acil akıl rus

Pesss... O zaman sizin başınıza gelirse siz kocanıza olgun davranın..

Arkadaşım öyle ulu orta bir şekilde çıplak vaziyette geziyorsa evin içinde o hatun kişi bence sadece sizin eşinizin değil o evi gören diğer evlerdeki adamların da dikkatini çekmiştir ve inanıyorum ki o adamların eşleride sizinle aynı durumdadır. Siz ufak çaplı bir araştırma yaparak mahallenizde ki diğer mağdur hanımları bulup onlarla bir araya gelip konuşarak ortak akılla bir yol belirleyin derim ben. En güzeli imza toplayarak o aileyi ahlak zabıtasına şikayet edin gereğini yapsınlar. Aslında yapılması gerek tek şey o ailenin o evden o mahalleden taşıttırılmasıdır. Neden dersen bu saatten sonra perdeleri kapatsalar, kapalı giyinseler dahi artık beylerinizin kafasında yer etmiştir ve o hatun kişiyi her gördükleri yerde askıntı olurlar gibime geliyor.

Ha bu arada güzel arkadaşım eşini gözetlerken gördüğün zaman eline merdaneyi alıp neden bi temiz girişmedin ki adama ben kavga mavga etmezdim elime viledanın sopasını alır kemiklerinden ses çıkacak şekilde vururdum.

Kadına suç bulmuyorum neden dersen kadın zaten rus bizim örf ve adetlerimizden farklı şekilde yetişmiş insanlar onlar bizim gibi düşünmelerini beklemek yanlış olur ki zaten kadının kocası bile kadının o şekilde dolaşmasından rahatsız değil.

sen eşini korkutmaya bak bence.

Rabbim kolaylık versin arkadaşım hakikatten zor bir durum.

bende sizin gibi düşünüyorum.
hadi bu gece bakma diye cilve yaptık.
gıcık oldum zaten

Canım senden fazla bu lafıma alınan olmadığına göre sen Rus olmalısın.

insancıl iyiniyetli davranan rus oluyosa ben de yukarıda görüldüğü üzere kapkara bir rusum:sm_cool:

böyle davranırsak o zaman yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız da bu muameleyi hak etmiş mi olacak yani.rusya da biri de "onlar hepimizi bilmemne yerine koyuyor muhatap olmayın şu türkle mi diyecek:1shok:önemli olan doğru davranmak yoksa herkesin genel tavrına göre tavır yapacaksak biz de karaktersiziz demektir.genelleyerek koca bir milleti kötüleyerek bir yere varamayız.

şimdi benim göbüşlü annem de bazen off daraldım deyip askılıyla geziyor yazın camlar açık oluyo sıcaktan haliyle tül açılıyo rüzgar eserken aynen karşı daki abla da öyle ama bigüne bigün ne onun eşi ne benm babam dikizlemedi.karşı taraf biraz alımlı olunca değişior sanırım bu işler.bakış açımız değişiyor yani. ama bu dikizlemek gerektiği anlamına gelmez. bence eşiniz suçlu ve rus olduğunu da düşünerek ilerde bir fırsat çıkar diye kafayı takmış olabilir.kötükedihüso
tavsiye vermek isterdim ama bu adam bu kafa yapısındaysa başka bir gün başka bir fırsatı değerlendirecek olmadı po... sitelerde gezecektr.içime sinmese de bu tarz şeyler belki size forma girmenizi şık olmanızı tavsie edebilirim. ama dediğim gibi elbet yaşlanacağız ve gözü dışarda diye tabir ettiğimiz bu adama pek engel olamayacağız.:1ninca:

siz olsaniz karsi dairede ciplak bir kadin görseniz dikkatinizi cekmezmi
kadin tabiki gorecek görmemek mümkünmü görmüski sikayetini dile getiriyor
ne yani baskasi evinde ciplak geziyor diye benimmi perdelerimi kapatmam gerekiyor
lütfen empati yapalim

üzülerek söylüyorum sevgili Purple ama eşiniz ahlaksızın teki. Pişkin pişkin her erkek bakar diyip yaptığına resmen kılıf uydurmuş. Tamam her erkek değil her insan bakar belki ama şaşkınlıkla bir baktın (alışık olmadığın birşey diyelim hadi) bak geç be adam. Sen resmen kadının evine yerleşmişsin. napıyor ne ediyor ne giyiyor pis pis dikizliyorsun. İğrenç yaa.

