Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Kesinlikle transfer oncesi kan degelerine bakmak lazim! Ama hangi degerler onemli bilmeliyiz. D vitamini ,T3,T4 bunlar ilk aklima gelenler ama baska neler olabilir..
Ben yarın size neler istediklerini yazarım.liste verdiler bana..extra bişey yok rutin kan testleri.. tsh T3 T4 3 aylık şeker ortalaması d vitamini b vitamini glukoz hatırladıgım..ama ben demir tam kan sayımı hepsini yaptırıcam detaylı

Aaaa öyle bi uygulama mı var bu bilgi bizden saklandı yalnız şimdiye kadar

B
bağuşıklık için tablet bana verdiler daha önce. Prognaf diye bir ilaçtı sabah akşam birer tane kullanmam üzere verdiler canım.

Reactions: 2be
Ben mobil uygulamadan hiç bir şey göremiyorum hata veriyor. Ben de heralde tüp bebek merkezindeki tahlilleri yüklemiyorlar diye düşünmüştüm

Aaaa öyle bi uygulama mı var bu bilgi bizden saklandı yalnız şimdiye kadar

Bilmiyor muydunuz aaaa

Benim telefonda vardı zaten uygulama, normal sağlık kontrolleri tahlil vs için indirmişim ne zaman hatırlamıyorum bile ilk kayıt 2012 tüp bebek sırasında da bir bakayım dedim çıktı kan tahlil sonuçları. Çok işime yaradı mı nooo
Dozlar için lazım olan değerler işte, maksat görmüş olmak.

Şeker ben onun yolunu buldum.bende acıbadem uyg dan bakıyordum.memorial da e nabızda ertesi gün çıkıyo
Ben de ne acıbadem mobil uygulamada ne de e nabızda kayıt var. Randevularım bile gözükmüyor çok ilginç. Kayıt edilmeyen hasta mı oldum acaba

Ben mobil uygulamadan hiç bir şey göremiyorum hata veriyor. Ben de heralde tüp bebek merkezindeki tahlilleri yüklemiyorlar diye düşünmüştüm

Yok görünüyor tedavi sırasındaki tahlil sonuçları, ama sanırım sistemsel bir sorun var, şimdi baktım eski kayıtlardan bazılarını göstermedi. Genel hata diyor.
Göstermeyeceği sonuçların kaydı olmuyor. Ben genetik testlerimi orada yaptırmıştım. Onların kaydı bile çıkmıyor.

Ben de ne acıbadem mobil uygulamada ne de e nabızda kayıt var. Randevularım bile gözükmüyor çok ilginç. Kayıt edilmeyen hasta mı oldum acaba

Tüp bebek randevuları bende de hiç görünmedi. Sadece kan tahlil sonuçları çıkıyor.
ENabız bakayım sonra şimdi hastaneye doğru yola çıkmam lazım görüşmek üzere bakınca yazarım

kime ne iyi gelecegini bastan bilemiyorlar tabi. O asamada da ilac kullanimi var , ama etki edecek olan bilinmez..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…