Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Oluyo yumurtlama olunmayan ay. Benimde öyle olmuştu

Buzdan bebeklerimiz güçlüler onlar da sağlıcakla dönecekler inşallah

Hım yani güvenmeyelim o testlere di mi?ben de ne zaman yapsam hiç tutturamadı gününü..neyse bu ay da geçmiş oldu..dedim belki bi mucize olur

Hım yani güvenmeyelim o testlere di mi?ben de ne zaman yapsam hiç tutturamadı gününü..neyse bu ay da geçmiş oldu..dedim belki bi mucize olur

Bilmiyorum ki o testlerle takip edip hamile kalanlar da varmış. Biz becerememiş olabilir miyiz? Bilemedim.
Keşke olsa

Ucuncu opu icin tedavi basladi. Sol 4 ,sag 2.benim icin bu sayi hayaldi,gercek oldu:))
Tedavi suresinde folikullerin durumunu yasayip gorecegiz.umarim hepsi buyur,toplanir,dollenir ve ngs icin biyopsi yapilacak hale gelirler,ngsye giderler,saglikli gelirler vs vs.yolumuz uzun ama sonu guzelolur insallah..

Oh bir Harika haber daha!! Ne güzel bir gün!
İnşallah hepsi birden gelişir döllenir NGs den de sağlıklı gelen birkaç tane olur inşallah

Ben de şimdi Açık Emar’a geldim. Rahim filmi çektireceğim.
Çok tırsıyorum beklerken güzel haberleriniz iyi geldi.
Memorial Bahçelievler’de yapıldıktan sonra içim dışıma çıkmıştı sancıdan. Netice de sinir bozucu, yanlış CD verdiler ne Semra Hoca kabul etti ne Bülent Hoca. Sonra sözümona doğru CD yi verdiler ama Bülent Bey onu da beğenmedi.
Bakalım burada nasıl geçecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…