Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Canım merhaba bende birşey sormak istiyorum Acıbadem maslakta ngs den kaç günde geliyor ve hastanede mi yoksa dışarıya mi gönderiliyor ? Ve şimdi sağlıklı gelip gelmeyeceği belli değilken ilk adette yine de kontrole gidiyor muyuz ?

Test sonucu gelme süresi 10-18 civarı değişiyor. Çok erken cevap alan arkadaşımız da oldu, benim gibi 20 günü bulan da.. Lab. yoğunluğuna göre değişiyor herhalde.
Kendi bünyelerinde de genetik lab varmış dışarıya da gönderiyorlarmış; yoğunluk durumuna göre. Bana öyle demişlerdi ama benimkiler Genetiks diye bir lab.a gönderilmişti. Genelde duyduğum kadarıyla da Genetiks’e gidiyor.

Cevap gelmeden ilk Regl geliyor 😊 ilk reglde kontrole gitmiyorsunuz, ilk reglden sonra cevap geliyor, inşallah sağlıklıyı bulursanız cevaptan sonraki Regl ile (yani opudan sonra 2. Regl oluyor) gidiyorsunuz kontrole.

O kadar tatlı anlattnz ki kelebek gibi oldm☺️ Yani eşimle artk bu sefer bütün imkanları kullanacağz dedik ne gerekirse, aklımızda günün sonunda soru işaretleri kalmasın istiyoru sonuç ne olursa olsun.. 7si de kalsa 7sini de gönderelim istiyoruz biz. Zaten olumlu geldiği an bana histereskopi yapılacak yapışıklık için jel ve spiral diye bir uygulamadan bahsettiler. Onlar da 2 ay rahimde kalacak ve sonraki hsg de rahim istenilen gibiyse transfer olacak. Nerden baksak minimum nisan bizim transfer☺️😎
Allahım hepimizin gönlüne göre versin, yaşadıklarımız hep olumlu dönsün inşallah
Çok teşekkür ederimmm❤️

Zaman o kadar çabuk geçiyor ki. Ben de taaa Mart’ta başladım ve ilk transferimi olalı daha 3 gün oldu ☺️
Kayıp zamanlar için üzülmeyin, herşeyin hayırlısı. Vakti zamanı geldiğinde olacak zaten. Allah yolunuzu açık etsin en kısa zamanda bebeğinize kavuşmayı nasip etsin 🙏
Olabilecek en kısa ve en doğru zamanda inşallah 🙏

Test sonucu gelme süresi 10-18 civarı değişiyor. Çok erken cevap alan arkadaşımız da oldu, benim gibi 20 günü bulan da.. Lab. yoğunluğuna göre değişiyor herhalde.
Kendi bünyelerinde de genetik lab varmış dışarıya da gönderiyorlarmış; yoğunluk durumuna göre. Bana öyle demişlerdi ama benimkiler Genetiks diye bir lab.a gönderilmişti. Genelde duyduğum kadarıyla da Genetiks’e gidiyor.

Cevap gelmeden ilk Regl geliyor 😊 ilk reglde kontrole gitmiyorsunuz, ilk reglden sonra cevap geliyor, inşallah sağlıklıyı bulursanız cevaptan sonraki Regl ile (yani opudan sonra 2. Regl oluyor) gidiyorsunuz kontrole.
Çok teşekkür ederim cevap için genetiğe gidince 1 ay daha uzuyor demek ki süreç normalde 2 regl 3 oluyor inşallah sağlıklı gelirler de önemli değil artık napalım inşallah sizde tez zamanda kavuşursunuz sağlıklı şekilde bebeğinize amin

Çok güzel özetlemişsiniz siz tecrübelisiniz bu konuda benim pgt yapılmadığından
Siz ne yaptınız en son 1 tane embriyo güzel gelmişti ne zaman transfer hayırlısı ile

Çarşamba günü transfer oldum 🥰
Bekleme sürecindeyim bakalım hayırlısıyla pozitif olursa çok sevineceğim 🙏☺️

