Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Ben de yeğenime kesinlikle tıp okuyup kadın doğumu seçip tüp bebekte uzmanlaşmalısın diye baskı yapıyorum daha 13 yaşında .. ağaç yaşken eğilir
[/QUOTE]
Ben embriyolog olmalarini tavsiye ederim valla cok ihtiyac var..hem kadin hem erkek infertilitesi artmis durumda, her merkeZ kendi lab kuramiyor. doktorlara disardan hizmet saglayacaksin lab acacaksin. Genetik test, yumurta dolleme,takip, iste ne varsa artik..

Son düzenleme:
Gelenlerin vale parasini odeyeceksin artik, hem sana hediye yapip bir de vale parasi mi odesinlerne mAsrafli bebe oldu derler
Hahahaha valla bana annem bedava doğdun derdi bunu o kadar çok derdi ki masrafsız kızım benim falan da derdi.. al sanaaaa masraf.adım atıyoruz para..bukadar parayı ödeyen doğumu acıbademde yapan Valenin parasını da öder..beyim daha çok çalışsın artık napim altında artık çok pahalı kimse bişi takamıcak giren bize girdi hahahahahah

Bende drlarla almıştım. Bide telefonuma ses kaydı indirdim. Embriyolog ararken unuttuğum olmasın diye.çünkü heyecanla ne dediğini unutyorum sonra

Reactions: 2be
Bende drlarla almıştım. Bide telefonuma ses kaydı indirdim. Embriyolog ararken unuttuğum olmasın diye.çünkü heyecanla ne dediğini unutyorum sonra

Ses kaydı uygulaması mı vaaarr? Ben de diyorum edenler nasıl kayıt ediyor. Bakayım ben de hemen.

Seni şimdi almışlardır herhalde hisetereskopiye, inşallah iyi geçsin Allah acil şifalar versin

Ben yurtdışında evlendim, dolayısıyla öyle kolumda sallanan bir altın kesem olamadı Doğumu da Acıbadem de yaptım mıydı tamamdır. Hiçbir zaman çil çil altınlarım olmayacak anlaşıldı

Bizler devlet hastanesinde yapilan normal dogum bebeleriyiz, tabi annelerimin eeken yasta dogurmalarinin etkisi buyuk..yoksa ben de istemezmiyim 27-28 de bebeyi cikartip bu yasta fir fir dunyayi gezmek

Vay be teknolojinin her nimetinden yararlaniliyor.. ben ne diye not almakla ugrasiyorum,bosuna stres eksik yazmayim, kacirmauin diye

Ses kaydı uygulaması mı vaaarr? Ben de diyorum edenler nasıl kayıt ediyor. Bakayım ben de hemen.

Seni şimdi almışlardır herhalde hisetereskopiye, inşallah iyi geçsin Allah acil şifalar versin

Hadi insallah iyi haberlrini bekliyoruz...

Artik kocana diyeceksin eksik altinlari o kapatacak

Yaa kadın aklı işte aynı çalışıyor benzer bir muhabbet geçti aramızda özel günlerde değerli taş dışında bir hediye kabul etmiyorum önümüzdeki 50 sene

Aslında garibimin de suçu yok, ist.da ayrı bir organizasyon olacaktı, ama ailelerdeki kayıplar hastalıklar vs derken olamadı bizim ist düğünü 2. gelinliğim hala duruyor gelinlikçide yıldönümümüzde bir kutlama yaparız belki diyorduk ama yıldönümünde de aldık elimize 0 embriyoyu oturduk aşağıya Ne yaparsan yap kısmetten ötesi olmuyor son tahlilde

2 2be meraktayım nasıl geçti görüşme?
Ben ciktim valla nerden nasil baslasam bilemiyorum..
Gonul hnm ve semra hoca ile gorustum.. cok tatlilar, cok ilgililer kismini gecerek konuya geliyorum.
Katater denemesiyapildi, aslinda katater geciyorsa transfere engel degil yapisiklik denildi.katater gecti.
22 mm olmus folikul, ara kanama konusunda sordum ama araya baska seyler girince tekrar sormayi unuttum..
Genetik test yapilmasini oneriyorlar,5.gun embriyosu olarak saklansaydi dediler .her merkezin uygulamasi farkli..
Yeni tedavi isterseniz kendi yaptiklarini anlattilar.
Daha cok 3.gun embriyo transferi icin konusuldy, size birakiyoruz dediler.
Sonuc olarak histereskopi olmadan 3.gun embriyolarinin transferini tercih ediyor sevgilim.o sadece hemen sonuc gormek istiyor..

Son düzenleme:
1-2 saat durup cikiliyor denilmisti. Kendine gelmistir heralde.sabah mi olmustu operaayon?
E Elexus 2 2be yeni eve geldik. Biraz kan geliyor. Normal sanırım. Polip ultrasondan yanıltmış. Yokmuş. Ama zaten kavite genişlemesi yapılcaktı . Onu yaptılar. Tabiki çiziktirik atıldı. Aşırı ilgililer cidden. Allah razı olsun hocayla konuşma şansım oldu ameliyathanede. 1 ay sonra transfer olucam. Çok tatlı kadın. ❤ embriyolarıma oda yücel beyde çok iyi dediler. 4aa ve 5ba (beklenseydi o da aa olurdu dedi) bu ay antralım daha çok naturel transfer olcakmışım. Tedavide rahmim kalınlaşmada istenen gibi izlenmiş. İlaçlıdansa naturel şansı arttırırmış. Öyle işte

Siz bu ayı bir değerlendirin de şu yumurtayı bir kaçırmasan keşke

Histereskopi gerekmiyor yani Semra Hoca’ya göre öyle mi? Transfere engel değil demek tutunmaya da engel değil manasına mı geliyor? Rahim filmini gördü değil mi?
Bu üçüne cevap evet ise sevgiliciğin haklı En azından 1 taneciği histereskopisiz deneyebilirsiniz. Hakkınızda hayırlısı bakalım.

Hadi geçmiş olsun
Transferle ilgili bilgim sıfır ama herşeyin natüreli iyidir herhalde çok sevindim moralin da enerjin de çok iyi görünüyor.

Oooo önümüzdeki ay 2 transferimiz var İkisi de Allah’ın izniyle hamilelikle ve sağlıklı bebeklerle neticelenir inşallah @2be bas gaza sen de yetiş haydi Ağustos’ta transfer olmayan kalmasın!

Haberler super.operasyon iyi gecmis cok sevindim..
Embriyolar da super durumlari.. transfer deneyimsiz biri olarak yorum yapamiyorum ama anladigim bir sonraki adetinle birlikte hic ilac kullanmadan direk transfer yapacaklar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…