Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Aradılar az öncee. 3 taneside iyiymiş. Yarın transfer. Çok heyecanlı... ve yarın evlenme yoldönümümüzzz

Çok sevindim, evlilik yıldönümünüzü de şimdiden kutlarım. Haydi hayırlısıyla kapın bebişi de gelin bakalım bu özel gününüzde 🙏

• Beğen
Reactions: 2be
Aradılar az öncee. 3 taneside iyiymiş. Yarın transfer. Çok heyecanlı... ve yarın evlenme yoldönümümüzzz
Ne guzel bir gune denk geliyor🌟 yarin 2 tanesi mi transfer olacak? Kacinci gun taze embriyo transferi olacak? Kalite olarak bilgi verdiler mi size?
Bu aksam dualarimiz kalbimiz sizinle.yarin simsiki tutunsun ya da tutunsunlar size , burdan takip edecegiz sizi.mutlu haberinizi aliriz 12-13 gun sonra insallah...

Ne guzel bir gune denk geliyor🌟 yarin 2 tanesi mi transfer olacak? Kacinci gun taze embriyo transferi olacak? Kalite olarak bilgi verdiler mi size?
Bu aksam dualarimiz kalbimiz sizinle.yarin simsiki tutunsun ya da tutunsunlar size , burdan takip edecegiz sizi.mutlu haberinizi aliriz 12-13 gun sonra insallah...
Yarın kaç tane transfer olacak söylemedi embriyolog. Ama dondurmaya karar verilirse diye eşinizle gelin dedi . Kalitesi nasıl dedi iyi dedi açıklama yapmadı . Bol su içmemi söyledi.inşallah haber vericem ..ayağımıda sürücem ❤ çok teşekkürler

Yarın kaç tane transfer olacak söylemedi embriyolog. Ama dondurmaya karar verilirse diye eşinizle gelin dedi . Kalitesi nasıl dedi iyi dedi açıklama yapmadı . Bol su içmemi söyledi.inşallah haber vericem ..ayağımıda sürücem ❤ çok teşekkürler
Bu arada 3. Gün embriyosu yarın 4. Günümde transfer olucam. Taze embriyo

Sonucta guzel bir sey demisler:) bosuna 3.embriyo icin endise ettiniz bakin inatci cikti..iyi haberler gelsin herkesten insallah..

Sizin tup bebek yapmaniza neye gore karar versi antalyadaki doktorunyz? Sorun ne olarak belirtildi? Tup bebek tedavisine baslamadan once dosyaniz icin amh /fsh ,esinizin sperm testi gibi testler istenir,size sadece rahim filminize gore karar verildiyse o zaman rezerviniz hakkinda bilgileri ne kadardir?
Benim durumum icin benim yumurtalik reservim az,her gecen gun azaliyor malum her regl de mevcuttan gidiyor o yuzden bu sureci yumurta toplayarak gecirip daha sonra operasyon kismini gecilecek,tabi daha genetik kisminda basari ile gecmeleei lazim:) yani yol uzun ama aci yoksa kazanc yoktur misali:)

hsg göre normal yollardan hamile kalamıyorum. tüplerin sucuk gibi şişmiş tüp bebek diyor.
ama senin saydığın hiç bir değer kontrolü yapılmadı

Arkadaşlar kaç embriyo transfer edilecek bu neye göre oluyor? Ben tek istemiyorum mesela 2 istiyorum biz isteyebiliyor muyuz? 25yaşındayım

Arkadaşlar kaç embriyo transfer edilecek bu neye göre oluyor? Ben tek istemiyorum mesela 2 istiyorum biz isteyebiliyor muyuz? 25yaşındayım
35 yaş altına 1 embiriyo diye biliyorum ama sanırım kaç tüp bebek tedavisi yaptıysanız ona göre doktorunuz karar veriyo diye de bişeyler okumuştum. Yasal olan sizin için 1.

