Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Siren ertan devam ediyor mu? Ben sanki 8.haftalik kaybindan sonra birakti diye saniyordum.magazinsel boyuta gecelim
Biraz

En son hormonlardan vs arınmak için detoxa gitmişti kuzey Avrupa’da biryere yanlış hatırlamıyorsam. Sanmam vazgeçmez geçecek olsa detox falan girer miydi ki o işlere ya da belki depresyona girdi o yüzden gitti bilemeyiz ki. Onun da olsun inşallah

Evet senin yumurta var ,cikiyor .genetige gitmeli bence.. ben de zaten transfer istesem bile anca eylul adetiyle baslanip eylul ortasi anca olurmus.
Memorial da transfer nasil oluyormus? Orda da lucrin veriyorlar mi?

Ben henüz sormadım ama kuzenimin bugün regl 2. günü, süreci başlatmaya gitti, naturel transfer yapacağız demişler. Naturel dedikleri ilaçsız oluyor sanırım ama konuya tam hakim değilim. Bizimkinin yumurtası önden gidiyormuş sadece onu takip edeceklermiş, çatlamaması lazımsa herhalde? Onun takibi olmasa hiçbirşey yapmadan 10 gün sonra gel diyeceklermişmiş. Şimdi yumurtayı takip edecekleri için ara kontroller olacak ve önden gittiği için “normalde 20. Gün civarı olur ama sende 16 falan olabilir” demişler.
Transfere 4-5 gün kala başlayacağı ilaç vermişler, biri jel zaten, diğerini kuzen de bilmiyor. Hap mıdır ne ise artık.
Hastadan hastaya mutlaka değişiyordur. Bizim vakada durum bu.

Valla ben de gitmek istiyorum, su hormonlardan kurtulmak isterim, butun duzenim bozuldu..insallah kim istiyorsa olsun

Cycle prognova ne ola ki? Hadi hayırlı olsun..emin misin histereskopi olayına?

Yani bazı anlayamadım durumlar var bu işte.. estrofem rahim kalınlaştırmak için veriliyor normalde bizim rahim kendi kendine kalınlaşmıyor mu? Mesela kuzenine vermemişler..bunu neye göre belirliyorlar acaba? Kuzeninin taze transfer mi?

Ben de hiç anlayamıyorum. Evet rahimin zaten kalınlaşıyor olması lazım. Kişinin durumuna göre değişiyor herhalde. Kuzenin taze transfer değil dondurulmuş embriyo, geçen ay opu sonrası histereskopi oldu bu ay da transfer.
Transfer öncesi bir önceki regldeki lucrin ne için peki?

Hormonları baskılıyor diye biliyorum..

Yumurta üretimini durduruyomuş. Rahmi hazırlıyomuş ama benim yine de yumurtaları saydılar reglinin 2. Günü. .ne işler çeviriyorlar acaba

Sizi başka forumlarla aldattım ama hiç tadı yok..Ne varsa insanın kendi forumunda var
Bu arada şu serum olayıyla baya hamile kalan var ha..ben bunu isticem.
ısrarla doktorunuzdan isteyiniz

Yumurta üretimini durduruyomuş. Rahmi hazırlıyomuş ama benim yine de yumurtaları saydılar reglinin 2. Günü. .ne işler çeviriyorlar acaba
Eee benim zaten yumurtam cikmiyor, bir de onu yapip sonra butun uretim durmasin, niye baskiliyorlar benimkini..adet ile gittigimde sorayim ben bunu.

Sizi başka forumlarla aldattım ama hiç tadı yok..Ne varsa insanın kendi forumunda var
Bu arada şu serum olayıyla baya hamile kalan var ha..ben bunu isticem.
ısrarla doktorunuzdan isteyiniz
Bak sen, baska forumlardan yeni arkadaslar bulunmusiyi faydali bilgiler alip paylasmak guzel.iyi niyetli aldatma olunca iyi halden affedildir..
Ben de isteyeyim o zaman! Gebelik asisi icin ne yaziyor?

Cycle prognova ne ola ki? Hadi hayırlı olsun..emin misin histereskopi olayına?
Cyclo adet duzenleyici, heralde adet olabileyim diye veriyorlar, bana dedikleri kist olusmasin diye de kullandiriyoruz.histereskopi dusunmuyorum ,bu sekilde tutarsa tutar tutmazsa da zaten eger yumurta cikarsa baska yerde yaparim, cikmazsa artik donasyon isini dusunecegim.

Yok olur mu gayet aciklayici olmus. Iki doktorun fikrini almak her zaman iyidir.
Eksiksiz her sey yapilsin, genetikten saglikli gelsin ve asi serum yapilsin vee mutlu son olsun
Ayyy inşallah hepimizin verdikleri emeklerin karşılığı olur da bebişlerimize kavuşuruz. Ben gene bugun karamsar moddayım. Bizim sorunumuz sperm morfolojisi, hız ve sayı . Eşim çok üzülüyor ben de sonuç olumsuz gelirse naparım diye düşünüyorum. Okullar açılmadan trasnfer olurum sanıyordum şimdi olumsuz gelirse kendimi calışmaya hiç hazır hissetmiyorum. Gene herkes soracak birşey yok mu diye? Ben bazen çok iyimserim bazen de çok karamsar

Bizim hanede morfoloji ,ileri hiz , anomali yerlerde ama tabi yumurta cikmadigi surece zaten onun onemi kalmiyor
Moral bozmak icin erken degil mi,10 gun sonra genetikten cevap gelir belli mi olur belki de saglikli olan bulunacaktir..bence umutsuz olmayin,siz elinizden gelen her seyi yapiyorsunuz zaten .bir noktadan sonrasi Yaradanin takdiri diyecegiz
Su bebek soranlara ‘ biz daha genciz cocuk dusunmuyoruz ‘demek istiyorum da iste olmuyor

AYnen ya birde evliliğimizin 4.yılı bitti düşünmüyoruz deyince de inanmıyorlar. İki düşük yaptığımı da bildikleri için en çok bana soruyorlar Birde benim okulumda evli olupta cocugu olmayan Yok maşallah Herkes maşallah patır patır doğuruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…