Çok teşekkür ederim cevap için genetiğe gidince 1 ay daha uzuyor demek ki süreç normalde 2 regl 3 oluyor inşallah sağlıklı gelirler de önemli değil artık napalım inşallah sizde tez zamanda kavuşursunuz sağlıklı şekilde bebeğinize amin

Aynen öyle transferin 1-2 ay gecikmesini mesele etmeyin sağlıklı embriyoyu bulmak çok önemli. Çok teşekkür ederim amin cümlemize 🙏

Çok güzel özetlemişsiniz siz tecrübelisiniz bu konuda benim pgt yapılmadığından
Siz ne yaptınız en son 1 tane embriyo güzel gelmişti ne zaman transfer hayırlısı ile

Bu arada siz ne yaptınız transfere kesin karar verdiniz mi transfer süreci başladı mı?

Zaman o kadar çabuk geçiyor ki. Ben de taaa Mart’ta başladım ve ilk transferimi olalı daha 3 gün oldu ☺
Kayıp zamanlar için üzülmeyin, herşeyin hayırlısı. Vakti zamanı geldiğinde olacak zaten. Allah yolunuzu açık etsin en kısa zamanda bebeğinize kavuşmayı nasip etsin 🙏
Olabilecek en kısa ve en doğru zamanda inşallah 🙏
Yaaaa 3günlük mucize bir ömür yanınızda olsun inşalla, gönlünüze göre olsun herşey❤️ Güzel haberlerinizi bekliyorummmm🙏🏼

Öncelikle hayırlı olsun süreciniz inşallah pozitif bir sonuçla taçlanır
Yaşınız kaçtı kaçıncı denemeniz kaç embriyonuz var ve kaçıncı gündeler dondurulmuş embriyomu transfer olacak ve genetik yapıldı mı embriyolara çok soru sordum 😁 bende transfer düşünüyorum da transfer sürecinde neler yapıldı hangi ilaçlar ve testler süreci biraz paylaşırsanız sevinirim
5. Gun embrıyosu,ılk denememız,genetık yapılmadı cunku ılk denemede sanırım yapılmıyomus yada bıze gerek gormedıler bılmıyorum,dondurulmus😬 yarın transferım olucak ınsallah cok heyecanlıyım bakalım🙏🏻 Valla canım surec kısa gıbı gelıyo ama ıgnelerı vurulurken aslında bayagı uzun,mesela suan yarın transferım var ayy ne cabuk geldı dıyosun ama aslında 2 aydır beklıyorum cunku ıgnedır ılactır bıtmedı,bı de benım hormonun yuksek cıktıgı ıcın 1 ay bekledık o yuzden o da yordu acıkcası benı ama hersey allahtan🙏🏻 Insallah sızde bır an once tedavıye baslarsınız ve hepımız bebegımızı kucagımıza alırız🌸

Herkese merhaba bende Bülent Bey'in hastasıyım ilaçların 8. Gunundeyim Çarşamba toplanacak büyük ihtimal sonrasinda iğne devam edecek mi
Canım bende ıgne devam ettı hatta transfere kadar kullandım ve transferden sonrada kullanıcam ama kısıden kısıye degısıyo tedavı surecı o yuzden kımse kımseye krıter degıl malesef☺️

Selam kızlar bende gecen ayın sonlarına doğru yumurtalarım toplandı 26 tane 18 i dollendi 10 tane donduruldu 5. Gun embriyoları doktor yüzden yüksek dedi dua edin önümüzdeki ay transfer yapılacak hormonlar yükseldiği için bu ay yapamadık adeti bekledik :emir_bebek:

5. Gun embrıyosu,ılk denememız,genetık yapılmadı cunku ılk denemede sanırım yapılmıyomus yada bıze gerek gormedıler bılmıyorum,dondurulmus😬 yarın transferım olucak ınsallah cok heyecanlıyım bakalım🙏🏻 Valla canım surec kısa gıbı gelıyo ama ıgnelerı vurulurken aslında bayagı uzun,mesela suan yarın transferım var ayy ne cabuk geldı dıyosun ama aslında 2 aydır beklıyorum cunku ıgnedır ılactır bıtmedı,bı de benım hormonun yuksek cıktıgı ıcın 1 ay bekledık o yuzden o da yordu acıkcası benı ama hersey allahtan🙏🏻 Insallah sızde bır an once tedavıye baslarsınız ve hepımız bebegımızı kucagımıza alırız🌸
Canım benimde hormonlar yüksek cikti diye hemen transfer yapmadık rahim dinlensin dedi doktor yaş kaç senin