Purple sende kocanda suç arayacağına kadınlara napsam diyorsun. Anlamıyorum, hakkaten anlamıyorum.

benim mutfağımda güneşlik yok. mutfak perdesi var sadece
kadın güya iş yapıyor.
tam yemek saati

hemen tak ozaman gözün görmez aklın takılmaz
siz ilgisiz kalmayı başardığınız an herşey yoluna girecektir
diyeceksinki gözünün önünde değil senin haklısın
işte bu çözüm sen gördüğünü görmemeye başladığın an sorun otomatik çözülüyor
o kişiler taşınmadan önce nasıldı aynı olma şansın senin elinde

ya eşiniz 1. suçlu tabiki bakmaması lazım görmek farklı bişey dikkatli bakmak farklı bişey bugun bakan yarın farklı seylerde yapar bence komşularınızla beraber şikayetçi olun

Perdeleri çıkartın bi kenara koyun, ciddiyim, sonrada bir kaç günlüğüne annenize ya da kalabileceğiniz bir yere gidin bakalım ne tepki verecek :bbo:

Ben söyleyim benimki de dahil bir çoğu bakmam der..ama bakar delikafadulden

Kavga etmeden oturup konuşsanız kocanızla.
Bende o kadın gibi her yerimi ona buna mı? gösterim
Yoksa gidip kadının kocasına sizde eşiniz gibi cıplak gezin sizi izlicem desemde...

Bakın çapkınlık falan bunlar ayrı şeylerdir bu konuda erkeklere dikkat etmek gerekir ama karşı komşuyu gözetlemek evini dikizlemek apayrı bir ahlaksızlık bana göre.Bu sorunu ciddiye alın lütfen o zaman sizin hiç güzel alımlı veya biraz açık giyecek arkadaşınız olmayacakmı?

valla adamın içinde varsa bakar.bakmayan erkek de var tabii ki.bakmayan kadında var.benim eşim tv de birşeye ben takılıp kalsam bana kızar.ruslarla alakalı bir şey de değil.bu şekilde genelleme yapmak çok yanlış.o zaman , italyanlar,ukraynalılar,ingilizler diye gider bu böyle... valla canım sen eşine kesin tavrını koyacaksın.eşinin yaptığı sonuna kadar yanlış.komuşunun da yaptığı yanlış yani sonuçta oradan bakan çocukda olabilir,başkası da . sapkınlık bu resmen.ne diyeyim.müsama gösterme eşinle konuş.

Tamam her erkek bakar..disardaki her hangi bir kadina...ama bir kadinin hemde evli bir kadinin evini dikizlemekde erkeklige yakismaz...

Sen yöneticiyi kadini bosver arkadasim esine ahlak dersi ver...

Ayip Ayip....herseye bir kilif buluyor bu erkek milleti..kadinin evine röntgenci gibi dikizleyen adam ben sucsuzum hakim bey suc kadinda böyle giyinmesin diyor...vallaha güzel is...

Yok yok bu erkekler cidden cok sansli

Değilmii? delikafadulden

bence siz gidip uyarin olmadi site yoneticisine gidersiniz..esiniz size yakalanmis inkarda etmemis..kafasi daha rahat bakiyor suan...benim bildigim ve gordugum kadariyla burada perdeyi cok kullanmazlar belki o yuzden o bayana normal geliyordur ama bizdeki gibi kimsede donup bakmaz evlerine...hatta tulu olmayan evlerde var benim karsi apartmanim gibi sadece isik aciyorlar..bende birkac kez cok sicaklarda yasli bayanlari ussuz camdan disari bakarken gormustum goguslerini kapatmislardi..ama evde nasil dolasirlar bilmiyorum..bir kezde nehirden gelen bir bayan vardi esiyle arabadan indiler bayaninki tanga bikiniydi arkasini dondu arabadan birseyler almak icin tabi hersey ortadakaydirigubbakcemile3 apartmanada oyle cikmisti..yani kultur farki bizde bu olaylar anormal olabilir ama burada normal..o bayanda belki kendi kulturunde kimse kimseye bakmadigi icin normal goruyordur..mesela turk rus bir tane site var oraya turk bayanlarin resimleri konuluyor onlarada yoldaki carsafli kadinlar tuhaf geliyor ama bize normal..yine gorduklerimi yasadiklarimi anlattim diye yanlis anlasilmalara sebep olmam umarim..yerimseniben ruslar hakkinda acilan her konu kapatiliyor bu arada:1shok:

Son düzenleme:
konu sahibi böyle bi durum var ne yapayım diye sordu biz yine konuyu ne hale getirdikk..eşimin yaptığı normalmi,rus bayanın hareketleri normalmi?ben mi abartıyorum akıl fikir verin demiş olsaydın çok başka şeyler yazardım ama ne yapman gerektiğini sormuşsun..tekrar söyliyim..cinsel uzuvları gözükücek kadar,türk aile yapısını zedeliycek biçimde vücudun teşhir edilmesi ve ev mahremiyetinin dışına taşılması yasalarımıza göre yasaktır!!! pencereden bakan reşit olmayan gençler ve çocuklar olabilir..Aile yapısını ve evlilik bağını sarsma ihtimali de olduğu için perdeler açık bişekilde kimse vücudunu belirtlen oranda teşhir edemez!! yöneticiye söyleyin oda gerekli yere bildirsin ve rus çifte gereken uyarıyı yapsınlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…