Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Otopark rahat mı derken? Dar falan mı demek mi istedin? Araba mı çok büyük? Vallahi anlamadım normal otopark işte giriyorsun döne döne yer arıyorsun, 3-4 katlı. Giremem çıkamam dersen vale 20 tl çok da iyi çalışıyorlar, telefona SMS geliyor, dr.dan çıkınca linke tıklıyorsun aşağıya indiğinde araba gelmiş oluyor. Kartı almadan önce hiç otoparka girmemiştim, hep valeye verdim o yüzden fiyat kıyaslaması yapamıyorum. 10 tl falandır herhalde otopark da.. Uğraşmayın arabayla giderseniz verin valeye gitsin bence. Ben sabah gittiğimde 10 dk kadar yer aradım, mağma’ya kadar indim! Akşamüstü gittiğimizde ballı koca kişisi otoparka girdiği gibi ilk sağa parketti ay bunu mu kastediyordun acaba rahat mı derken. Hıı o zaman bazen rahat bazen değil sıkılırım kat kat inip çıkamam diyorsan ya vale ya metro..

Metro durağı var mı hastanenin yakınında hiç bilmiyorum. Aslında durak yakınsa metro çok daha mantıklı olabilir.

Hafiza iyi sen de demek ki, ben dersime iyi calismaliyim cunku hastane donusunse her aksam sozlu var
[/QUOTE]
Hafiza iyi sen de demek ki, ben dersime iyi calismaliyim cunku hastane donusunse her aksam sozlu var
Hafızam iyidir ama benim bey çok soru sormaz gereken kadar anlatırım..zaten çok karışıtırmam onu..bi de ona mı laf anlatcamözetini anlatıyorum tamam diyo..

Reactions: 2be
Hafızam iyidir ama benim bey çok soru sormaz gereken kadar anlatırım..zaten çok karışıtırmam onu..bi de ona mı laf anlatcamözetini anlatıyorum tamam diyo..
[/QUOTE]

Vaaay patron abla. Saygılar

Tabi rahat sorusu genis kapsamli olmus:) haklisin
Ama sorumun cevabini senin aciklamalarinda buldum, park yeri var mi babinda, valesi oluyor mu, yer bulmasi kolay mi ama senin aciklayici
Cevabinda her seyi buldum.
Vale ilk gidis icin mantikli, tecrube kazandikca ve eger ki sureklilik
Olacaksa kartli sisteme gecerim.

[/QUOTE]

Ben ozet gecince memnun kalmiyor, derin bilgi istiyor,napacan iste mecbur anlatiosun:)

Ben ozet gecince memnun kalmiyor, derin bilgi istiyor,napacan iste mecbur anlatiosun:)
[/QUOTE]

Benimki ne kadar yüzeysel de anlatsam ne kadar detaylı da anlatsam dönüp dolaşıp konuya noktayı “ticari bunlar ticari” diyerek koyduğu için bundan sonra çok detaya girmeyi düşünmüyorum
Geçenlerde gaza gelmiş “iyi para var bu işte bu iş yapılır yatırım maliyeti ne kadardır acaba” falan diyor koyun can derdinde kasap et derdinde

Kendi otoparkini acile gelen hastaya kullandiriyor.
Vale ya da tim otoparkin kullanin diyor , hatta anons ediyorlae hastanede..
Bir de arkada isparkin kullanim alani var orayi da kullanabiliyorsun..

Aşırı saçma geldi. Doğumu orda yapacaktım vazgeçtim

Reactions: 2be

Benimki ne kadar yüzeysel de anlatsam ne kadar detaylı da anlatsam dönüp dolaşıp konuya noktayı “ticari bunlar ticari” diyerek koyduğu için bundan sonra çok detaya girmeyi düşünmüyorum
Geçenlerde gaza gelmiş “iyi para var bu işte bu iş yapılır yatırım maliyeti ne kadardır acaba” falan diyor koyun can derdinde kasap et derdinde
[/QUOTE]
Ben de yeğenime kesinlikle tıp okuyup kadın doğumu seçip tüp bebekte uzmanlaşmalısın diye baskı yapıyorum daha 13 yaşında .. ağaç yaşken eğilir

[/QUOTE

Bizde durumu abartti, bu merkezlerin para tuzagi oldugu icin iyi embriyolari bile kotu diye Soylediklerini, hatta genc olanlarin yumurtalarini baska hastaya para karsiligi verdiklerini ve bunun gibi bir dolu komplo teorisi ile “guvenmiyorum Ben hicbirine “ ile konusmayi kapatiyor.nasil bir ruh hali varsa sinir olmus hepsine, sadece para kazanma odaklilar ,bir kurus dahi parakazandirmak istemiyorim diyor Ama tipis tipis gidiyor:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…