Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Hadi bakalim iyice dinlenin,mutlu haberler gelsin,kac tanesi transfer oldu?
Artik biraz sabir dayanin sonu guzel
Olacak

Cok moralimiz bozuldu niye buyumuyo bunlar 3 tane falan olsaydi bari insallah dolu cikar bu bi tanede
1 tane olsun sizinolsun:) olsun 1 tane var sonucta o cok onemli,bos cikmaz,umitsizlige kapilmayin. Benimilk opu tek yumurta toplanmisti,dollenmisti,onlar cok ozel ve degeri3)

Her aşamasında ayrı heyecan gerçekten. Progestan için anestol krem ve eau the gaolu gibi bir solüsyon. Birde daha tuzlu göbek iğnesi varmış

Her aşamasında ayrı heyecan gerçekten. Progestan için anestol krem ve eau the gaolu gibi bir solüsyon. Birde daha tuzlu göbek iğnesi varmış
Bu asamaya gelmedigim icin yeni bilgi oluyor.bu sayede ogrenmis oluyorum

Bu asamaya gelmedigim icin yeni bilgi oluyor.bu sayede ogrenmis oluyorum
İnşallah sizinde duyarız haberiniziben önden nilgi verim ozaman hibor diye göbekten bir kan sulandırıcı vermiş teste kadar yapıcam. Hiçbi göbek iğnesi bu kadar yakmamıştı. Östrajen hapıda verdi , vitamin ve coraspin bunlar yeni gündemim bakalım ikiz mi tekiz mi hiçiz mi Allah ne uygun görürse

Cift cift gelsin insallah sagliklariyla hayirla

Reactions: 2be
Hibori iyi bilirim,ben de spontan gebelikte 3-4 hafta kullanmistim:) benim kalbimde dogustan bi kucuk delik var,kapatilmaya gerek duyulmadi,zaten aspirin gunluk rutinimdir:) hibor hamilelikte pihti atmasin diye kullandiriliyor.proluton verilmisti ayrica,kucuk bir kanama bolgesi gorulmustu,zaten 8 haftadan sonra bizimle yola devam edemedi..sonrasi zaten klasik uygulamalar..
Hangisi olursa olsun saglikla olsun,mutlulukla gelsin,isik olsun,haberlerinizi bekliyoruz.bol bol dinlenin.

İkizzzzz hayırlısı olsun inşallah

Evet çok haklısınız. İnşallah hepimize uğur getirsin sağlıcakla gelsin.hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…