Çarşamba günü transfer oldum 🥰
Bekleme sürecindeyim bakalım hayırlısıyla pozitif olursa çok sevineceğim 🙏
Ay hadi inşallah ya olacak olacak kesin mesajı şimdi okurken içime bir sevinç doldu inanın olacak hayırlı olsun çok güzel bir haber bu çok sevindim
Bende başladım sürece bir dahaki ay inşallah :anneadayı::KK200:

Ne kadar uzun ve yorucu geçtiğini ezber ettim ben 1 yıl olacak neredeyse Acıbadem de uğraşıyorum inşallah güzel haberler alırsınız
Herkes alsın o mutlu haberleri çok emek veriyoruz sonucu pozitif olur inşallah hepimizin
Serum falan varya o kısımları biraz anlatırsanız hangi gün yaptılar mesela takviye neler yapıldı gibi

Ay hadi inşallah ya olacak olacak kesin mesajı şimdi okurken içime bir sevinç doldu inanın olacak hayırlı olsun çok güzel bir haber bu çok sevindim
Bende başladım sürece bir dahaki ay inşallah :anneadayı::KK200:

Çok çok teşekkür ederim ❤️🙏 inşallah 🙏
Hadi hayırlı olsun şimdiden sizinki de 🥰🙏
Allah bizim de emek veren herkesin de yüzünü güldürsün inşallah 🙏

Ne kadar uzun ve yorucu geçtiğini ezber ettim ben 1 yıl olacak neredeyse Acıbadem de uğraşıyorum inşallah güzel haberler alırsınız
Herkes alsın o mutlu haberleri çok emek veriyoruz sonucu pozitif olur inşallah hepimizin
Serum falan varya o kısımları biraz anlatırsanız hangi gün yaptılar mesela takviye neler yapıldı gibi
D vıtamını ve folık asıt alıyorum d vıtamınını ıkı kere aldım ama folık asıtı hergun alıyorum bu zaten bılındık bısey,onun dısında vajınal jel verıldı sabah aksam onu uyguluyorum crınone adı,estrofem kullanıyorum sabah aksam ve progestan ıgne vuruluyorum,gectıgımız carsamba gebelık asısı yapıldı dısardan aldım ılacı,bu ıgnelere ve ılaclara transferden sonra 10 gun daha devam edıcekmısım hepsı bu kadar canım yınede baska sormak ıstedıgın bısey varsa bıldıgım kadarını anlatırım🌸

D vıtamını ve folık asıt alıyorum d vıtamınını ıkı kere aldım ama folık asıtı hergun alıyorum bu zaten bılındık bısey,onun dısında vajınal jel verıldı sabah aksam onu uyguluyorum crınone adı,estrofem kullanıyorum sabah aksam ve progestan ıgne vuruluyorum,gectıgımız carsamba gebelık asısı yapıldı dısardan aldım ılacı,bu ıgnelere ve ılaclara transferden sonra 10 gun daha devam edıcekmısım hepsı bu kadar canım yınede baska sormak ıstedıgın bısey varsa bıldıgım kadarını anlatırım🌸
Teşekkür ederim progesteron iğne hergün mü ve kalçadan olan mı bu . Jel ve progesteron sonuç belli oluncaya kadar mı kullanılacak
peki rahim kalınlığına göre mi yapıyorlar aşıyı kaçıncı gününüze denk geldi ve kalınlık neydi
Ay kusura bakmayın çok soru soruyorum farkındayım merak ediyorum bende bu ay başladım şuan 15. Gün lucrin vurucam işte sonraki ay başlıyoruz

X