Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Ben ikisinde de odadaydım..çokta güzel ilgilendiler..bakalım transfer nasıl olacak.ama transferden sonra perdeli de değil de odada olmak daha mantıklı çünkü transfere gitmeden 2 litre su içip sıkışık olmanızı istiyorlar.. transferi öyle yapıyorlar..transferden çıkınca tabi tuvalete gitmek istiyorsunuz daha fazla tutamıyorsunuz fakat yarım saat Yatman da gerek.. o yüzden sürgü veriyorlar .Perdeli de nasıl olacak o iş..çok zor..
BeniM 2 transferde de floransta tek odadaydı.. ben söylemeden eşimi aldırmadım.. Çünkü sürgü falan zor işler..iyice kendime gelince çağırdım..hazırlandım çıktım..bilginize. .hazırlıklı gidin

Benimde iştahım açılmıştı silip süpürmüştüm getirdiklerinitv falan izlemiştim uyumuştum...sonradan ağrım oldu galiba hatırlayamadım şimdi..sayfa 1 e dönmek gerek

Eşinle ne güzel bir uyum yakalamışsınız öyle ya! Sen ne dersen o oluyor nasıl birşey acaba aaa tahayyül bile edemedim Maşallah
Oğlun olsun inşallah, kadının alenen söz sahibi olduğu ailelerde yetişen erkeklere çok ihtiyacımız var ulus olarak (alenen dedim çünkü her evde çoğu zaman kadının sözü geçse de çoğunlukla alenen olmayabiliyor )

Ben fiyatı merak ediyorum açıkçası.. İhtiyacımız olursa diye para biriktirmeye başlayacağım 1,5 senedir çocuğumuz olmuyor.

Hmmm Acıbadem’de oda varmış da bana vermemişler demek! Pamukum22 bak oda da oluyormuş Acıbadem’de istersen önceden konuş.
Sen talep etmiş miydin yoksa öyle mi denk geldi acaba oda işi?

Transfer esnasında eş yanında olmuyor mu? Nasıl oluyor bir yerde transferi yapıyorlar orada eş de yanında? Sonra bizi odaya alıyorlar eşe kapıda beklermisin bebeğim diyoruz. Öyle mi?

Bir oğlak olarak bu habere çok sevindim. Yalnız benim dikkatimi çeken bir şey var. Oğlak burçlarında tüp bebek vakasını çok duyuyorum. Acaba kafaya herşeyi takmaktan mı kaynaklı bu durum ne dersiniz

Ben fiyatı merak ediyorum açıkçası.. İhtiyacımız olursa diye para biriktirmeye başlayacağım 1,5 senedir çocuğumuz olmuyor.

Yaşınızı ve sorununuzun ne olduğunu bilemiyorum ama mümkün ise inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırsınız. Fiyatları 40 numaralı sayfada bulabilirsiniz ancak zam geldi mi bilemiyorum.

Naçizane benim tavsiyem önce bilmiyorsanız sorununuzun ne olduğunu öğrenin, belki tüp bebeğe gerek kalmadan hayatınızda bazı değişikliklerle (beslenme yaşam tarzı vs) ve birkaç ilaç ve takviye ile halledersiniz.

Bir oğlak olarak bu habere çok sevindim. Yalnız benim dikkatimi çeken bir şey var. Oğlak burçlarında tüp bebek vakasını çok duyuyorum. Acaba kafaya herşeyi takmaktan mı kaynaklı bu durum ne dersiniz

Aaa bir yaşıma daha girdim!
Tesadüftür diyeyim bunu da kafaya takmayayım bari

3 kere opu oldum acıbademde. Hepsinde oda verdiler.

Puhahhahahaha koptum gece gece..benim zaten oğlum olacak öyle hissediyorum her ne kadar kız olsun istesemde sağlıkla olsun.. hep dediğim şey kesin benim oğlum olacak ve dünya bir erkek evlat nasıl yetiştirilirmiş görecek nasıl büyük büyük laflar çok sinirlendiğimde diyorum eşin de dünya iyisidir sağolsun ah şu kaynanalar olmasa diyelimtabi dünya nasıl tatlı bir kaynana olacagımı da görmüş olacak dolayısıyla
Valla eşim sağolsun herşeyi bana bırakır kendi keyfine bakar..iyi kötü mü bilemedim şimdi bak

Denk geldi öyle bi talebim olmadı...konusuluyor mu onu da bilmiyorum.
Transfer esnasında eş yanında olmuyo genelde para ödemeye yollanıyor muhasebeyle ilgileniyor transferi opu oldugun yer var ya öyle bir yerde yapıyorlar embriyoları sakladıkları yere yakın çünkü seni önce hazırlıyorlar hazır diyince embriyoları dondurdukları yerden çıkarıp hemen koyuyorlar..benim ki öyleydi..sonra seni başka bir odaya alıyorlar.açıkçası floransta o bölüme kimseyi öyle elini kolunu sallayarak almadıklarından ben zaten eşi dışarda kapıda bırakmıştım.onlarda szi de buyrun demedi.eşimde girmek istemedi zaten.işlem bitince ben eşimi de çağırır mısınız dedim öyle almışlardı.ama acıbadem de biraz heryerde girmek kolay gibi opu da eşimle girdik o beni odada beklemiş hatta bi ara dışarı çıkmış tekrar odaya girmiş falan..şimdi transferde ben sürgü olayını bildiğimden içeri almıcam onu ya böyle yazıyorum ama hahahahhaha bilse ki böyle konusuyorum almıcam onu içeri falan ama yani öyle önce benim rahat olmam gerek bu konuda napimmmm

kesin ondandır %100 harika bir burcuz en mükemmelini doğurmak için genetiğin ıspatlanmasına kadar bekledik 3 yıldır folik asit içiyorum süper gen gelsin diyemanyağız biz

Ben de hem opu hem transfer sonrası odaya alındım ama iyiki de alınmışım zira opu dan sonra ağlayarak uyanıp eşime bağırmışım soru sorma diye millete rezil olmadım rahatlığı yaşadım şuan :))

Transfer hikayelerinde şu kalmış aklımda, embriyoları koyarken ben görmedim eşim görmüş veya eşim de ben de gördük falan şeklinde yazılar okumuştum. Eş yanda oluyor sanıyordum.
Benimki ortamı bilirse girmez zaten. Geçenlerde ultrasonun aşağıdan yapıldığını öğrendi, şoka girdi inanamadı! Baktım çok şaşkın biraz gülmek için ultrason aletini tarif ettim kimyası bozuldu adamın
Ben de girsin istemem büyük ihtimalle zira yalnızken bile çok rahat olamıyorum.

Bana da bak, transferi gördüm de eşlisini arıyorum

Valla enteresan
Telefon açıp sorasım var bana neden oda vermediniz diye o derece bilendim

Aynen ama herkese ayni uygulama olmamasi lazim, mesela bana lucrin depo vermesi cok mantikli degil, gecici menapoz yapiyormus,ben zaten premenapoz durumundayim

Aynen ama herkese ayni uygulama olmamasi lazim, mesela bana lucrin depo vermesi cok mantikli degil, gecici menapoz yapiyormus,ben zaten premenapoz durumundayim

Mutlaka öyledir zaten hastaya göre veriyordur. Ama kafana takılıyorsa sor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…