadin perdeler acik cirilciplak dolasacak
adam bakinca suc adamdami olacak
peki cocuklar gorünce ne olacak
cokmu normal yani evinde ciplak olmasi
kim olsa dikkatini ceker
eger adam bilerek herzaman bakarsa o ayri
iyi bari her onüne gelen ciplak dolasacaksa vay halimize

şimdi mademki eşin bu bakma olayını abartıyor birazdaha akılıca bir taktik uygula sende o bayan gibi giyin birazda cilve yap eşinin ilgisini kendi üzerine çek

nasıl fikir amaaaa:lepi:

bence şikayet etmelisiniz ama yöneticiye değil zabıta yada polise.. en azından bir sorun telefonla. tamam adam röntgenci olabilir ama teşhircilik daha büyük suç bence. nedir bu iğrenç hastalıklı rus kadınlardan çektiğimiz yaw :kızgın:

Ha sizlerin kocası o ruslardan çok sağlam yaa.. La havleeeee...

X