Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Kesinlikle transfer oncesi kan degelerine bakmak lazim! Ama hangi degerler onemli bilmeliyiz. D vitamini ,T3,T4 bunlar ilk aklima gelenler ama baska neler olabilir..
Ben yarın size neler istediklerini yazarım.liste verdiler bana..extra bişey yok rutin kan testleri.. tsh T3 T4 3 aylık şeker ortalaması d vitamini b vitamini glukoz hatırladıgım..ama ben demir tam kan sayımı hepsini yaptırıcam detaylı

Bizimkinden östrojenine bakalım diyip kan almışlar bugün. Sadece östrojen mi bilmiyorum tabi. Transfere kadar sürekli bakılır mı onu da bilmem.
Bu arada Acıbademin mobil uygulamasından tedavi sırasında bakılan bütün tahlillerimi görüyordum. Memorial’da bulamadım. Yarın sorayım.
Aaaa öyle bi uygulama mı var bu bilgi bizden saklandı yalnız şimdiye kadar😂😂😂😂

B
Simdi iki merkez arasindaki naturel olmayip ilacli transfer icin,
Bulent hoca ; ilk adetin 15.gun lucrin depo igne veriyor. Bu da yumurtlamayi baskiliyor .semra hocada bu uygulama yok mu?
Bulent hoca,ikinci adet ile estrofem agizdan alinan ilac veriyor , rahim kalinlastirmak icin. Bunu 14 gun kadar kullanip 15.gun transfer seklinde dedi hemsire bana.
Simdi sira geldi en sevdiginiz bolume😂sorular🤪
1) IIgne ya da jel hangi asamada kullaniliyor? Ne ise yariyor?
2) transfer sonrasi bagisiklik reddetmesin denilen tablet bulent hoca veriyor mu?
3) gebelik asisi ve transfer sonrasi serum uygulamasi semra hocada var mi?
Simdilk sorular bunlar.tabi cevaplariniza gore sorularim olabilir.hazirlikli olun😉
bağuşıklık için tablet bana verdiler daha önce. Prognaf diye bir ilaçtı sabah akşam birer tane kullanmam üzere verdiler canım.

• Beğen
Reactions: 2be
Bizimkinden östrojenine bakalım diyip kan almışlar bugün. Sadece östrojen mi bilmiyorum tabi. Transfere kadar sürekli bakılır mı onu da bilmem.
Bu arada Acıbademin mobil uygulamasından tedavi sırasında bakılan bütün tahlillerimi görüyordum. Memorial’da bulamadım. Yarın sorayım.
Ben mobil uygulamadan hiç bir şey göremiyorum hata veriyor. Ben de heralde tüp bebek merkezindeki tahlilleri yüklemiyorlar diye düşünmüştüm

Aaaa öyle bi uygulama mı var bu bilgi bizden saklandı yalnız şimdiye kadar😂😂😂😂

Bilmiyor muydunuz aaaa 🙄😂😂

Benim telefonda vardı zaten uygulama, normal sağlık kontrolleri tahlil vs için indirmişim ne zaman hatırlamıyorum bile ilk kayıt 2012 😂 tüp bebek sırasında da bir bakayım dedim çıktı kan tahlil sonuçları. Çok işime yaradı mı nooo
Dozlar için lazım olan değerler işte, maksat görmüş olmak.

Şeker ben onun yolunu buldum.bende acıbadem uyg dan bakıyordum.memorial da e nabızda ertesi gün çıkıyo
Ben de ne acıbadem mobil uygulamada ne de e nabızda kayıt var. Randevularım bile gözükmüyor çok ilginç. Kayıt edilmeyen hasta mı oldum acaba🤔

Ben mobil uygulamadan hiç bir şey göremiyorum hata veriyor. Ben de heralde tüp bebek merkezindeki tahlilleri yüklemiyorlar diye düşünmüştüm

Yok görünüyor tedavi sırasındaki tahlil sonuçları, ama sanırım sistemsel bir sorun var, şimdi baktım eski kayıtlardan bazılarını göstermedi. Genel hata diyor.
Göstermeyeceği sonuçların kaydı olmuyor. Ben genetik testlerimi orada yaptırmıştım. Onların kaydı bile çıkmıyor.

Ben de ne acıbadem mobil uygulamada ne de e nabızda kayıt var. Randevularım bile gözükmüyor çok ilginç. Kayıt edilmeyen hasta mı oldum acaba🤔

Tüp bebek randevuları bende de hiç görünmedi. Sadece kan tahlil sonuçları çıkıyor.
ENabız bakayım sonra şimdi hastaneye doğru yola çıkmam lazım görüşmek üzere bakınca yazarım

Eklentiler

• Screenshot_2019-07-29-11-40-57.jpg
    Screenshot_2019-07-29-11-40-57.jpg
    95,9 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_2019-07-30-10-57-00.jpg
    Screenshot_2019-07-30-10-57-00.jpg
    147,5 KB · Görüntüleme: 57
Ben daha önce transfer yaptırmıştım estrofem bende progesteron yükselttiği için o ay transfer iptal edilmişti . Bir dahaki ay bant vardı onları kullanmıştım çok daha iyi etki göstermişti rahim kalınlığında ve tsh lh e2 ve progesteron bakıyorlar genelde transfer sürecinde ama hoca nelere dikkat eder bilemem
kime ne iyi gelecegini bastan bilemiyorlar tabi. O asamada da ilac kullanimi var , ama etki edecek olan bilinmez..

kime ne iyi gelecegini bastan bilemiyorlar tabi. O asamada da ilac kullanimi var , ama etki edecek olan bilinmez..
[/QUOTE
E 2 ve progesteron rahim kalinlastirma tedavisi basladigi zaman mi olculuyor? Ne kadar araliklarla bakiliyor?
Sen lucrin kullandin mi?

X