Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Hayırlı olsun test günü ne zaman güzel haberler almanızı dilerim
Kaçıncı gün embriyosu ve kaç tane transfer ettiler
3 . gün benimde kalite değiller ama . 7 hücreli . hatta Bülent bey transferde zar zor yetiştirdiğimiz 2 embriyoyu transfer ediyoruz dedi.
sıkıntımız da bu kaliteli embriyo elde edemiyoruz bu 3. merkez hep iyi yerlerde denedim fakat toplamadan sonra döllenme ve ilerlemede sorun yaşıyoruz.

3 . gün benimde kalite değiller ama . 7 hücreli . hatta Bülent bey transferde zar zor yetiştirdiğimiz 2 embriyoyu transfer ediyoruz dedi.
sıkıntımız da bu kaliteli embriyo elde edemiyoruz bu 3. merkez hep iyi yerlerde denedim fakat toplamadan sonra döllenme ve ilerlemede sorun yaşıyoruz.
Benim de biri 7 hücreli. Diğer ikisi de 6 ile 10. Kaliteli değiller mi dediler 7 için? :dua:

Bence hiç kaç hücreli olduklarına takılmayın bu nasip işi ben neler duydum gördüm Allah ol dedikten sonra
7 hücreli kötü değil bence olumlu düşünün siz
5. Gün gayet kaliteli olanların negatif 2 hücreli olup tutunup hatta doğduğunu biliyorum
Bu nasip işi Allah alacak nefes verdiyse gerisi boş

Benim de biri 7 hücreli. Diğer ikisi de 6 ile 10. Kaliteli değiller mi dediler 7 için? :dua:
Benimde 8 7 6 hücreli ikisi için iyi dedi embriyolog 6 hücreli için orta kalite demişti konuştuğumuzda hatta ben çok mu kötü dedim hayır hayır dedi kötü değil dedi 6 ile 10 hücreli arasında bekleriz 3. Gün embriyoları için demişti gelişimi devam ediyor demişti

Benimde 8 7 6 hücreli ikisi için iyi dedi embriyolog 6 hücreli için orta kalite demişti konuştuğumuzda hatta ben çok mu kötü dedim hayır hayır dedi kötü değil dedi 6 ile 10 hücreli arasında bekleriz 3. Gün embriyoları için demişti gelişimi devam ediyor demişti
Aynen bana da aynısını söylemişti ondan şaşırdım ben de, hatta ben fragmantasyon oranlarını sordum ona da yüzde 5 demişlerdi.

orta dediler gebelik vadedebiliyormuş zaten o nedenle transfer ediyorlarmış.10 hücre çok iyi bence nasip bu işler arkadaşların dedikleri doğru ama hep kalitesiz embriyolarla hamile kalamayınca da pek olumlu düşünemiyorum:KK43:

orta dediler gebelik vadedebiliyormuş zaten o nedenle transfer ediyorlarmış.10 hücre çok iyi bence nasip bu işler arkadaşların dedikleri doğru ama hep kalitesiz embriyolarla hamile kalamayınca da pek olumlu düşünemiyorum:KK43:
Üzülmeyin dediğiniz gibi şans bu işler zaten bu yaşta bu kadar embriyo oluşması da ayrı bi şans....😔 inşallah çok güzel olacak her şey içinizi ferah tutun

Siz şuan sonuç bekliyorsunuz hiç olumsuz düşünmeyin Allah yazmışsa o olacak zaten umudunuzu kaybetmeyin
Zaten kaybetmek gibi bir lüksümüz yok ne olursa olsun bizler anneyiz 🤲🏻

Kızlar hsg çektirdim, solda postop tubal olüzyon ve dar t formlu utarin yazıyor raporumda. Aslında geçen yıl histereskopiyle başka bir doktorda rahim şekil bozukluğu giderilmişti ama gene sıkıntı demekki.. sizce bunlar gene bir hayalkırıklığı yaşatır mı bana, bülent hoca ne der acaba:KK43: moralim çok bozuldu gerçekten..
Merhaba benimde rahmim t seklimde kimi doktor ameloay ol kimisi olma diyor siz ne yaptiniz durumunuz nedir ne planliyorsunuz

Merhaba benimde rahmim t seklimde kimi doktor ameloay ol kimisi olma diyor siz ne yaptiniz durumunuz nedir ne planliyorsunuz
Merhaba.. Transfer öncesi histereskopi dedi doktor. Yaklaşık 2 adet dönemi kadar rahimde jel mi sprialmi bişi koycaklarmş şeklini düzeltmek için, sonra tekrar hsg , koşullar uygunsa transfer.. doktora güvenmekten başka çare yok gibi.. ben daha yumurta biriktirme aşamasndayım gerçi, yolumuz epey uzun..

X