İlk mutlu haberi sizden alacagiz:) daha nicelerine...
Tekrar merhaba. Ben eve geçtim transfer oldum . Ancak az kalsın olamıyordum. Benim rahim yolumu çok engebeli olduğunu söyledi hoca. İlk denemede ilerleyemedi. Son kez denicem olmadı embriyoları dondurup rahminize bakıcaz dedi. Sonraki denemede oldu konulduğunu gördüm. Ama çok korktum. 3 dk lık şey benim biraz uzun sürdü. Sıkmamamam gerektiği söylendi ama onu kontrol etmek çozk zor gerçekten. Benden durumlar böyle 🤗bu arada progestam iğne mahvetti beni ne yaıyorum ne kalkabiliyorum. Toplallıyorum.ona da çözüm varmış yoksa günlerce olacağım dayanılır gibi değil . Çok öptüm sizi 😍

Mrb arkadaşlar kontrolden cıktim 1 yumurta16 mm mi oluyor onuda bilmiyorum ama 16 olmus bu cok iyi dedi ama digerleri en buyugu 8 6 5 diye gide folukul var ama icraat yok yarin bi daha gel dediler o bir yumurta ya opuda boş çıkarsa😔

Tekrar merhaba. Ben eve geçtim transfer oldum . Ancak az kalsın olamıyordum. Benim rahim yolumu çok engebeli olduğunu söyledi hoca. İlk denemede ilerleyemedi. Son kez denicem olmadı embriyoları dondurup rahminize bakıcaz dedi. Sonraki denemede oldu konulduğunu gördüm. Ama çok korktum. 3 dk lık şey benim biraz uzun sürdü. Sıkmamamam gerektiği söylendi ama onu kontrol etmek çozk zor gerçekten. Benden durumlar böyle 🤗bu arada progestam iğne mahvetti beni ne yaıyorum ne kalkabiliyorum. Toplallıyorum.ona da çözüm varmış yoksa günlerce olacağım dayanılır gibi değil . Çok öptüm sizi 😍

Haydi bakalım hayırlı olsun transferin 🙏 şimdi gün saymaca 😊 Allah gönlüne göre versin inşallah 🙏 ne güzel ne heyecanlı 🥰

Progestan iğnenin çözümü neymiş? Benim de gözümü korkutuyor, 10-16 hafta gibi sürecek dediler. Burada bir arkadaş jel alternatifi olduğunu söylemişti sana da jel mi dediler?

Aslında transfer anına bırakacaklarına daha önce kataterle prova yapsalar keşke. Memorial’da ilk görüşmede yapıyorlar provayı, nedeni buymuş demek..
Neyse bir şekilde hallolmuş artık çok şükür 🙏
İnşallah pozitif sonuca hep birlikte sevineceğiz 🥰

Mrb arkadaşlar kontrolden cıktim 1 yumurta16 mm mi oluyor onuda bilmiyorum ama 16 olmus bu cok iyi dedi ama digerleri en buyugu 8 6 5 diye gide folukul var ama icraat yok yarin bi daha gel dediler o bir yumurta ya opuda boş çıkarsa😔

16 mm iyidir 20 mm’ye doğru topluyorlar bildiğim kadarıyla..
Siz prp yaptırmıştınız galiba?
İnşallah boş çıkmaz folikül hemen umutsuzluğa kapılmayın. Havuz yapılacak değil mi?
Bu iş kısmet işi biraz, kiminin 20 küsür yumurtadan 1 tane bile sağlıklı embriyo kalmıyor, kiminin toplanan 3-4 yumurtası dölleniyor hepsi 5. Güne gidiyor 2 tanesi NGs ‘den sağlıklı dönüyor hop ikiz 😂 Pozitif olmaya çalışalım belki bu 16 mm size bebek olacak 🥰

• Beğen
Reactions: 2be
16 mm iyidir 20 mm’ye doğru topluyorlar bildiğim kadarıyla..
Siz prp yaptırmıştınız galiba?
İnşallah boş çıkmaz folikül hemen umutsuzluğa kapılmayın. Havuz yapılacak değil mi?
Bu iş kısmet işi biraz, kiminin 20 küsür yumurtadan 1 tane bile sağlıklı embriyo kalmıyor, kiminin toplanan 3-4 yumurtası dölleniyor hepsi 5. Güne gidiyor 2 tanesi NGs ‘den sağlıklı dönüyor hop ikiz 😂 Pozitif olmaya çalışalım belki bu 16 mm size bebek olacak 🥰
Cok moralimiz bozuldu niye buyumuyo bunlar 3 tane falan olsaydi bari insallah dolu cikar bu bi tanede

X