acil akıl rus

purplem

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
607
127
benim oturduğum evin yan apartmanında ruslar oturuyor.
evde uygunsuz kıyafetlerle geziyorlar.eşimini hep göz ucuyla bakarkan bir kaç sefer yakaladım.ve uyardım.
dün akşam karanlıkta onları seyrederken yakaladım.evlerinde ışıklar açık tülüde kapatmıyorlar.bu rus kadın evli. sizce ne yapayım.
eşimle akşam bu yüzden kavga ettim.
bana dediği her erkek bakarmış ne varmış bunda. sinirden çıldıracağım ne olur bir akıl verin.
apartmanlarının yöneticisine söylesemmi?

Son düzenleme:
Onların apartman yöneticisine ne söyleyeceksin canım. vlerinde kapalı kıyafetler giysinler mi diyeceksin...
Ev bu isterse çıplak gezer kime ne...
Haa ışıklar açıkken perdeleri kapatmamaları yanlış ama bunun için de onları suçlayamazsın...
Ne yapacaksan eşine yapacaksın...
Sen perdeleri kapat, böylece eşinin dışarıya bakma şansı olamaz....
Haa özellikle kendisi perdeleri açıp karanlıkta karşı daireyi gözetliyorsa bu onların değil eşinin kabahati. Kusura bakmayın ama her konuda Rus dye de tüm suçu onların üzerine yıkmanın bir anlamı yok...
Onlar evlerinde istedikleri gibi giyinip giyinmemekte özgürler... ha balkona çıkarlar o ayrı ama evin içinde niye uygunsuz giyiniyorlar diye kimseye hesap soramazsınız...
Niye röntgencilik yapıyo diye eşinize hesap sorun...

kabahat kadında değil ki.
kocanızda. kadın evinde istediği gibi gezer.
yönetici gidip kadına evinin içinde usturuplu giyin bak elalemin adamını baştan çıkarıyorsun. mu diyecek. ya da ört o perdeyi. bak karışmam ha mı.
biri birinin evini röntgenliyecek ve röntgenlenen şikayet edilecek.
artık suçlu ve suçsuzuda karıştırdık..

Son düzenleyen: Moderatör:
popoları açık geziyorlar evde.
hangimiz evde tül açıkken böyle geziyor.
evet eşim suçlu bakmakta ama kadının hiç mi suçu yok.

bakan koca değil soyunan rus suçlu.
pes valla.
kocanızın gözüne hakim olamıyorsanız, yönetici kadınlara nasıl hakim olacak?
eğer adam ısrarla bakacağım diyorsa; onların yerine perdeyi siz kapatın göremesin.

valla daha neler öğreneceğiz bakalım şu kk'dan.

yok,isterse çıplak gezer. evi ya.
bakanda kabahat. ne ayıp. elalemin,evini gözetlemek..

çok sinirliyim peki eşimin bakmaması için ne yapabilirim
uyardım olmadı kavga ettim olmadı.
her erkek bakarmış böyle açık bir kadın görse

doğru esinizde suç var ama bende çıplak gezen bi kadın görsem bakarım yalan mı kim bakmaz??

normalde perde açıkken yada sadece tül çekiliyken çırılçıplak dolaşmak yasalara aykırı..pencereden bakan çocuklar yada gençler olabilir..ama çıplaksa tabi..emniyetin ahlak masası bu konularla ilgileniyor..yasalarda değişiklik olmadıysa..

Baktı anda kafasına bi tane içirinde cıksın camdan dışarı
O rus kadının eşi sizin evi gözetlese napar acaba kocanız:1closedeyes:

bence her erkek bakar diye kabahatini örtüyo eşiniz bence hiç de her erkek bakmaz sizin yapacağınız pek de bir şey yok ne kadar kıstlasanızda adamın içinde varsa bakmaya devam eder

bence şikayet etmelisiniz ama yöneticiye değil zabıta yada polise.. en azından bir sorun telefonla. tamam adam röntgenci olabilir ama teşhircilik daha büyük suç bence. nedir bu iğrenç hastalıklı rus kadınlardan çektiğimiz yaw

sağol
çırılçıplak değil ama popolar açık

kadına ne diyebilirsiniz ki, kendi evinde istediği gibi gezer, pencereni aç ya da ka da diyemezsiniz. eşiniz suçlu, kusura bakmayın. çözüm kadını değil eşinizi vazgeçirmeye çalışmak.

iyide kadınlarda suç yokkı sorun senın rontgencı eşinde ..acıklamasıda cok guzelmıs..her erkek bakarmıs..lafa bak..yonetıcıye ne dıyeceksın..kocam rus kadınları rontgenlıyor..perdelerı kapatsınlarmı dıyeceksın..vah vah vahhÇok üzgünüm çoook

bence her erkek bakar diye kabahatini örtüyo eşiniz bence hiç de her erkek bakmaz sizin yapacağınız pek de bir şey yok ne kadar kıstlasanızda adamın içinde varsa bakmaya devam eder

doğru söylüyorsumuz.
eşimi engelliyemiyorum işte.
paranoyak oldum bu konuda

Ben başlığınıza hayran kaldım, acil akıl rus kaydirigubbakcemile3

Herneyse, konuya dönersem eşiniz suçlu

ılk gördüğünde şaşırıp bakmış olabilir ama akşam oturup onları izliyorsa gözü dışarda demektir..

Sen de evin içinde çıplak gezin bakalım kocacın belki o zaman sana bakar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…