Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Maliyet acisindan dedikleri ,her opudan 5.gune gidenden biyopsi icin ekstra ucret aliyoruz.onun disinda zaten dondurdu cozdu maliyeti yok.3.gunde dondurma ile 5.gunde dondurma maliyeti sonucta ayni mantik.bana aciklanan sadece biyopsi masrafi ve grup olarak daha iyi ilerlerler.
Bahceci her opuda 1 tane olsa bile 5.gune gotururmus.
En basinda 3.gun yerine 5.gune gidilip oyle dondurulmasi daha mantikli geliyor bana.hem hasta da bilmis oluyor.
Bana basta hepsini sunmalari gerekiyor.3.gun de 5.gun de dondurabiliriz diye.ben kararimi kendim vereyim.

Hiç kendini harap etme, çok istiyorsan yine et de, çabuk toparlanmaya bak
Bu işin en zor kısmı ruhen güçlü ve pozitif kalma kısmıymış, hem de uzunca bir süre, tekrar tekrar..
ben başta en zoru iğneler sanmıştım
Çoğunluğumuz duvara toslamış durumdayken yazdıkların için hiç kötü hissetme kendini. Hepimiz üç aşağı beş yukarı aynıyız. Değişik kafalar yaşıyoruz ama geçecek

Her merkezde olumlu ve olumsuz sonuclar var ama kendi adima diyebilirim ki 3 opu sonrasi merkez degisimi yapmak dogru bir karar.
Cunku her doktorun protokolleri farkli ve her merkezin lab uygulamasi farkli.
Yas faktoru tamam var ona zaten lafim yok..

Evet yani 3 de dondurursak şu olur 5 de dondurursak bu olur, ekstra maliyeti bu olur. Anlatılıp hastaya bırakılabilir. Ekstra maliyetten çok kaçan bir merkez olsa anlayacağım da, ekstra maliyet önerme konusunda gayet rahatlar. Bunda neye takılıyorlar anlamadım. Bence buna engel bir sistem midir donanım mıdır neyse artık bir handikapı var kesin

Her merkezde olumlu ve olumsuz sonuclar var ama kendi adima diyebilirim ki 3 opu sonrasi merkez degisimi yapmak dogru bir karar.
Cunku her doktorun protokolleri farkli ve her merkezin lab uygulamasi farkli.
Yas faktoru tamam var ona zaten lafim yok..

Kesinlikle katılıyorum

Reactions: 2be
Evet morali yuksek tutun! Bakmayin bu ara kis burasi ama yaz gelecek:)) Adet olamamis olmanin da etkisi var,hormonlar biraz dengesiz halde...adet olunca rahatlayip devam ..

Güvenç Bey’i burada çok methediyorlar, benim de aklımda. Testleri yaptırdıktan sonra bir gitsem mi diye düşünüyorum.
Bir yandan da, beni birebir takip edecek kendi muayenehanesi olan, hastasının herşeyini bizzat kendi takip eden bir doktor mu bulsam diyorum. Çok fabrikasyon geliyor bana merkezler şimdi dışarıdan bakınca

Orasini bilemiyorum ama tek verilen cevap grup halinde daha iyilermis. Mutlaka basari oranlari iyidir ona lafim yok ama beni tatmin edin canim,beni ne diye bosuna kurmama sebebiyet veriyorsunuzz.zatenn kafadaki kalabalik susmuyor

Ayni ayrim noktasindayim.bi doktor olsun sadece benimle o ilgilensin ama onda da lab isi ne olacak? Hangi lable calisacak,embriyologlari nasil?
Guvenc hoca ileri yas tup bebek icin vaka gormus bir kisi anladigim kadariyla.40 yas ustu gruptaki kizlardan kendisine gidenler var ve memnunlar.
Soyle derdimizi anlayacak bizimle gercekten ilgilenecek birini bulursaniz haber verin,kosa kosa giderim:)

Orasini bilemiyorum ama tek verilen cevap grup halinde daha iyilermis. Mutlaka basari oranlari iyidir ona lafim yok ama beni tatmin edin canim,beni ne diye bosuna kurmama sebebiyet veriyorsunuzz.zatenn kafadaki kalabalik susmuyor

Dur bakalım görüşmede neler söylenecek, gerçi ne söylense artık senin için çok fark etmeyecek gibi görünüyor.. şimdilik sustur kalabalığı da boşver, görüşmede salarsın üstlerine

Önümüzdeki süreç araştırma ile geçecek bizim. Neye karar veririz bilmiyorum ama gelişme oldukça bilgi veririm.

