acaba hamilemiyim

Mehaba arkadaşlar.. Benim de adet tarihime iki üç gün kala lekelenme oldu.. Adet oldum sandım, sonra bi daha gelmedi.. YAklaşık iki senedir bebek bekliyoruz.. Rahime yerleşme sırasında böyle kanama olabiliyormuş.. Ümitlendim.. Dün idrar testi yaptım, ikinci çizgi silik çıktı ama testin tarihi geçmiş.. Emin olmak içn bi tane daha aldım, başka marka ve tarihi geçmemiş, bu sabah yaptım, yine silik çıktı.. Eşime de söylemiştim, o da emin olmak için kan testi yaptıralım dedi.. Poliklinikte biraz evvel yaptırdık.. Negatif dediler.. Ama değerlerini göstermiyormuş.. Onu öğrenmek için dışarı gönderiyorlarmış.. Acaba hamile olabilme ihtimalim var mı.. Çok ümitlenmiştik.. Hatta bize Tüp bebek ya da aşılam gerekiyor demişlerdi..

yerlesme kanaması olur cnm evet...ıdrarda gunun gecmeden bellı olmaz cnm gebelık ama kan en garantı sonucu verır... adetının gecsın kan testını tekrarla cnm mutlaka... bazen böyle olabılıyor... degerlerı gostermıyorsa gebe olmadıgınızı nereden anlamıslar anlamadım ama Allahım tez zamanda gonlunuze gore versın cnm... Doktora gıttınız mı,2 yıl az bır sure deıl cnm cunku...

Evet biz de anlamadık.. Evet doktora gittik.. Sperm sayısı azmış,doktor aşılama ya da tüp bebek demiş.. Maddi imkanlardan dolayı bi daha gitmedik. Tüp bebek merkezi olan özel bi hasataneye gitmeyi düşünüyoruz. iki aydır keçiboynuzu kürü uyguluyoruz. Ben alttan muayene ve tedaviden çok korkuyordum, o yüzden kendiliğinde olsa keşke diyordum, Rabbim inşallah nasip eder.. bu hafta sonuna kadar adet olmazsam iyice ümitlenecem, ama yine de bir hafta beklerim heralde..Cevabınız için teşekkürler

daynacım sen nasılsın arkadaşım adetin ne zamandı cok öpüyorum seni

canım benimm ..iyiyim saol sen nasılsın ? benim adet tarihim 24ünde..ama kendimi dinlemiyorum yada dinlememmeye çalışıyorum artık nasp bakalım ne olacak..:umursamaz: sana yazmıştım 1-2 sayfa önde görmedin sanırım canım bende öpüyorum seniopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

merhaba arkadaşlar bu siteyi ara ara takip ediyorum... ilk defa yazıyorum... artık bebek düşünüyoruz... 2 aydır korunmuyoruz... eskiden düzensiz oluyordu kasım ayından beri her ayın 17-18 inde adet oluyordum ama bu kez hala olmadım... test yaptım akşam ama negatifti... kan testi yaptıracağım ama cesaret edemiyorum... hafta sonuna kadar olmazsam kesin giderim artık doktora...

umarım yerleşme kanamasıdır cnm doğal yollarla hamile kalırsında tüp bebek veya aşılama ile uğraşmazsın.Rabbim sanada isteyen herkese çok fazla bekletmeden hayırlısını nasip etsin.:Saruboceq:

canım ben adetime 5-6 gün varken dayanamayıp idrar testi yaptırdım ikinci çizgi silik çıktı herkes pozitif olduğunu söyledi doktora gittim kan testi için daha adetime 3 gün var diye bana itiraz etti ama adama ciğerci kedisi gibi bir bakmışım ki adam test yaptırmama izin verdi sonuç şimdi küçük yaramaz bir kuzum var :))
Rabbim isteyen herkese nasip etsin ....

Kızlar bugün test yaptım ama idrarı fazla damlatmışım sanırım. ıkinci çizgi yerinde dağınık bir biçimde kırmızılık kaldı. Fotografını çekmiştim ama mesaj sayım yüzünden yükleyemedim. Dağılma olunca ne oluyor nolur yardım, kafayı yemek üzereyim. Adetim 3 gün geçti bu arada...

cnm ınsallah Allahım aratmaz ugrastırmaz...
Rabbım gonlune gore versın cnmm

evet cnm ıdrar fazla damlayınca olabılıyor,bende yatıgımda damlatmamla kırmızlık yayıldı dedım noluo yapamadımmı ama sonradan cekıldı ve cıft cızgı :)))

evet cnm ıdrar fazla damlayınca olabılıyor,bende yatıgımda damlatmamla kırmızlık yayıldı dedım noluo yapamadımmı ama sonradan cekıldı ve cıft cızgı :)))[/QUOTE]

Ne güzel tebrik ederim :)) Evet canım çekile çekile azıcık kaldı ve ben orada çizgi görüyorum ama emin değilim ya keşke gösterme şansım olsaydı.Çok heyecanlıyım. off

Kızlar bahsettiğim testten sonra bir tane daha yaptım negatif çıktı, ama farklı bir marka. Bizim test ise şu anda iyice çekildi ve geride çok silik bir çizgi var. Yarın sabah bir tane daha yapacağım ama beklemek ne kadar zor eyvahedigeldismile

canımmm nasıl yaniiii......hamile olursan mutlaka haberimiz olsun...yaz kendi topiğine olmazsa...merakta bırakma bizi...adet gününde misin????

slm milky bende seninkine benzer bir şey oldu.testi yaptım birşey yoktu 15 20 dk sonra bikaç damla daha damlattım.aradan biraz zaman geçince baktım ikinci çizgi gayet belirgin.ama ikinci kez damlatmayın deniyo sabah tekrar yapıcam.ama bende seninki gibi dağılma falan olmadı zoraki çift çizgi çıkarma pldu. ama ciddi ciddi çıktı

cnm zaten uyarıda daha sonra tekrardan damlatmayın dıye yazıyor,işte bu tur celıskılere yanıltıcı sonuclara sebep olmamak ıcın...
sabah erkenden ılk ıdrarınla yenıden yap cnm ama gunun gectıyse tabı...
hadı bakalım ıns hayırlı haberlerınızı alırıssss

canımmm nasıl yaniiii......hamile olursan mutlaka haberimiz olsun...yaz kendi topiğine olmazsa...merakta bırakma bizi...adet gününde misin????

Canım yazmam mı tabi ki haber veririm inşallah. Bugün 3 gün geçti adetim.Of valla heyecandan elim ayağım birbirine dolanıyor.Beklemek çok sinir bozucu.

Çok ilginç.Yarın mutlaka yap da haber ver canım.İnşallah yarın da görürüz çift çizgileri :dance:

Kızlar sabah ilk idrarımla Acon marka test yaptım ve negatif çıktı :sinifsinif: Hala adet olmadım ama çok hayalkırklığına uğradım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…