Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

İnsanların çok parasını aldığı ve dolandırıcı olduğu. Ama yanlışta olabilir. Benim içim çürüdü. Araştırmayı bıraktım. Bir dönem çok ün yaptığını bir dr ile birlikte o ona paslıyormuş. Ölmüş sanırım. Sonra çok haber çıkmış .gitmeyi kafaya koyduysan bir ön görüşme yada detaylı internet taraması yapmalı Brunettex

Çocuklarını bilmiyorum. Belki 2. evlilik durumudur.
Ben de şimdi bi özgeçmişine bakayım dedim ve bir bilgiye daha ulaştım Hani şu Bahçeci’deki Güvenç Bey var ya, Semra Hoca’nın ekibindeymiş yıllarca, hatta birlikte bir sürü çalışma yapmışlar ulusal ve uluslararası yayınlar kitaplar falan, sonra artık ne olduysa kendisi artık Bahçeci’de.. yine çok gerekli olmayan bir bilgi ile geceyi noktalıyorum

Seren hn ilgili ben cok iyi.niyetli dusunemiyorum nedeni ise şu Transfer günü pazar di kolunda bant paylasti Opu yaziyordu transfer sonrasi 5.gun hamileligi acikladi bir de bu kadar hassas kadin ucakla transfer sonrasi Antalya ya gitti bu arada paylasimlari kapali tuttu Sonra ucakla geri dondü ben ayni durumda olsam transfer sonraai.kipirdamam umarim 48.yasinda kendi yumurtasi.ile hamile kalmistir bize de umut olur bir de gercekten basari hikayesini anlatsa super olur.

O zaman size gerek duymamış lucrin ve estrofem .. herkesin değişiyor sanıyorum ama size zaten bu transferde ne yapacaklarını nasıl bir yol izledikleyeceklerini söylemişlerdir..ya da söyleyeceklerdir ya da hemen sorun bayram giriyor araya tekrar gözünüz aydın

Pgt den 2 gelirse 2 koydurmamaları normal.. Çünkü 1 embriyoya %60 şans veriyorlar pgtli.. 1 şansın daha olur. bir de biyopsi alınan embriyo bazen bölünüp ikiz olabiliyor ya 2 koydurup dördüz alırsanseyreyle gümbürtüyü

Bence de ciksin anlatsin:)) paylasilan gorsellerde sorun var o zaman opu yazili bant ile transfer mibakalim izlemede kalalim kendisini

Yok bir seferde dördüzü taşıyıp doğuramam da, tek tek koydurayım bölünsünler ikiz ikiz doğurayım 2 senede 4 çocuk sahibi olayım ah işte hayaller gerçekler her zaman tutmuyor

Bugün Bülent hocayla görüşüp 11 embriyomuzu 5. güne götürüp kalanları genetiğe gönderme kararı aldık. Sanırım genetikten geri dönmeme ihtimaline karşı son bir uyarı için görüşüyorlar. O riski belirtmek için. Biz buraya kadar geldik genetiği de görelim dedik artık hayırısı. Bayram sonrası gidecekler

Kızlar ben saçımı boyatsammı .transfer öncesi.valla arkadaşım. Hamilelikte saçını sapsarı yaptırdı vazgeçti kahveye döndü. Hiç takmadı. Tostoparlak bi çocuğu var
Beyaz durumu nasil? Cok radikal degisimler konsuunda emin degilim. arkadasin bebeyi kolay hemencecik bulduysa takmaz tabi

Sizin 3 opu olup 3.gun dondurulan 11 tane mi olmustu?
Bulent hocanin konusmak istedigi konu bu muymus, zaten genetik karari alinmamis miydi?
Genetik sonucu sagliksiz cikabilir bilgisi vermek icin gorustuler o zaman .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…