Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Wuhuu azimli adimlarla devamKac gun oldu vedalasaliİstek derecesine puan verirsen kac dersin?
6 gün oldu çok çok aşırı bir istek yok.aslında sigarayı özlemedim de bi boşluk var o dolmuyoama en fazla 1 dakika..sonra unutuyosun o kadar da olsun tabi..zor bişeymiş yalnız .sen doğal yolla bıraktın bi de daha iyi anlarsın

Benim hic tek bir hemsirem olmadihep kime denk gelirse ,yaa zaten hic biri de anlatmadi bana, ilk eczaneden ogrendim humoyu hazirlamayi, digerlerini de sormadim.kendim boyledir deyip harakiri sapla gec...
Humoyu ilk benim onlar hazırladı sonra ben gerek duymadım.. hepsini anlattılar falan gerçi ben biliyodum tecrübeliyim iğne konusunda. Ama sana kimsenin anlatmaması ilginç..değişik durumlar seni bulmuş

Nasıl canlı olmama ihtimali öyle oluyo mu ya

Merhaba inşallah elexus un dediği gibi sağlıklı embriyoya ulaşacaksınızdır. Yaş engeliniz yok en azından bu avantaj. Umutsuz hiç birşey olmaz. Ben bir kitap okudum 2 2be E Elexus Y Yazalaz sizlerinde okuma fırsatınız oldumu. Merve öztürk ün hayatı ile ilgili .seni beklerken. Tüp bebek sürecinde yaşadıkları. Ağlaya ağlaya okudum.ama kendi kendime dedim ki evet hemen olsun istiyorum ama bişey değişmiyor. Değişmeyecek. Benim için doğrusu ne ise o olacak nihayetinde kabul etmeliyim. Eve t üzülüyorum ama olması için kendimi parçalasam da olması gereken olacak. O yüzden dışarı çıkıyprum. Çıkamıyosam .örgü örüyorum. Yada domates salçası yapıyorum kışlık. Olmuyosa kitap okuyorum. Mutlu olacak başka şeyler yaratmak zorundayız. Hep aynı noktaya aynı hedefe odaklanırken akan hayatımızda bir yandan. Çok şükür kü bu tedaviyi denemeye fırsat verebilecek bi maddiyat var. Hı bazımız 3.kez deniyor. Bazımız diyorki genetiğe gönderecek bütçem yok. Ne olursa allahtan normal tüp bebek tedavisi olsun. Ama hiç bir şekilde bu tedaviye bütçe ayıramayanlarda var. Elbet olacak belki olmayacak. Ama hayatımızın sonuna kadar bu duruma adapte edersek ne kendimize nede eşlerimize bi hayrımız olmaz. Çok uzun oldu biliyorum ama benim ablamın karnında beklenen doğuma 2 gün kala bebeği öldü. Dolaşım sorunu sebebiyle hastaneye yatış verdiler .c.trsi doğum olcaktı perşembe ablamı zehirlemeye başladı meğerse ölmüş. Miyomu vardı. O hareket ediyormuş anlmamış. Kordon düğümlenmiş. Ne travma atlattı ve o travmayo atlatamadı. Yaşıda vardı. Tekrar çocuğu olmadı. Başımıza ne gelecek bi bilsek ne hayjrlı ne hayırsız. Herşey allahın takdiri . Allah hepimizin gönlüne hayrına göre versin bebeklerini. Çok şeyler yazılmış.okudum tek tek biraz uzun oldu kusuruma bakmayın❤

Bencede transferi demek sizin için en doğru. Acıbademde beybileriniz var sonuçta

Nasıl canlı olmama ihtimali öyle oluyo mu ya
Benim acıbademde 1 tane kalacaktı. Transfer günü dedilerki takip ediyoruz. Eğer dondurulabilirse haber vercez falan . Ben dedim ki 1 taneyi dondurmaya değermi. Çünkü çözünce belki o da gidecek. Yani bunun oranı nedir canlı kalma durumu nedir. Yüzde 99 gibi bir oran dedi. En iyi lab. Burası. Çözerken sorun olmaz. Nasıl canlı olmazmış. Bu hastane türkiyenin en iyi hastanelerinden değilmi böyle nasıl derler

Ablan için çok üzüldüm. Uzun ama tek solukta okudum. İyi gelecek seyler yazmışsın. Halimize
Çok şükür bu da bizim sınavımız. Hepimiz için hersey en hayırlı şekilde sonuçlanır inşallah kendime ettiğim dualarıma sizleri de katıyorum. İsteyen kimsenin kucağı boş kalmasın inşallah

Benim hic tek bir hemsirem olmadihep kime denk gelirse ,yaa zaten hic biri de anlatmadi bana, ilk eczaneden ogrendim humoyu hazirlamayi, digerlerini de sormadim.kendim boyledir deyip harakiri sapla gec...

