Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Yaaa harika bir haber bu ne kadar sevindim anlatamam emeğinin bir kısmına da olsa şahit olduğum için emeklerinin karşılığını alman beni çok mutlu etti, Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Canım aminn, evet birebir şahit oldun diyebiliriz gerçekten:) devamı da sağlıkla hayırlısıyla gelir inşallah.. Hepimizin gönlüne göre versin Rabbim..

Canım aminn, evet birebir şahit oldun diyebiliriz gerçekten:) devamı da sağlıkla hayırlısıyla gelir inşallah.. Hepimizin gönlüne göre versin Rabbim..
Canım Rabbim hayırlı etsin ilk denemende mi kaldın bülent hocaya mı gidiyordun sende

Bu ikinci gidişimdi canım sadece ilk görüşmeye bülent hoca geldi rica ederim:)tedavin bitti mi
yokk daha başındayım
ilk aşama prp idi, yapıldı. şimdi ekim sonuna doğru 2. regl ile kontrole gideceğim bakalım.
ama haftaya hsg çektireceğim, önden onu halledelim ve herhangi bir sorun olup olmadığını görelim dedi Bülent hoca :)

Hmm seninki biraz sürecek o zaman geç olsun güç olmasın canımçabaladığımıza değer inşallah. Hsg yi geçen sene kasımda çektirmiştim açık çıkmıştı tüplerim inşallah seninkiler de açık çıkar.

Hiç tüp bebek yaptırmadım canım.amh 0.06 . Iki doğal gebeliğim var ama kalbi durdu 2017 de. Sonra 2019 martta çift yumurta ikizlerine doğal hamile kaldım.ama onlarda da kalp atışı alamadık.adetim birden azalmaya başladı. Yaş 41 oldu. En son gittigim bir doktor evlat edin falan dedi o kadar moralim bozuldu ki anlatamam.ne kadar kolay söylüyorlar..bahceciye gittim geçen ay orda başlıcam diye.cyclo porgnoba verdi düzensizlik için.iki ay kullanıcam. Ama bahceciye değil de sanırım brükselde başlıcam kısmet olursa.esimle öyle karar verdik.bir yakinimiz brüksel sayesinde yeni doğum yaptı.ama bülent tras için de iyi diyorlar.Allah nasip ettiyse nerde olursa olsun oluyor aslında. Allah tedavini hayırlı kılsın canım.pozitife ulaşırsın inşallah.

Çok doğru söylüyorsun canım.acele etmem lazım.aslinda geçen sene baslicaktik ama çift yumurta ikizine sürpriz hamile kalınca olmadi.o da düştü zaten. Düzensizlik için ilaç kullaniyorum. Onu bekliyorum simdi

Amin inşallah canım. Maşallah normal gebe kalabildin düşük rezervle . İçine hangi hastane ve doktor sindiyse onunla devam et olacaksa her türlü olur inşallah Rabbim yüzünü güldürsün .Ben bülent tıraşa gitmeden çok araştırdım bu adamı günlerce sonra eşimle karar verdik gittik.

Merhaba canım yasına gore folikul sayın az 30 yasında bir kadında 12 13 hatta 15 beklenıyor fakat genel olarak 11 12 beklenir.. senın soyle bir avantajın var yasının 27 olması. Cunku yaş yumurta kalitesi ile dogru orantılı olarak bakıyo doktorlar yani 2 tane bıle olsa kalitesi guzeldir büyük ihtimal. En onemli şeyde yumurtanın kalitesi zaten

Histeroskopiyi bulent hoca mı onerdı acaba ultrasonda bişey gorup? Benım rahım filmimde (1.5 sene once cektrmıştım) problem yoktu, bülent hoca baktı rahımımde bir probşem gormedı ultrasonda.. gidince histeroskopi istim diyorum transferden once bulent hocadan

Merhaba canım evet yaşına göre az demişti doktorum ama yaşın çok genç bu da büyük bir avantaj demişti. İnşallah hepsi kaliteli çıkar1 yumurta bile yeterli oluyormuş tabi kaliteliyse

Merhaba canım evet yaşına göre az demişti doktorum ama yaşın çok genç bu da büyük bir avantaj demişti. İnşallah hepsi kaliteli çıkar1 yumurta bile yeterli oluyormuş tabi kaliteliyse
Amh kaç canım? Gerci ben amh inanmıyorum cunku bazen amh ile folikul sayısı hiç uymıykr. Bülent hocada o yuzden amh istemez dırek ultrason muayenesı ile teşhis koyar. Bende 30 yasındayım bulent hocaya tedavı oluyorum bakalım adetımle yanına gidecegım transfer için.. tabı tabı yaş buyuk avantaj

Bu kış amh baktırmıştım canım 1,43 çıkmıştı. Bülent hocaya gittiğimde dediğin gibi direk alttan muayene edip yumurtalık rezervin çok az acil tüp bebek dedi. Senin amh kaçtı canım adetliyken mi transfer ediliyor

Benım amh 1.16 fakat folikul sayım 12 adet falan oluyo ama bulent hoca benım içinde az yumurta elimizi cabuk tutalım demişti 15 falan olması beklenıyomuş sanırım benım yasımda Dediğim gbi amh ile hiç orantılı olmuyor bi de yaptrdgn labda onemli.. fsh a baktrdın mı? o daha net oluyo bence.. Benim eşimde problem vardı tedavı oldu bende bu arada kalite için bulent hocanın takvıyelerını kullandım falan.. yok hayr adetlıyken ilaçlara başlıyosun rahım kalınlığına gore transfer edıyolar benım dondurulmuş emb transferı olacak

Evet laboratuvar da önemli bir kere baktırmıştım avicenna diye bir hastanede. Benim fsh 6,28 şubatta baktırmışım. Değişmiş olabilir hızlı değişebiliyor bu hormonlar. Eşimde bi sorun çıkmadı çok şükür bülent hoca eşime andromax bana da gonamax omepaQ10 birde biosteron dhea yazmıştı hala onları kullanıyoruz yumurta toplama işlemine kadar kullanmam gerekiyormuş. Senin dondurulmuş olduğu için mi ilaç veriyorlar yoksa bana da öyle birşey yapılır mı yoksa direk transferim mi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…