Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Arkadaşlar Bülent hoca her muayenede kendisi mi ilgileniyor? En sıkıntılı olduğum konu bu tedavilerde hocalarla başlayıp diğer doktorlarla devam etmek:KK43:

Arkadaşlar Bülent hoca her muayenede kendisi mi ilgileniyor? En sıkıntılı olduğum konu bu tedavilerde hocalarla başlayıp diğer doktorlarla devam etmek:KK43:
İlk muayeneyi kendi yapıyor sonra başka doktorlar yapıyor her gittiğinde değişiyor bülent hocaya dosya gidiyor değerlendiriyor ve ondan sonra ilaç tedavi devam ediyor.ama istediğinde bülent hocaya randevu alabiliyorsun biraz daha fazla bekleyebilirsin randevuyu.. yoğun malum 😊 ama bi sıkıntı olursa bülent bey le görüşmek istiyorum derseniz ayarlıyorlar..böyle. .

Adet agrilarim devam ediyor yarin toplama var tabi 1 yumurtayla 8.5 cmlikte olgunlasirsa onuda alabiliriz gibi ama 1 tane simdilik dediler cok uzuldum o kadar folokul var ama 1 tane olgunlasti insallah oda husrana ugratmaz bizi ici dolu kalite dondurulacak halr gelir insallah

Zor süreç ben de çok sancılı geçirdim opu’ya yaklaşırken özellikle. Sık dişini birşey kalmadı. Yarın inşallah en az o bir tane sağlıklı çıkar da güzel gelişen bir embriyoya dönüşür.
Olacağı varsa 1 taneyle de oluyor canım iyi düşün iyi olsun inşallah 🙏

• Beğen
Reactions: 2be
Çoğalmışız galiba ne güzel ☺ bir de transfer den sonuç bekleyenimiz var..🙏umarım hepimize şans olur bu grup. Güzel haberler bekliyoruz 💕💕💕

İnşallah bakalım ben de heves ediyorum güzel haberler duysak diye 🙏 her iyi haber moral oluyor umut oluyor 🥰

Kaçıncı gündesin bakalım? Teste ne kadar kaldı? 🥰 nasıl gidiyor iyi misin heyecan var mı 😊
Ahh sormayın araştırmanın dibine vurdum. Hatta gebelik erken testi aldım. Yapmak için sabırsızlanıyorum . Transferimin 3. Günü. 2 gün evdeydim. Bugün işe gittim. Daha iyi kafam dağıldı. Handikapım öğretmenim hep ayaktayım. Ödüm kopuyor bir zararı olcak diye. Siz neler yapıyorsunuz

Ahh sormayın araştırmanın dibine vurdum. Hatta gebelik erken testi aldım. Yapmak için sabırsızlanıyorum . Transferimin 3. Günü. 2 gün evdeydim. Bugün işe gittim. Daha iyi kafam dağıldı. Handikapım öğretmenim hep ayaktayım. Ödüm kopuyor bir zararı olcak diye. Siz neler yapıyorsunuz

Birçok doktor normal hayata dönmeyi öneriyormuş zaten takma kafaya. Düz ayakkabı giy bari çok yorma bünyeyi 😉 Birşey olmayacak Allah’ın izniyle alacağız güzel haberi inşallah 🥰🙏
Valla ben birşey yapmıyorum embriyolarım dondurulalı 10 gün falan olmuştur herhalde, ngs ‘den 20-22 günde geliyormuş sonuç. Beklemedeyiz inşallah sağlıklı dönen olur diye bakalım hayırlısı 🙏

Benim de 2.opuya az kaldı.bu ay belki kendiliğinden olur diye yumurta takip kiti aldım ama yakalayamadım.ya erken yumurtlama oldu ya da daha olmadı☺acaba yumurtlamadım mı hiç? Oluyo mu acaba hiç yımurtlanmayan aylar?

Benim de 2.opuya az kaldı.bu ay belki kendiliğinden olur diye yumurta takip kiti aldım ama yakalayamadım.ya erken yumurtlama oldu ya da daha olmadı☺acaba yumurtlamadım mı hiç? Oluyo mu acaba hiç yımurtlanmayan aylar?

Sanmıyorum ya 🙄
Ben tüp bebeğe başlamadan önce bir kere yumurta takibi yaptırmıştım, dr 2 günden biri dediği halde o iki gün iki farklı test ile teyid etmeye çalıştım ama net birşey göremedim, biri çok silikti diğerinde de çizginin yarısı yoktu, ertesi gün de aynı 😂 doktora sordum “gözüne mi inanıyorsun teste mi” dedi bozdu beni 😂 sonra ben yine de test yapmaya devam ettim, çizgiler iyice saçmaladı 😂 halbuki yumurtam çatlamıştı hala bi çift çizgi bi yarım çizgi. Eeeeh dedim bıraktım 😂

Haklisiniz valla beklemek zor:) ama biraz daha sabret ..biz ikiz haberi bekliyoruz sizden..
Olmaz siz hic olumsuz dusunmeyin,biraz dinlenin,biraz kalkin,biraz oturun..
Guzel haberler icin az kaldi ,😆bekliyoruz

Zor süreç ben de çok sancılı geçirdim opu’ya yaklaşırken özellikle. Sık dişini birşey kalmadı. Yarın inşallah en az o bir tane sağlıklı çıkar da güzel gelişen bir embriyoya dönüşür.
Olacağı varsa 1 taneyle de oluyor canım iyi düşün iyi olsun inşallah 🙏
Insallah dua edin bana lutfen

Ben de cok kullandim o testleri,dogruluk payi var gibi gedi bana.bu ay gunu tutturdum ama deneme yapacagimiz gunler konaklamali misafir geldi😂 oyle olunca 3.opu beklemedeyim..

X