Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Ben bugün de regl olmadım..saat gibi 25 günde bir regl olan ben 4 gün gecikti.tabi idrar testi yaptım dün ve bugün negatif.regl olacak gibi bir belirti de yok ve aşırı midem bulanıyor. Bunun nedeni nedir bilen var mı?bişeyler okuyorum prolaktin seviyesi yok menapoz yok pko yok kimyasal falan..acaba dedim genetik ilaçlarından falan olabilir mi? Bıosteron, gonamax, omepa q10 yağar mı böyle acaba..yarın kan testi yaptırıcam.ilk defa böyle bişey geliyor başıma.hayırlara gitsin.

Ben bugün de regl olmadım..saat gibi 25 günde bir regl olan ben 4 gün gecikti.tabi idrar testi yaptım dün ve bugün negatif.regl olacak gibi bir belirti de yok ve aşırı midem bulanıyor. Bunun nedeni nedir bilen var mı?bişeyler okuyorum prolaktin seviyesi yok menapoz yok pko yok kimyasal falan..acaba dedim genetik ilaçlarından falan olabilir mi? Bıosteron, gonamax, omepa q10 yağar mı böyle acaba..yarın kan testi yaptırıcam.ilk defa böyle bişey geliyor başıma.hayırlara gitsin.
Mide bulantisi hemen olmaz canim belki psikolojik olarak etkilendiniz ondan yarin bi kan verinde emin olun insallah guzel haberdir

Opu sonrasi ikinci adeti bekliyorsunuz degil mi?
Verilen ilaclarin oyle bir etkisi olmaz bence.aldiginiz ilaclardan ikisi zaten vitamin.gonamax betain-sistein icerir,digeri ubiquinol formunda omega3.dhea olan ise anti aging olarak dusunebilirsiniz ki bunlar adet gecikmesi yaratmaz benim bildigim.
Biraz hava degisimi,biraz stres etkisi olabilir.belki kist olusmus o baski yapar mi bilmiyorum. Hastaneyi bir arayin yarin olmazsa. Bu aksilik oldugunu sanmiyorum .mevsim gecisi olabilir.

Bilmez miyim birebir yasadim 😊
Umuyorum ki bu son olsun:) bu sefer tabi biraz daha stres orani fazla.bunlar 3.gune gittikten sonra onceki iki opudan gelen 4 tane de cozulup hep birlikte 5 e gitmeleri beklenecekmis. Savasa giriyor benim embriyolar sans diliyorum onlara:)Allahin izniyle 5 i gorup genetige gidebilsinler..

Bende Bülent beyin hastasıyım gonal-f den sonra değerlerim yükseldiği için dondurmak zorunda kaldık.. transfer adetten kaç gün sonra oldu hanımlar sizde neye göre belirleniyor

Bende Bülent beyin hastasıyım gonal-f den sonra değerlerim yükseldiği için dondurmak zorunda kaldık.. transfer adetten kaç gün sonra oldu hanımlar sizde neye göre belirleniyor
Ben maalesef bilmiyorum o asamaya henuz gelmedim🙈
Hangi degerler yuksek olunca transfer yapilmiyor?
Sizin 5.gun tAze embriyo transferi mi yapilacakti?

Ben maalesef bilmiyorum o asamaya henuz gelmedim🙈
Hangi degerler yuksek olunca transfer yapilmiyor?
Sizin 5.gun tAze embriyo transferi mi yapilacakti?
Aynen taze transfer yapılacaktı ama e2 değerim 3000 üzeri çıktı progesteron hormonum da 1,68 çıktı. Bide yumurta toplamadan sonra yumurtalıklarım su topladı karnım baya şişmişti mecbur ertelendi

Aynen taze transfer yapılacaktı ama e2 değerim 3000 üzeri çıktı progesteron hormonum da 1,68 çıktı. Bide yumurta toplamadan sonra yumurtalıklarım su topladı karnım baya şişmişti mecbur ertelendi
Opu sonrasi neden su toplama olurmus yumurtaliklarda?
Degerlerin dusmesi beklenip rahim dinlendirilecek bu durumdA.
Degerleri dusurmek icin ne yapmaniz gerekiyormus?
Bilmedigim icin soruyorum valla her yeni bilgi bize de isik oluyor.

Yumurta toplandıktan sonra adet olmayı bekledim adet olduktan sonra 3. Günü 21 gün süren bi hap kullandım bide tek iğne vurundum göbekten sonra tekrar adet oldum 3. Gün tahlil verdim normal çıktı estrofem kullanmaya başlayacağım yarından itibaren 20 gün.. süreç uzun Yani :KK43:

Umuyorum ki bu son olsun:) bu sefer tabi biraz daha stres orani fazla.bunlar 3.gune gittikten sonra onceki iki opudan gelen 4 tane de cozulup hep birlikte 5 e gitmeleri beklenecekmis. Savasa giriyor benim embriyolar sans diliyorum onlara:)Allahin izniyle 5 i gorup genetige gidebilsinler..
Genetiktende saglıklı geldigini transfer oldugunu çift cizgiyi heyecanla bekledigini kan degerlerinin bir beklerken iki kati cikip ikizleri bekledigin gunleri gorecegiz insallah 🤗

Değerleri düşürmek için bişey yapmadım ama beslememe dikkat etti. Et meyve gibi sebze kuruyemiş gibi işte

Nasi yani okudum diger yorumlarinizida cok şasirdim neden olurmus peki bide boyle seylerlemi ugrasacagiz of offff

X