Benim de olmadı valla aynen kime denk gelirse.. Memorial’da da al bu senin hemşiren eti senin kemiği benim diyen olmadı yine kime denk gelirse o ilgileniyor. Aman olmasın zaten şansıma en gıcığı denk gelir

Çözdürüp bakıp hemen transfer etmiyorlar mı? Ne kadar bekletiyorlar ki? 5. güne gitsin falan demeyecekler değil mi? Nasıl oluyor acaba merak ettim şimdi transfere çağırıp o anda çözdürüp ok ise atıveriyorlar mı yoksa?

Tabi nitelikliyi bulmak onemli, ama bu sefer sans senden yana olabilir.. basladi mi cetrotide? Geldi mi mesajin:)

Geldi mesajım. Tozla suyu karıştırarak tamamını uygulayın yazmışlar. Şimdi bu ilaç için eğitim vermediler ya yüz yüze. “Tozla suyu karıştırıp içtim doğru mu yaptım?” diye SMS atasım var
Bugün Gonal-F epey yaktı. Dün hafif yakmıştı bugün yaktı geçti Cetrotide ilk randevu için sol göbeğimi rezerve ettiğimden (nedense daha rahat yapıyorum sola) dün de bugün de Gonal-F’i sağdan yapmış oldum, aynı yerlerden yaptığım için yaktı herhalde.
Cetrotide 19:00’da yapılacak. 40 dk sonra cızzzzz bızzzzz

Allah Allah hangisi ki o acaba. Sinir bozucuymuş gerçekten. Bence de bi an önce değiştirin o hemşireyi. Hep aynı kişi mi veriyor reçeteleri. Bana hep farklı kişiler denk geliyor.
Bende o hemşirenin numarası vardı ona atıyodum istediği tarihte tahlilleri filan oda ordan reçete yolluyordu belkide Oda bana gıcık oldu bilemiyeceğim ama numarasını o vermişti ararsın bişey olursa diye :))

Ablan için çok üzüldüm
Evet zor bir süreç ve kader kısmette ne varsa onu yaşayacağımızı düşünüyorum ben. Çok şükür sağlığımız yerinde ve istediğimize ulaşmak için imkanımız var. Elimizden geleni yapıp teslim olmaktan başka çok da çare yok. Hayat devam edecek, çocuklu veya çocuksuz. Ama umudu kesmeye daha çoook var! O yüzden devam!

Humoyu ilk benim onlar hazırladı sonra ben gerek duymadım.. hepsini anlattılar falan gerçi ben biliyodum tecrübeliyim iğne konusunda. Ama sana kimsenin anlatmaması ilginç..değişik durumlar seni bulmuş
Aaa ne guzel hizmet,ben her seyi kendim yapmistim:) ben tup bebege basladigimda kidemli hasta olunca heralde biliyordur diye dusunduler8 aydir beni goruyorlardi...

Aklina geldikce suya devam:)) fis fisa devam mi? E Elexus hadi sen de dene. Valla oluyor, ise yaradi

Soyle oluyormus cozulme olayi, 1 saatte cozulurmus ve 2-3 saat icinde transfer ederlermis.semra hoca 4.gune beklet dedi Ama benim niyetim cozduklerinde canli iseler hemen transfer..sabrim kalmadi o derece

Ablanin kaybina cok uzuldum.tarifi yoktur yasadiklarinin .. tesellisi de yok.
Dedigin gibi bir noktada hayatin akisinda her sey yasaniyor.
Hepimize guzel yazilar yazilmis olsun
Bahsettigin kisiyi instagramdan takip ediyorum.. tup bebek hikayesini de okumustum,tedx konusmasi da vardi.. zorlu sureclerden gecip gunumuze sukredip , devam ediyoruz hepimiz..

Aklina geldikce suya devam:)) fis fisa devam mi? E Elexus hadi sen de dene. Valla oluyor, ise yaradi

Şu anda Cetrotide’imi henüz sapladım, bu sigara meselesini başka bir zaman konuşsak?
Stres oldum çünkü, beceremedim galiba enjektöre bir sürü hava çekmişim, çıkaramadım Filmlerdeki gibi pıt pıt vurup ittirip havayı çıkarmaya çalıştıkça baktım ilaç eksiliyor eeeh dedim bastım hava su ne varsa göbeeme ondan mı kaşınıyo acaba bu göbek? bu gidişatın sonu Elexus the şişme kadın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…