acil akıl rus

çıplak kadına bakarsa herkes.
peki o zaman eşimin bakmsı normal .
kadınada karışamam evi istediği gibi gezer.ben ne yapacağım

Çıplak kadına bakar tabiki erkek ;ama yiyecek gibi değil ! Üstelik evini röntgenleyerek hiç değil...

Kocanız resmen kadının evinin içine bakıyor , bilerek ve isteyerek...

Hani perdeyi çekerken , pencere açarken denk gelse ve görse neyse , ama ortada istenilerek gözlenen bir kadın var...

Bence çok CıDDı tavır koyun, siz elalemin kocasına , evde yarı çıplak geziyor diye baksanız kocanız ne yapardı acaba :eek:klava:

Erkek yapınca "normal" , kadın yapınca "namussuz " olur böyle durumlarda ...

Bitsin artık bu çifte standart ya kötükedihüso : dellenmiş üye smili :

Son düzenleme:
eşi russa gurur duyar ama türkse iş değişir delikafadulden

evet eşide rus.
yani adam hiç rahatsız değil.
tipik rus ailesi işte.
adamda bence farkında ama rus erkekleri malesef bizimkiler gibi değil.
kıskançlık duyguları yok

siz güneşlikleri kapatınca ne yapıyo açıp mı bakıyo peki..

kapatın tüm perdeleri akşam sıkı sıkı bakalım o zaman ne yapı..

aslında polisede söylese eşini de polis alır komşu evini röntgenliyo diye acaba eşinimi korkutsan

benim oturduğum evin yan apartmanında ruslar oturuyor.
evde uygunsuz kıyafetlerle geziyorlar.eşimini hep göz ucuyla bakarkan bir kaç sefer yakaladım.ve uyardım.
dün akşam karanlıkta onları seyrederken yakaladım.evlerinde ışıklar açık tülüde kapatmıyorlar.bu rus kadın evli. sizce ne yapayım.
eşimle akşam bu yüzden kavga ettim.
bana dediği her erkek bakarmış ne varmış bunda. sinirden çıldıracağım ne olur bir akıl verin.
apartmanlarının yöneticisine söylesemmi?

Yöneticiye ne diyeceksiniz; benim kocam karşıda ki ruslara bakıyor onları ordan kovunmu ? Bence çok komik, çünkü sizin kocanızın kusura bakmayın ama ahlağı da o ruslar kadar bozuk..

resmen röntgencilik bu eşine söyle ya bıraksın bu huyunu yada taşının siz ordan

alkisalkisalkis
Onların apartman yöneticisine ne söyleyeceksin canım. vlerinde kapalı kıyafetler giysinler mi diyeceksin...
Ev bu isterse çıplak gezer kime ne...
Haa ışıklar açıkken perdeleri kapatmamaları yanlış ama bunun için de onları suçlayamazsın...
Ne yapacaksan eşine yapacaksın...
Sen perdeleri kapat, böylece eşinin dışarıya bakma şansı olamaz....
Haa özellikle kendisi perdeleri açıp karanlıkta karşı daireyi gözetliyorsa bu onların değil eşinin kabahati. Kusura bakmayın ama her konuda Rus dye de tüm suçu onların üzerine yıkmanın bir anlamı yok...
Onlar evlerinde istedikleri gibi giyinip giyinmemekte özgürler... ha balkona çıkarlar o ayrı ama evin içinde niye uygunsuz giyiniyorlar diye kimseye hesap soramazsınız...
Niye röntgencilik yapıyo diye eşinize hesap sorun...

alkisalkisalkis

aslında polisede söylese eşini de polis alır komşu evini röntgenliyo diye acaba eşinimi korkutsan

hah tamam ondan sonra aile faciası
adamın bişey yapacağı yoksada inada biner
karımı yalancı çıkarmayım diye icraata geçer görürsünüz ondan sonra

Bir kere o evde öyle gezildiğini gören her erkek bakar,kendinizi kandırmayın kızlar.Erkeklerin kafalarının
sadece birşeye çalıştığını hatırlatmama gerek yok sanırım.
Kocan röntgenliyo diye sapıkmı oldu şimdi.Kadın dışarıdan görülebileceğinin farkında olduğu halde geziyosa, bakanlarada kızmamak lazım.
ışi icraata dökmediği sürece takılma fazla,Kimsenin kocası 24 saat yanında değil.Kimin ne yaptığını kimse bilemez.
Ben böyle düşünüyorum.Katılırsınız,katılmazsınız,size kalmış.

bence önce git polise şikayet et en açık hallerindede fotoğraflarını çek ver polise ver insan başkaları görmüyorsa evinin içinde istediğini yapar ama perdeni açıp uluorta çıplak gezmek teşhirciliktir suçtur eğerki suç değil ve baktın böylede başedemiyorsun dişe diş göze göz sende açık saçık gezersin evin içinde eşinede karşı camdan bakıyorlar galiba ama napalım her erkek bakar bırak baksınlar de anlasın anyayı konyayı,benim eşim öyle bakacak ve her erkek bakar diyecek onu yavaş yavaş gömerim toprağa bu ne rahatlık ya sanki bekar evinde kalıyo yanındakide karısı değil ev arkadaşı olduuuu

popoları açık geziyorlar evde.
hangimiz evde tül açıkken böyle geziyor.
evet eşim suçlu bakmakta ama kadının hiç mi suçu yok.

