Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Birçok doktor normal hayata dönmeyi öneriyormuş zaten takma kafaya. Düz ayakkabı giy bari çok yorma bünyeyi 😉 Birşey olmayacak Allah’ın izniyle alacağız güzel haberi inşallah 🥰🙏
Valla ben birşey yapmıyorum embriyolarım dondurulalı 10 gün falan olmuştur herhalde, ngs ‘den 20-22 günde geliyormuş sonuç. Beklemedeyiz inşallah sağlıklı dönen olur diye bakalım hayırlısı 🙏
Buzdan bebeklerimiz güçlüler onlar da sağlıcakla dönecekler inşallah

Sanmıyorum ya 🙄
Ben tüp bebeğe başlamadan önce bir kere yumurta takibi yaptırmıştım, dr 2 günden biri dediği halde o iki gün iki farklı test ile teyid etmeye çalıştım ama net birşey göremedim, biri çok silikti diğerinde de çizginin yarısı yoktu, ertesi gün de aynı 😂 doktora sordum “gözüne mi inanıyorsun teste mi” dedi bozdu beni 😂 sonra ben yine de test yapmaya devam ettim, çizgiler iyice saçmaladı 😂 halbuki yumurtam çatlamıştı hala bi çift çizgi bi yarım çizgi. Eeeeh dedim bıraktım 😂
Hım yani güvenmeyelim o testlere di mi?ben de ne zaman yapsam hiç tutturamadı gününü..neyse bu ay da geçmiş oldu..dedim belki bi mucize olur 😀

Hım yani güvenmeyelim o testlere di mi?ben de ne zaman yapsam hiç tutturamadı gününü..neyse bu ay da geçmiş oldu..dedim belki bi mucize olur 😀

Bilmiyorum ki o testlerle takip edip hamile kalanlar da varmış. Biz becerememiş olabilir miyiz? 😂 Bilemedim.
Keşke olsa 🙏🥰

Ucuncu opu icin tedavi basladi. Sol 4 ,sag 2.benim icin bu sayi hayaldi,gercek oldu:))
Tedavi suresinde folikullerin durumunu yasayip gorecegiz.umarim hepsi buyur,toplanir,dollenir ve ngs icin biyopsi yapilacak hale gelirler,ngsye giderler,saglikli gelirler vs vs.yolumuz uzun ama sonu guzelolur insallah..

Ucuncu opu icin tedavi basladi. Sol 4 ,sag 2.benim icin bu sayi hayaldi,gercek oldu:))
Tedavi suresinde folikullerin durumunu yasayip gorecegiz.umarim hepsi buyur,toplanir,dollenir ve ngs icin biyopsi yapilacak hale gelirler,ngsye giderler,saglikli gelirler vs vs.yolumuz uzun ama sonu guzelolur insallah..

Oh bir Harika haber daha!! Ne güzel bir gün! 😍😍😍
İnşallah hepsi birden gelişir döllenir NGs den de sağlıklı gelen birkaç tane olur inşallah 🙏

Ben de şimdi Açık Emar’a geldim. Rahim filmi çektireceğim.
Çok tırsıyorum 😖 beklerken güzel haberleriniz iyi geldi.
Memorial Bahçelievler’de yapıldıktan sonra içim dışıma çıkmıştı sancıdan. Netice de sinir bozucu, yanlış CD verdiler ne Semra Hoca kabul etti ne Bülent Hoca. Sonra sözümona doğru CD yi verdiler ama Bülent Bey onu da beğenmedi.
Bakalım burada nasıl geçecek 😖

X