Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Yani bende bir sonraki adetimi beklermiyim yoksa direk transferi yaparlar mırahimin durumu yeteri kalınlıktaysa

Benım eşimin sperm sayısı azdı ama tedavıyle arttı olasılıgımız yukseldi.. fsh ın guzel aslında ahhh bu lanet hormonlar aynen hep farklı cıkıyo insanı delirtiyo banada aynı takvıyeleri verdı bulent hoca onları verıyo zaten. Dondurulmuş oldgu için ilaç verıyolar rahım hazrlama için. Direk transfer yapar bence sana

Yani bende bir sonraki adetimi beklermiyim yoksa direk transferi yaparlar mırahimin durumu yeteri kalınlıktaysa
Rahım durumu yeterı kalınlıkta oluyo zaten canım kürtaj falan olunca rahımın kalınlaşması zor oluyo. Benım durumum farklı ben ohss oldum ondan yapamadı bana taze transfer dondurulmuş olacak

İnşallah olumlu pozitif sonuçlar alırız canımevet ama işte belki şu an benim fsh yükselmiştir test yapsam kesin farklı çıkar sinir bozucu bu hormonlaranladım canım tahmin etmiştim genelde bekletmiyorlar çünkü transfer için bana da öyle geliyor direk yapar bence

Rahım durumu yeterı kalınlıkta oluyo zaten canım kürtaj falan olunca rahımın kalınlaşması zor oluyo. Benım durumum farklı ben ohss oldum ondan yapamadı bana taze transfer dondurulmuş olacak☺
Anladım canım seninki farklıymış ben şimdiye kadar hiç gebelik geçirmedim düşük olsun kimyasal olsun hiç olmadı inşallah ilkim olacak pozitif olursa tüp bebekDondurulmuş transferler de tutuyor inşallah tutacak dua edelim

Bende dusuk gecırmedım canım benım fazla yumurtam oldgu için ilaçlar progesteronumu yukseltti o durumda transfer yapmıyolar allah korusun bebek tutarsa annenin hayatı söz konusu oluyo. O yuzden rahım dınlendrme yapıyolar vucut bu aldgmz hormonları dısarı atsın dıye sonra normal rahımle tedavıne başlıyosun

Anladım canım pko var sende Allah korusunO zaman beklemedesin

Yok canım pkoda yok bende ama bunye olarak biraz fazla tepkı verıyorum ilaçlara. Pkoluların amh 4 üstü oluyor ve bulent hoca pko yok kesınlıkle dedı. Biraz zayifim belkide ondan ilaçlar agır gelıyo
hmm karışık bi durummuş seninki. Evet o da kötü ya sağlıklı yumurta üretemiyo bu sefer vücut pko olunca. Bülent hoca yok dediyse yokturbiraz kilo almaya çalış bende aksine etine dolgun balık etli

hmm karışık bi durummuş seninki. Evet o da kötü ya sağlıklı yumurta üretemiyo bu sefer vücut pko olunca. Bülent hoca yok dediyse yokturbiraz kilo almaya çalış bende aksine etine dolgun balık etli
Ama guzel cıktı sukur yumurtalarım kalitelı dendi zaten emb sayımda guzel oldu 7 tane embrıyom oldu donduruldu İnşallah tutar.. hahah aynen kilo almam lazım

Ama guzel cıktı sukur yumurtalarım kalitelı dendi zaten emb sayımda guzel oldu 7 tane embrıyom oldu donduruldu İnşallah tutar.. hahah aynen kilo almam lazım
Kaçtı amh senin canım bide yaş. İnşallahBiraz al belki düzelir ilaçlara olan etkin

Merhaba,evet hoca hsg ye göre değerlendirdi.benim rahmim hafif T formunda ve hafif yapışıklıklar var onun için yapılıcak.size gerekli görmemiştir belki.hiçbir soru işareti bırakmayın danışın tekrar tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…