Ya o zaman gidin kaıdnın saçını başını yolun, kocalarınıza hiç toz kondurmuyorsunuz sokakta 13 yaşında kız mini giyse kız da açık giyinmiş diyorsunuz? Hiçmi suçu yok bu erkeklerin hiçmi iradeleri yok? Siz tatile nasıl gideceksiniz? Herkese haşema mı giyin diyeceksiniz?

evet eşide rus.
yani adam hiç rahatsız değil.
tipik rus ailesi işte.
adamda bence farkında ama rus erkekleri malesef bizimkiler gibi değil.
kıskançlık duyguları yok

hayır işin kötüsü misilleme yapın dicem ama rus erkeği kolay kolay oturup da sizin evi gözetlemez.. çok anormal birşey görmesi gerek..cinayet filan gibi :jeyyar:
bence eşinizle biraz daha ciddi boyutta konuşun. sonuçta arkadaşlar haklı, camdan görmese plajda görür, tv var, internet var.. ohooo neler neler var. herhangi bir gazetenin aen arka sayfasının sağ üst köşesine bakın her gün başka bir yarı çıplak hatun oluyo.. işiniz zor..

her yerin bi kuralı vardır arkadaslar denizdeki moyolulardan bikinilerden söz etmis olurmu öle saçma sey oraya o uygun o giyilir..ama her yerin bi kuralı vardır bununda bi kuralı var..ev kendisinin diye iyi ozaman istediğni yapsın yok olmaz öle sey ozaman o evi baska bi eve çevirse kadının kendi evi kendi yasantısımı dicez hayır toplum kurallarına uymak zorunda..onların toplumunda doğaldır ama bizde değil ve bizim toplumuzda yasıyosa kurallara uyucak bukadar basit adamı niye suçluyosunuz ki gerçekci olalım lütfen hangi erkek böle bi olay karsısında kayıtsız kalabilir...

Bir kere o evde öyle gezildiğini gören her erkek bakar,kendinizi kandırmayın kızlar.Erkeklerin kafalarının
sadece birşeye çalıştığını hatırlatmama gerek yok sanırım.
Kocan röntgenliyo diye sapıkmı oldu şimdi.Kadın dışarıdan görülebileceğinin farkında olduğu halde geziyosa, bakanlarada kızmamak lazım.
İşi icraata dökmediği sürece takılma fazla,Kimsenin kocası 24 saat yanında değil.Kimin ne yaptığını kimse bilemez.
Ben böyle düşünüyorum.Katılırsınız,katılmazsınız,size kalmış.

He kadın açarsa adam bakar,
o zaman kadın versin adam alsın, normal olsun, ne de olsa kadın verdi...
Töbe estağfurullah..Şu adamları melek yapmayın artık, suçlu suçunu çeksin..

önce bu kadın evli. ve bütün ruslar bu iş için burada demek çok yanlış. buraya yerleşip, yuva kuran ve namusuyla yaşayan ruslara hakaret olur bu. o yüzden kelimelerimize daha dikkat etsek iyi olacak. buradada ,yani kk da,rus asıllı ,üyelerimiz var.
ve inanın gerçekten bu genellemelere çok üzülüyorlar..

Madem bu genellemelere üzülüyorlar,o zaman toparlasınlar kendilerini,bak evli diyorsun,
türkiyede hangi kadın öyle yapıyor.
Üzülmekle olmuyor,dikkatli davranacaklar o zaman.

erkek olsun kadın olsun yarı cıplak kadın gorunce bakar.
Her erkek bakar dedıgı esınız bu olsa gerek
ılk gordugu zaman bakar..
Ama eşınız her fırsatta acaba yenı bırseyler gorurmuyum dıye bakıyorsa bunu her erkek yapmaz..

Eşınız evlı bır ınsanın sorumlulugunu tasımalı

nasıl bız evlı kadınlar cok yakısıklı erkekler gorunce saatlerce bakmıyorsak..

Oda bakmamalı...

Denız kenarına gıttgınızde de hep bakar mı

yaa kadın rus olduğu için baştan suçlu zaten.
kadın rus olmasa başka bir milletten olsa suçlu kocanız olurdu, ama şimdi kadın rus ve suçlu o.

bence kadının kapısına dayanıp popusunu kapatmasını çünkü kocanızın onun poposuna bakmaktan kendisini alıkoyamadığını söyleyin.
kocanızın bakmasına engel olamadığınızı bari onun poposuna engel olmaya geldiğinizi söyleyin.

Aklıma takıldı da , evinin içini gözetleyecek kadar merak ediyor kadının hallerini ; misal bu kadın

markette ya da başka bir yerde kocanızla karşılaştı ve sulandı diyelim... O zaman kayıtsız mı kalacak bu adam ?

Sonucu aldatmaya gider mi , gitmez mi.. Bence gider.. Bu davranış zinciri buraya kadar gidebilir...

Kocanız bunu düşündürdü bana : şüpheci üye smili : ..

aklıma bir fikir daha geldi arkadaşım. sizin komşulardan destek alın. aynı cephede kaç daire var ordaki insanların dikkatini çekmiş mi filan.. ne bilim..fisfisfis

Madem bu genellemelere üzülüyorlar,o zaman toparlasınlar kendilerini,bak evli diyorsun,
türkiyede hangi kadın öyle yapıyor.
Üzülmekle olmuyor,dikkatli davranacaklar o zaman.

lütfen herkesi aynı kefeye koymayın.
herkes bir değil.
başkası yaptı diye bir millete laf söyleniyor ve kurunun yanında yaş da yanıyor.
suçlu olmayan suçluları toparlayamaz ama biz de herkes suçlu gibi davranmayabiliriz herhalde..

X