Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

En 7 embriyo vardı ya biri geriden geliyor 6 tanesi 5. Güne gelmiş ve biyopsi alınacak durumdalarmıs ve almışlar bu çok çok iyi bir haber . Diğerine de yarın bakacaklar onun yarın 5. Günü olacak eğer ondan da biyopsi alırsalar 7 embriyonuz 5. Gün ve biyopsi alınmış olacak .
Endişe edecek bişey yok şuan çok güzel ilerleme olmuş elde 6 embriyonuz var biyopsi alınmış halde
Şuan sizi sarılıp kucaklayıp öpmek istiyorum, kafamda resmen olumsuzluk ağacı kurmuşum ve siz anlatınca farkettim🙈🙈🤟 1 iyi 6sı kötü zannettim ben 😂😂 çok çok teşekkür ederim çok hemdeee❤️❤️❤️❤️❤️

İyi gitmişler maşallah 🧿
Teşekkür ederimm, ben bülent hocanın verdiği vitaminler hariç 4 aya yakın eşimle beraber arı sütü bal polen aldım. Buna bağlıyorum daha çok. Çünkü vitamin hep kullanıyorum ona rağmen hiç bir tedavimde 5.güne sağlıkla gelen olmadı, transferleri hep ezbere yaptıklarını düşünüyorum.. 7de 6 şuan benim için resmen mucize çünkü.. bakalım böyle devam eder umarım...

Merhaba bana da lucrin ile cyclo yazdılar. 16sında lucrin iğnem var, bir haftadır da cyclo kullanıyorum. Sizin embriyolarınız ne durumda? Bizim 3 tane 3. gün var ama söylemediler 5e mi götürecekler, 3 mü transfer edecekler? Bir de bu ilaçlar acaba adet gecikmesi yapacak mı , ne olacak çok merak ediyorum :)
Ben tam söyledikleri zamanlarda adet oldum 25 tane yumurtam toplandı 18 i dollendi 10 tanesi donduruldu 5. Gun hepsi stres yapma stres adeti çok etkiliyor 22 sinde ignemi vuracam bir dahaki adette bize haber ver dediler şimdilik bunları biliyorum :)

Teşekkür ederimm, ben bülent hocanın verdiği vitaminler hariç 4 aya yakın eşimle beraber arı sütü bal polen aldım. Buna bağlıyorum daha çok. Çünkü vitamin hep kullanıyorum ona rağmen hiç bir tedavimde 5.güne sağlıkla gelen olmadı, transferleri hep ezbere yaptıklarını düşünüyorum.. 7de 6 şuan benim için resmen mucize çünkü.. bakalım böyle devam eder umarım...

Ben de arı sütü kullanmaya başladıktan sonra genetikten sağlıklı gelen bir embriyo buldum, faydasına inanıyorum. İnşallah size de en az 2 tane sağlıklı döner 🙏

Galiba ciddi anlamda yıkıldım şuan.. ben ters anladım zannediyordum ya doğru anlamışım aslında.. 1tane sağlam embriyom kalmış genetiğe gidebilecek. Hepsinden biyopsi aldık kısmını yanlış anladım demekki.. Onlara sordum 6tane demiştiniz sanki diye. Yok onların gelişimi durdu gebelik ihtimali olmayanlar onlar dedi. Biranda buz gibi oldum😔

Galiba ciddi anlamda yıkıldım şuan.. ben ters anladım zannediyordum ya doğru anlamışım aslında.. 1tane sağlam embriyom kalmış genetiğe gidebilecek. Hepsinden biyopsi aldık kısmını yanlış anladım demekki.. Onlara sordum 6tane demiştiniz sanki diye. Yok onların gelişimi durdu gebelik ihtimali olmayanlar onlar dedi. Biranda buz gibi oldum😔
Canım moralini hiç bozma 5. güne gelmiş sağlıklı bir embriyonun tutma ihtimali çok yüksek.. çoğu kişinin 5 e gelene kadar elinde bir şey kalmıyor

Üzülmene üzüldüm ama bize lazım olan 1 tane sağlıklı embriyo.. Moralini bozma olacaksa bu bir tane ile de olacaktır. İnşallah 🙏

Üzülmeyin normal şartlarda ilk denemeyede tek bir embriyo koyuyorlar allah kısmet ederse her türlü olur 😊🌹🌹

Allah Allah 6 embriyodan biyopsi aldık bu güzel rakam demişlerdi ama biyopsiden sonra mı acaba gidemeyecegini anladılar inanın bende şok oldum şuan ne diyeceğimi bilemiyorum çok üzgünüm

