Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Çok teşekkür ederim Kısaca bi kendi durumumu baştan özetleyeyim. Yaşım 34. Bizim sorunumuz erkek interfilitesi( sperm azlığı hız yavaş morfoloji 0) İlk denememi geçen sene subatta başladım. 7 tane 5. Gün embriyom kaldı donduruldu. Doktorum şansımı yüksek görüyor diye genetik herhangi birsey demedi iki tane dondurulmuş denedim ikizlere hamile kaldım 8 haftalık kalpleri durdu kürtaj oldum. İkincisini de 6 ay sonra dondurumjşlarla gebelik aşısı ve serumla denedim tekrar. 2 embriyodan biri tuttu 6 haftalık düşük yaptım kaybettim. 3 tane dondurulmuşum kalmasına rağmen sil baştan tedaviye başladım bu sefer 3 tane kaldı 5. Gün embriyosu genetiğe gitti çok şükür sağlıklı geldiler. Yalnız lucrinle ne oluyor anlamadım ben iki denememde adet oldum rahim kalınlığına göre 21. Gün transfer oldum iğne falan kullanmadım sanırım hatırlamıyorda olabilirim kullandıysamda transferden hemen önce kullanmış olabilirim.

Allah razı olsun canım hepimizin iyi olacak inşallah sonuçları inanıyorum artık ve bol bol dualarımdasınız

Olsun bilgi iyidir her zaman:) semra hoca ankarada ilk tup bebekcidir diye bilirim, esini bimiyordum .kari koca piyasada baya hatiri sayilir une sahipler
Bugunun haberleri nasil senin bebelerde?

Boyle guzel haberler gelince cok mutlu oluyorum
Bayram hediyesi olmus.. cok sevindim
Hayirsiyla hamile haberinizi de alalim..

Olsun bilgi iyidir her zaman:) semra hoca ankarada ilk tup bebekcidir diye bilirim, esini bimiyordum .kari koca piyasada baya hatiri sayilir une sahipler

Benim tembeller bugünü göremediler Böylelikle pgt uğruna harcanmış toplam 9 embriyom olmuş oldu
Dün biyopsi alınan 2 embriyonun genetik testi için 3.200 tl ödedik. Muhasebeden yaşanabilecek ihtimaller anlatıldı;
- Sağlıklı gelen olmazsa, 20% para iade, tekrar denemek istersen de yeni tedavide 1000 liraya yakın müdavim indirimi
- 1 adet sağlıklı gelirse transfer Alacak verecek yok
- 2 adet de sağlıklı gelirse 1 tanesi transfer Diğerinin dondurulması için dondurma parası.
Öyle işte..
Pek keyfim yok bugün. Regl olucam herhalde, olmak da istiyorum, Lucrin ile yumurta çatlatanlar 5-6 günde olmuşlar. Bende daha tık yok. Olsun bitsin tatile gidicem işimiz var gücümüz var

Kalan saglar bizimdir!
Gidisatla ilgili Her sey anlatilmis super
Ama neden 2 tane saglikli gelene 1 tane transfer var onu anlamadim..ya ikiz istiyorsam ben
Tatil oncesi hemen gelsin adet, deniz kum gunes seni bekler

Kalan saglar bizimdir!
Gidisatla ilgili Her sey anlatilmis super
Ama neden 2 tane saglikli gelene 1 tane transfer var onu anlamadim..ya ikiz istiyorsam ben
Tatil oncesi hemen gelsin adet, deniz kum gunes seni bekler

Ay valla çok şekersin yaa
2 tane sağlıklı gelse ne yaparım gerçekten bilmiyorum zor buldum diyip tek tek mi şansımı denerim yoksa ya herru ya merru (AA bana meru diyen çok arkadaşım var bu bir işaret mi acaba ) diyip ikisini birden mi koydururum? Ama memorial’da zor valla iki koydurmak, psikolojik baskı var Embriyoların durumuna göre karar verilir herhalde, ikisi de iyi derlerse çift koymayabilirler. Amaaan yine doğmamış çocuğa don biçmeye başladım ne olacaksa hayırlısı olsun tekizi ikizi ne olursa başım üstüne
Sen regl oldun mu?

Ben araştırayım dedim.ikisinin de eşlerinin adı geçmiyor. Çok ketumlar .hayatları konusnda. Medya kullanmıyolar . Ama bir şey farkettim yücel hocanı 3 ,semra hocanın 2 çocuğu var.yanlış bilgimi benim ki acep

İkisi de saglikli gelirse ikiz dusunulebilir, ben hem tasima kapasitesi hem dogduktan sonra bakim becerisini kendimde goremiyorumo yuzden tek tek transfer daha uygun gibi.
Orda mozaik embriyo gibi bir sey diyorlar ama tam olarak neye dediklerini bilmiyorum, onu da degerlendiriyorlar.
Dedigin gibi gelsin sonuc da bakilir duruma gore.
Bende gelen giden adet yok, hamilelik de yok
1 hafta daha bekleyip oyle gidecekmisim o zaman adet olmam icin ilac vereceklermis..off valla adet olamamak da can sikici,neyse artik hayirlisi..

Sosyal medyadan uzak yasiyorlar demek ki, hic magazin malzemesi vermiyorlar,
İikinci evliligi olabilir mi Yucel hocanin..

Yaaaa çok tebriklerrr. İnşallah daha güzel haberler yakında duyacağız. Yazamadım. Şimdi müsait oldum. Sapsağlıklı bebek olsunlar sana
Teşekkür ederim inşallah yalnız doktorum benim düşüklerle olan durumumu Bülent tıraşla görüşmüş o murat berksoy diye bir doktor var ona görünmemi önermiş çok pahalı bir doktormuş istiyorlarsa bir kez daha denesinler aynı sonuç olursa o zaman Murat berksoya görünebilir demiş. Bi dünya Masraf yaptık en basından beri bu tedavilerle. Bakalım ne olacak

3 tane saglikli geldi,onun keyfini cikarinolmazsa diye dusunmeyin..
Murat berksoy onceden bahceci bunyesinde calismisti diye biliyorum, kendi yeri var , tup bebek hastalari icin serum uygulamlari yapiyor...

3 tane saglikli geldi,onun keyfini cikarinolmazsa diye dusunmeyin..
Murat berksoy onceden bahceci bunyesinde calismisti diye biliyorum, kendi yeri var , tup bebek hastalari icin serum uygulamlari yapiyor...
Aslında herseyi yaptım sanki herkes o doktora mı görünüyor diyip böyle savsaklayayım bu düşünceyi ve önüme bakayım. Hep derim Mayın tarlasına benzetiyorum bu tüp bebek tedavi sürecini. Bir eşini geçiyoruz bir digeri başlıyor

Ben onun sekreterini aradım ama sonra bir arkadaşımdan iyi şeyler duymadım. Vazgeçtim. İyi araştırmalı.

Bence su anda hic akliniza getirmeyin olumsuz dusunceleri. Sabahki o 3 tane saglikli geldi haberini aldiginiz ruh halini korumaya devam edin, yuzunuzde o gulumsemeyi kaybetmeyin. Gercekten cok degerli bir seye sahipsiniz..
Surec baslasin , transferiniz olsun,sonraki duruma gore bunlari dusunursunuz.
Su anda onemli olan her sey yolunda
Gereken serum, asi hepsini yaptirin, transfer oncesi akupunktur yaptiranlari da okumustum, onu da arastirin.
Lutfen su anin tadini cikarin:)) her sey inAnin guzel olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…