Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Benim de önce merional fostimon ikinci opu da Gonal F eee benim rezerv iyi mi kötü mü😂
Ben niye değişik ilaç diye sormuştum daha genç hastalara Gonal F veriyoruz dedi..Ben de ne oldugumu anlamadım rezervim az mı çok mu genç miyim yaşlı mı 😂😂😂gerçi sanırım minyon oldugumdan beni 30 larda sanıyor olabilirler😂😂

Ilac konusunu cozemedim,ne verirlerse zaten kendime saplamaktan baska carem yok. Ama su 1.5 senede resmen 8 kilo katti bana su isler.veremiyorum da..🤨
Beni Muayene ettiklerinde de 42 yas yumurta rezervi degil diyorlae, 45 yas hali boyleymis, cocukken hemen buyumek isterdim,oyle dua ederdim.
:demek ki neymis dua ederken dusunmek lazimmis🤪

Zaten o is tam bi muamma... belgin hnm a kanama neden olmustur diye sordum,der ki, yumurta erken catlamistir.
PZt gunu hoca der ki yumurtayi toplayalim.ara kanama neden oldu diye sordum, premenapo oncesi olabilir filan.
Ahaha valla bir kere oldu ,o zamanda hatirliorum 2 tane folikul vardi, tekrar neden olmasin:)) ama gel gor ki planli cinsellik sinir bozucu..🤪
Bir de yapisiklik durumundan olur olmaz onu bilmiyorum.
Çok saçmaymış cevaplar...
Evet yapışıklıkta hamile kalmak zormuş ama allahın işi Belli olmaz..planlı cinsellik konusunda da haklısın en güzel yıllarımız gittii😂😂😂neyse 40 tan sonra da iyidir diyelim😂😂

Çekmeköylü olan bilir. Komşu çıktık. Evimin dibine yürüyüşe gelirmiş meğersem 2 2be .
Hafiye gibisin E Elexus 😂😂😂
Napacan mecbur yoksa sistikce sisiyorum:))
Takip super Y Yazalaz , bekleriz sizi de bir gun guzide ilcemiz cekmekoye.. 😆kozmopolit bir yapisi vardir.. dikkat cekici ozelliklerinden biri karadenizli muteahhitlerin muhtesem yapilaridir...🤪

Napacan mecbur yoksa sistikce sisiyorum:))
Takip super Y Yazalaz , bekleriz sizi de bir gun guzide ilcemiz cekmekoye.. 😆kozmopolit bir yapisi vardir.. dikkat cekici ozelliklerinden biri karadenizli muteahhitlerin muhtesem yapilaridir...🤪
Hahahahaha biraz uzak gibi bana ama şileye giderken önünden geçmiştik..😊 yalnız maslak acıbademe bayaaaa uzak ..ben uzak sanırıdım kendimi..allah kolaylık versin valla yollarda🙏

Hahahahaha biraz uzak gibi bana ama şileye giderken önünden geçmiştik..😊 yalnız maslak acıbademe bayaaaa uzak ..ben uzak sanırıdım kendimi..allah kolaylık versin valla yollarda🙏
Genelde sileye gidenler biliyor burayi zaten. Yok canim 3.kopru baglantidan direk 2.kopruye baglan ordan leventten devam. Ahh su kppru calismasi olmasa kolay da kopru rezil ediyor hayati..
Sen nerdesn?

Çok saçmaymış cevaplar...
Evet yapışıklıkta hamile kalmak zormuş ama allahın işi Belli olmaz..planlı cinsellik konusunda da haklısın en güzel yıllarımız gittii😂😂😂neyse 40 tan sonra da iyidir diyelim😂😂
Cevaplar cok anlasilir olmadi valla ben de zaten sormaktan
Vezgectim:))
Aynen ya tutarsa misali deneriz😂
Su bebeyi bulana kadar ite kaka gider bizde..bulamaZsak ondan sonra belki kafalar rahata erince iyilesme gozlemlenebilir🤪

Yok yok ben darlanmam , zaten dun bulent hocada oyle bir darlanmisim ki kafam calismiyor..
HikAyemin pZt bolumunde,
Benim tedavi ilk basladi 2-3 af gordu, 4 gun igne .5.gun kontrolde 7mm oyle bir sey dedi,3 gun daha kullan dedi, toplam 8 gun kullanmadan sonra 12.9 mm dedi yigit hoca. Bu arada kanama vardi, hoca tatilde olunca ondan fikir aldilar , bana belgin hnm dedi ki hoca iptal edelim diye oneriyor dedi tedaviyi. Ben de tamam dedim. Dun gittigimde muayene oldum,19mm , hoca der ki sana catlatma ignesi vereyim,toplayalim bunu ama ici bos dolu cikar bilmiyorum. Ben dedim ki hocam iptal ettiniz, yooo ben etmedim burda yazmislar hasta kendi istemis diye🤪
Ben dedim valla hocam sagolun ama
Ben toplama istemiyorum,bir de e 2 parasi diye 700 lira almissiniz beni salak yerine koyarak ( tabi bunu demedim) .
Yarin giderim semra hanim muayene edince ona da sorarim bu folikulden is cikar mi diye, ya da aslan kocam kendine pek guveniyor ya beni dogal yoldan seettirsin bakalim😂