Konu başlığını da ben açtım ama nerdeeen nereye.. bir süre sonra başkasını önerir mişim bu başlık altında başka doktorlara gidersek nerde yazışıcaz yaaa ??

Pozitif alan birileri olsa yazsa da bari ortam şenlense biz de çaktırmadan uzasak ahahahhaha

Dur bakalım görüşmede neler söylenecek, gerçi ne söylense artık senin için çok fark etmeyecek gibi görünüyor.. şimdilik sustur kalabalığı da boşver, görüşmede salarsın üstlerine
Haha yok oraya gidince pisarim:) bakalim hoca ne diyecek valla merakla yarini bekliyorum.

Ne guzel iste bizi topladin.hep olumsuz haber oldu ama olsun
pozitifi gorecez de zamani henuz gelmemis deyip teselli edecegiz kendimizi.

Ne guzel iste bizi topladin.hep olumsuz haber oldu ama olsun
pozitifi gorecez de zamani henuz gelmemis deyip teselli edecegiz kendimizi.

Görürüz biz de inşallah da halihazırda gören yok mu acaba? Duysak moral olurdu bize de..
Buradan sesleniyorum, okuyup da pozitifi olup yazmayan varsa alsın bir üyelik de yazsın sevabına

Görürüz biz de inşallah da halihazırda gören yok mu acaba? Duysak moral olurdu bize de..
Buradan sesleniyorum, okuyup da pozitifi olup yazmayan varsa alsın bir üyelik de yazsın sevabına
Ben de dun bir havalar sorma.5 yumurta toplanmis.bir de diyorum ki hani 8 gormustunuz nasil 5 olur.tatli sevgilim de beni avutuyor ne guzel iste 5 taneyi buldun daha ne istiyorsun diye.sabah resmen duvara toslama hali:)
Valla kizlar iyi haberi olan varsa yazsin topluca aciz mutlu sonlara

Çok tatlısınız gerçektengüldüm bayaa yazdıklarınıza
Ben ilk 2 tüp bebeği benimle çok ilgilenen bir doktorla yaptım tam teslimdim kendisine florans nightingale de oldu bütün işlemler laboratuvar vs..ama o da olmadı..eksik bişeyler var ama ne? Bence doktoru iyi araştırın öyle bir yol çizecekseniz..tüp bebekte uzman olsun derim..zaten araştırırsınız eminim..şu an ben de çok sağlıklı düşünemediğimden
Ne diyelim bugünün mottosu HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK

Ya evet en fenası o havaya girmişken toslamak zaten ben de opu günü ve 3. güne kadar pek havalardaydım
sonra 18’den Pat 5’e, 5’den Pat 0’a vurgun yedim
bir daha bu süreçte havaya girersem ne olayım!

Ya bu arada biraz vitamine falan başlayayım diyorum? Neslihan hanıma sordurtsam mı Bülent Bey’e?
Gerçi orda bir dr genetiğine etki etmez demişti ama bilemedim

Reactions: 2be
Allahim milletin ulasmak istedigi en unlu doktora gidiyoruz ama doktor ariyoz cunku görduk yasiyoruz gece gece güldurdunuz beni siz cok yasayin emi sonumuz hayrolsun

Al benden de o kadar! Aza tamah etmeyen cogu bulamazmis.benimkinde 1 tane bile bulamadim:)
Verilen o vitaminler peki neye katkisi varmis?genetik icin ne yapilacakmus?Omepa nin alinmasi bence mahsuru yok.ama dhea ve imprly ya da gonamax icin sorabilirsiniz belki. Sonucta dhea cok masum
Bir hormon degil.

Olumsuz olunca iste kafa surekli kim neyi yanlis yapti seklinde surekli sorgulama halinde:) ben bulent hocanin hekimligine asla bir sozum olamaz.sadece 3 denemeden sonra farkli bir protokellemi calismal gerekir? Farkli
Bi lab ile mii ilerlemek dogru onun karar asamasi icimdeki.
Hepimiz icin tek dilegim guzel olmasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…