İnanın kendimi çok kötü hissettim ben mi sizi yanlış bilgilendirdim şimdi of ya
Ama 7 embriyo var biri geriden geliyor sonradan döllendi dediniz hatta 6 tanesi 5. Güne gelmiş dediniz biyopsi alınmış 1 tanesi devam ediyor izleyeceğiz dedikleri o 7. Embriyo gibi anladım ben Demekki 7 embriyo dan 6 tanesi 5 e gelmiş biri iyi çıkmış öylemi ne karışık anlatmışlar ya tüh çık üzgünüm inanın size umut vermiş oldum ben sanki

İnanın kendimi çok kötü hissettim ben mi sizi yanlış bilgilendirdim şimdi of ya
Ama 7 embriyo var biri geriden geliyor sonradan döllendi dediniz hatta 6 tanesi 5. Güne gelmiş dediniz biyopsi alınmış 1 tanesi devam ediyor izleyeceğiz dedikleri o 7. Embriyo gibi anladım ben Demekki 7 embriyo dan 6 tanesi 5 e gelmiş biri iyi çıkmış öylemi ne karışık anlatmışlar ya tüh çık üzgünüm inanın size umut vermiş oldum ben sanki

Ben de öyle anlamıştım. Siz yazdığınız için tekrar yazmayayım dedim yoksa ben yazacaktım. Kendinizi kötü hissetmeyin, bir yanlış anlaşılma olmuş T Teletabiii ile merkez arasında. Artık olan olmuş ileriye bakmak lazım hiç belli olmaz o bir tanecik embriyo bir bakmışız bütün sınavları geçip dünyaya gelivermiş 🙏❤️

T Teletabiii bende öyle anladım ama üzülmeyin diye bişe demek istemedim Genelde okuduğum mesajlarda hep Acıbadem ve hep genelde 5.güne kalan 1-2 embriyo bu normal mi yoksa bir yerde okumuştum Acıbadem laboratuvar olarak eski sistemle çalışıyor diye bunun doğruluğunu düşünür oldum

T Teletabiii bende öyle anladım ama üzülmeyin diye bişe demek istemedim Genelde okuduğum mesajlarda hep Acıbadem ve hep genelde 5.güne kalan 1-2 embriyo bu normal mi yoksa bir yerde okumuştum Acıbadem laboratuvar olarak eski sistemle çalışıyor diye bunun doğruluğunu düşünür oldum

Benim 5. güne 5 embriyom kalmıştı üstelik de 41 yaşındayım. Genetikten sağlıklı dönüş olmadığı için transfer olamadım ayrı.

Bu tip olumsuz haberleri alınca insan direk merkeze lab.a dikiyor gözünü, ben de öyle yapmıştım 🙄 Mutlaka ki işlem/karar/lab. hataları da oluyordur ama iyi merkezlerde oranlar aşağı yukarı aynıdır herhalde, nereye gitsen kısmetten ötesi olmuyor yani 🤷‍♀️

Benim 5. güne 5 embriyom kalmıştı üstelik de 41 yaşındayım. Genetikten sağlıklı dönüş olmadığı için transfer olamadım ayrı.

Bu tip olumsuz haberleri alınca insan direk merkeze lab.a dikiyor gözünü, ben de öyle yapmıştım 🙄 Mutlaka ki işlem/karar/lab. hataları da oluyordur ama iyi merkezlerde oranlar aşağı yukarı aynıdır herhalde, nereye gitsen kısmetten ötesi olmuyor yani 🤷‍♀️
Öyle canım ama bende okuyorum nerdeyse bu konularla ilgili tüm mesajları okudum bazı merkezlerde embriyosu bile oluşmayan kişileri yumurtan kalitesiz yada sperm sayısı morfoloji negatif görüşmelerinde Böyle demişler Şişli memorialda hep embriyo da oluşmuş 5.güne de gelmiş ve okuduğum kadarıyla orası ödüllü bir laboratuvarmış genetikleri bile kendi bünyesinde dışarıya gitmiyormuş.
sonuçta bu işte önemli olan embriyolog ve laboratuvar sonuçta insanlar çocukları olmadığı için tüp bebeğe gidiyor normal olsa zaten ihtiyaç duymaz burda da gitmezse 5.güne nerde gidecek bilemiyorum:KK43:

Veren de Rabbim Alan da Rabbim herşey kısmet evet ama sonuçta herşeyi yapıp gerisini Allah’a bırakmak önemli acaba gereken yapılıyor mu insan düşünüyor işte böyle burdan okuyup bilgi sahibi oluyoruz laboratuvar bu konuda çok önemli o kadar para veriyoruz paradan önce umutlar negatif olunca yaşadıklarımı bir ben bir de Allah biliyor eşim üzülmesin diye nasıl çabaladım umarım onlar da bunları bilerek o özenle çalışıyordur sonuçta görmüyoruz Allah görüyor :KK43:

X