Aaaaa yumurta duruyor!!! 💃💃 toplatmasan da çalışın bu konu üzerinde.. aslında çatlatma iğnesi + çalışma yapsanız olmaz mı acaba öyle deneyenler de var. Hatta bir arkadaşım ilk çocuğunu öyle yapmıştı.
E duruyor mu acaba hala yumurta bugün yarın çatlar o..
Ya ama sinir oldum. Bu ne böyle ya o onu demiş bu bunu demiş. Ben hemşirelerle görüşürken ses kaydı alıyorum birşeyi atlarsam falan diye. Doktorla görüşürken de almak lazım aslında.
Yarın ön görüşme derken opu’ya girme de sen 😂

Benim de önce merional fostimon ikinci opu da Gonal F eee benim rezerv iyi mi kötü mü😂
Ben niye değişik ilaç diye sormuştum daha genç hastalara Gonal F veriyoruz dedi..Ben de ne oldugumu anlamadım rezervim az mı çok mu genç miyim yaşlı mı 😂😂😂gerçi sanırım minyon oldugumdan beni 30 larda sanıyor olabilirler😂😂

Aaa öyle miymiş gençlere mi veriyorlarmış? (Havaya girdim 💃😂)
Semra Hoca fostimon değil de başka bişey veriyor adı aklıma gelmedi şimdi. Monopur olabilir atmış da olabilirim.

Zaten o is tam bi muamma... belgin hnm a kanama neden olmustur diye sordum,der ki, yumurta erken catlamistir.
PZt gunu hoca der ki yumurtayi toplayalim.ara kanama neden oldu diye sordum, premenapo oncesi olabilir filan.
Ahaha valla bir kere oldu ,o zamanda hatirliorum 2 tane folikul vardi, tekrar neden olmasin:)) ama gel gor ki planli cinsellik sinir bozucu..🤪
Bir de yapisiklik durumundan olur olmaz onu bilmiyorum.

Ya valla planlı programlı ne garip işler 🙄 Allahtan benim miyop doktor bu ay yumurtamı göremedi de 15-20 gün rahat rahat takıldık 🤪

Düşünme şimdi yapışıklık falan. Eskiden histereskopi mi varmış ya tüm dünyada kürtaj olan kadınlar bir daha hiç doğurmamış mı allaallaa. Allah büyüktür buralarda vakit harcama bence git çalış sonra da yat kalkma! 😂

Ya valla planlı programlı ne garip işler 🙄 Allahtan benim miyop doktor bu ay yumurtamı göremedi de 15-20 gün rahat rahat takıldık 🤪

Düşünme şimdi yapışıklık falan. Eskiden histereskopi mi varmış ya tüm dünyada kürtaj olan kadınlar bir daha hiç doğurmamış mı allaallaa. Allah büyüktür buralarda vakit harcama bence git çalış sonra da yat kalkma! 😂
Bu yapisiklikla hamile kalinir bence:) once kendin inanacaksin!
Yarin gittigimde soracagim , tabi tup bebek merkezine ben spotan denesem olur mu sorusu nasil karsilanir bilemiyorum ama olsun ben sormus olurum.🤪
Otopark rahat mi orda?yoksa bir yere park et ,metroyla git mi onerirsin?

Genelde sileye gidenler biliyor burayi zaten. Yok canim 3.kopru baglantidan direk 2.kopruye baglan ordan leventten devam. Ahh su kppru calismasi olmasa kolay da kopru rezil ediyor hayati..
Sen nerdesn?
Aaaa iyiymiş o zaman..köprü çalışması bitirdi beni valla..şimdi benim de maraton başlıcak karşıya😕😕neyse Güle oynaya giderim bu sefer herhalde. .bir de her gittiğimde Valeye 20 veriyorum ya o çok koyuyo bana😂😂

Aaaaa yumurta duruyor!!! 💃💃 toplatmasan da çalışın bu konu üzerinde.. aslında çatlatma iğnesi + çalışma yapsanız olmaz mı acaba öyle deneyenler de var. Hatta bir arkadaşım ilk çocuğunu öyle yapmıştı.
E duruyor mu acaba hala yumurta bugün yarın çatlar o..
Ya ama sinir oldum. Bu ne böyle ya o onu demiş bu bunu demiş. Ben hemşirelerle görüşürken ses kaydı alıyorum birşeyi atlarsam falan diye. Doktorla görüşürken de almak lazım aslında.
Yarın ön görüşme derken opu’ya girme de sen 😂
Ses kaydi super fikirmis! Ben genelde eski usul not defteri ile geziyorum.. :)ama isitsel kanit her zaman daha iyi.. hos bunlar benim sesim degil derler :))
Yarina bakalim duruyorsa bir eylem plani yapriz artik..

Aaaa iyiymiş o zaman..köprü çalışması bitirdi beni valla..şimdi benim de maraton başlıcak karşıya😕😕neyse Güle oynaya giderim bu sefer herhalde. .bir de her gittiğimde Valeye 20 veriyorum ya o çok koyuyo bana😂😂
[/QUOTE
Bizim cekmekoyden baglanti yolu ile rahat, bosuna demiyorum cezbedici diye:))
Valeden bezdim valla ben de,o yuzden sabah erken gittigimde huzurevinin ordaki ispark a koyuyorum, genelde yer oluyor..biraz yuruyorsun o da cok fazla degil..

X