Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Benim ocak ayi sonunda her sey yolunda giderse transfer olacakTransfer olanlar ; kasilma ignesi ve gebelik asisi yaptirdiniz mi?
Yapildiysa kendiniz mi aldiniz yoksa merkezde mi uygulandi?

Merhaba, ben de aranıza yeni katıldım.
İki başarısız deneme, doğal yolla bir kimyasal ve de bir de düşükle sonuçlanan gebeliğim var.
2020 de bülent tıraşı düşünüyorum.
Bizde sorun morfoloji.
Bülent Tıraş 'a morfoloji için gidip başarılı olan var mı?

negatif sonucu aldıktan sonra ne kadar süre sonra adet görülüyor acaba.3,4 gün oldu hala hastalanmadım. İlaçlardan dolayı adet takvimim de şaştı.

Yaa çok üzüldüm, şimdi gördüm mesajınızı. Nasılsınız peki ne yapmayı planlıyorsunuz? Bir sebep söylemediler mi?
arayıp test sonucunu sordular. Doktorunuz tekrar görüşücek dediler ama dönen olmadı. 1,2 ay ara verip başka yerde tekrar denemeyi planlıyorum inşallah. Yumurta sayısı ve kalitesi artmıyor deneyerek devam edicez.

arayıp test sonucunu sordular. Doktorunuz tekrar görüşücek dediler ama dönen olmadı. 1,2 ay ara verip başka yerde tekrar denemeyi planlıyorum inşallah. Yumurta sayısı ve kalitesi artmıyor deneyerek devam edicez.
Hiç şaşırmadım dönmemelerine. Ben hep kendimi her şeyin bir zamanı var ve o zaman daha gelmedi şeklinde rahatlatmaya çalışıyorum. İşe yarar mı bilmem sizde. Tekrar deneyeceğiz hepimiz gücümüz yettiği sürece, hayırlısı böyleymiş deyin üzmeyin dememek de olmuyor 😞

Soylenecek bir sey kalmiyor bazen:KK43: insallah cok bekletmeden hic tedaviye gerek kalmadan gelir guzel haber..🙏
Mrb canim nasilsin dun yapisiklik olustugu icin histereskopi oldum ikinci kez ilkinde ilac vermemisti bu sefer cycloprogynova ve estrofem vermis 2 ser kutu sana sorum bulent hoca sanada aklimda oyle kalmis buna benzer bi tedavi uyguluyordu bana verdigi iki kutu cycloprogynovayi 21 gun kullanip regli olup 2. Kutuyami baslicam yoksa hic ara vermeden 2 kutuyu kullanip oylemi birakacagim senin kullanma seklin nasil

Mrb canim nasilsin dun yapisiklik olustugu icin histereskopi oldum ikinci kez ilkinde ilac vermemisti bu sefer cycloprogynova ve estrofem vermis 2 ser kutu sana sorum bulent hoca sanada aklimda oyle kalmis buna benzer bi tedavi uyguluyordu bana verdigi iki kutu cycloprogynovayi 21 gun kullanip regli olup 2. Kutuyami baslicam yoksa hic ara vermeden 2 kutuyu kullanip oylemi birakacagim senin kullanma seklin nasil
Merhaba arkadaşım, geçmiş olsun.. yapışıklık için jel de uyguladı mı acaba, ben de olucam da meraktayım. Bir de karından mı yapıyor alttan mı ki. İki yıl önce karından laparoskopik histereskopi olmuştum başka bir yerde, sonrasında çok ağrım olmuştu ondan merak ediyorm çok😔

Benim ocak ayi sonunda her sey yolunda giderse transfer olacakTransfer olanlar ; kasilma ignesi ve gebelik asisi yaptirdiniz mi?
Yapildiysa kendiniz mi aldiniz yoksa merkezde mi uygulandi?
Acıbadem de yapılmıştı benim her biri 1000₺ idi teni yıldan önce

Selam .acibademden alip embriyoyu baska yerde devam etmistiniz ve ilk histereskopiyi hatirliyorum.
İkinci histereskopi nereee yapildi?
Bulent hoca 2 kutu cyclo kullanimi soyle. İlk kutu bitiyor.7 gun ara.8.gun ikinci kutu basliyoe.
Spiral koyuldu mu? Jel yapildi mi?
Estrofem bulent hoca vermemisti..

Merhaba, ben de aranıza yeni katıldım.
İki başarısız deneme, doğal yolla bir kimyasal ve de bir de düşükle sonuçlanan gebeliğim var.
2020 de bülent tıraşı düşünüyorum.
Bizde sorun morfoloji.
Bülent Tıraş 'a morfoloji için gidip başarılı olan var mı?

Bülent hoca bize şimdi bir ürolog önerdi morfoloji sorunu varsa ve düşük yaşanıyorsa ürolog görmesinde fayda var. Ankara’da Kaan aydos. Yarıyıl tatilinde gideceğiz inşallahve eşimden de benden de genetik testler istendi

İşe de yaramadı bizde o gğn gelen herkese rahim kasılma iğnesi yaptılar koldan ilginç geldi bize herkesin mi Rahmi kasılıyordu ?? Gebelik aşısı da rahimden yapılıyor
Ben o aşıları yaptırmadım.ilk denememdi.zaten bir sürü ilaç kullanmıştım.o ilaçları istemedim.pozitifi gördüm.herkes de aynı olacak diye birşey yok tabiki.

X