acaba hamilemiyim

ben vajiliyim yani henüz birleşme olmadı ama yüzeysel olarak bişeyler yaşıyoruz. tedavimizin son aşamasındayız ve ilk defa bu ay doğum kontrol hapına başladım reglim 2. gününde içtim ve birden kesildi bu ay 3-4 gün gecikmişti reglim...herzamankinden farklı durumlar var normalda en az 6 gün yoğun bi şekilde regl olurdum ama bu ay 2 günde kesildi ama göğüslerdeki şişlik inmedi patlayacaklar nerdeyse ve her ay davul gibi olan karnım bu ay içine çekildi sanki bişey olma ihtimali varmıdır ? regl olmadan önce test yapmıştım bişey çıkmadı..ilk defa hap kullanıyorum bu belirtiler normalmidir ? yoksa hapı kullanmaya devammı edeyim bişey yokmudur ?

canım ya cok sevindim hayırlı oldun gözün aydın isteyenlerede dua et canım hamilelerin duası kabul olurmuş olmayanlarada dua et allah kucagımıza almayıda saglıcakla nasip etsin rabbbim isteyen herkese versin daynacıgımada versin cok istiyorum ondanda güzel haberler almayı alkisalkisalkis
amin sagol canım allah herkese nasip etsin.cok güzel bişi ya.:Saruboceq:

canım ya çok şükür valla çok sevindim kutluyorum seni arkadaşım Allahım bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..ne güzel maşallah her ay bu güzel habeleri almak inan beni çok mutlu ediyor bende daha çalışmalara devam ediyorum inşlh bende sizlere buradan güzel haberler veririrm...:Saruboceq:
sagol daynacım bu duyguyu inş sende yasarsın amin.:Saruboceq:

kızlar adetim 8 gün gecti ya belirtileri sadece uykudan gözümü acamıyordum durmadan yatasım geliyordu göz kararması vardı halen devam ediyor bunlar.hic umudum yoktu bu ay allah isteyince oluyor demekki .size önerim stres yapmayın önemli hamile kalmayı geciktiyor sonra bebiş olunca niye takmısım dersiniz.:emir_bebek:opuyorumnanaktan

merhabalar`; Bende araniza bugün katildim yeni üye oldum arkadaslar.

Benimde gögüslerimde dolgunluk ve biraz hassasiyet var. Bu gebelik belirtisi mi oluyor adetime daha 11 gün var. fakat 6 aydir dogum kontrol hapi kullaniyorum ilk defa gogüsümde boyle hassasiyet yasadim sizcede normal mi ?

Tesekkürler...

kızlar adetim 8 gün gecti ya belirtileri sadece uykudan gözümü acamıyordum durmadan yatasım geliyordu göz kararması vardı halen devam ediyor bunlar.hic umudum yoktu bu ay allah isteyince oluyor demekki .size önerim stres yapmayın önemli hamile kalmayı geciktiyor sonra bebiş olunca niye takmısım dersiniz.:emir_bebek:opuyorumnanaktan

haklısın cnm stres yapmamamak çok önemli ama işte malesef olmuyor hayat bi yandan bi yandan bebiş beklentileri ister istemez stres olup 1 ay daha heba oluyor. burdaki herkese stressiz ve bebişli günler diliyorum... opuyorumnanaktan

ben vajiliyim yani henüz birleşme olmadı ama yüzeysel olarak bişeyler yaşıyoruz. tedavimizin son aşamasındayız ve ilk defa bu ay doğum kontrol hapına başladım reglim 2. gününde içtim ve birden kesildi bu ay 3-4 gün gecikmişti reglim...herzamankinden farklı durumlar var normalda en az 6 gün yoğun bi şekilde regl olurdum ama bu ay 2 günde kesildi ama göğüslerdeki şişlik inmedi patlayacaklar nerdeyse ve her ay davul gibi olan karnım bu ay içine çekildi sanki bişey olma ihtimali varmıdır ? regl olmadan önce test yapmıştım bişey çıkmadı..ilk defa hap kullanıyorum bu belirtiler normalmidir ? yoksa hapı kullanmaya devammı edeyim bişey yokmudur ?

canım yüzeysel derken eşin içine boşalıyorsa tabi ki hamıle olma ihtimalin var spermler cok hareketli oldugundan vajinana temas etmişlersede bu ihtimal var ama bence bu değişiklikler doğum kontrol hapından kaynaklanıyor yınede sen işini riske atma kandan test yap yada adet olmayı bekle . canım rahatsızlık mı var evlisin anladıgım kadarıyla birleşemiyormusnuz eşinle tam olarak anlamadımmirmirmirmir

merhabalar`; Bende araniza bugün katildim yeni üye oldum arkadaslar.

Benimde gögüslerimde dolgunluk ve biraz hassasiyet var. Bu gebelik belirtisi mi oluyor adetime daha 11 gün var. fakat 6 aydir dogum kontrol hapi kullaniyorum ilk defa gogüsümde boyle hassasiyet yasadim sizcede normal mi ?

Tesekkürler...

canım korunuyorsun anladıgım kadarıyla bu belirtiler hamılelık belirtileri arasında var evet ama sadece hamıleleık belirtisi değil şimdiye kadar gögüslerinde böyle hassasiyet olmadı diye bundan sonrada olmayacak diye bişey yok henüz adetınde cok var düzenli olarak hergün hapını aldıysan(unutmadıysan) bunun hamıleleık belirtisi oldugunu sanmıyorum

daynacım sen nasılsın arkadaşım adetin ne zamandı cok öpüyorum seni

Arkadaşlar merhaba. Benim bi sorum olacak. Yardımcı olursanız çok sevinirim.En son 18 martta adet oldum. 15 Nisan da tekrar olmam gerekiyodu fakat hala olmadım. Test yaptım 18 inde negatif çıktı ama sabah idraı falan değildi.Normalde kondomla korunuyoruz ama yine de hamile olma ihtimalim var mı. Bir kez daha idrar tesi yapmalı mıyım?bilmiyorumkismile

Arkadaşlar merhaba. Benim bi sorum olacak. Yardımcı olursanız çok sevinirim.En son 18 martta adet oldum. 15 Nisan da tekrar olmam gerekiyodu fakat hala olmadım. Test yaptım 18 inde negatif çıktı ama sabah idraı falan değildi.Normalde kondomla korunuyoruz ama yine de hamile olma ihtimalim var mı. Bir kez daha idrar tesi yapmalı mıyım?bilmiyorumkismile

cnm söylediğine göre 5 gün geçmiş eğerki daha önce böyle gecikmeler yaşamadıysan bence bir daha test yap çünkü geç yumurtlama ise 18 inde yaptığın testte negatif çıkmış olabilir.yani bir ihtimal hakkında hayırlısını diliyorum

cnm söylediğine göre 5 gün geçmiş eğerki daha önce böyle gecikmeler yaşamadıysan bence bir daha test yap çünkü geç yumurtlama ise 18 inde yaptığın testte negatif çıkmış olabilir.yani bir ihtimal hakkında hayırlısını diliyorum

ya çok uzun süredir böyle gecikmeler yaşamıyorum.Hep tam vaktinde oluyo. Öylee hamilelik belirtileri falan hissetmiyorum gerçi ama haftasonuna doğru bir daha test yapayım en iyisi Çok teşekkür ederim.

mrb canım kondon delik oluypta hamıle kalma ihtimali var beneım cok arkadasım böyle hamıle kaldı daha öncede günün gecermıydı bılmıyorum ama biraz daha bekle idrar testi için 7 gün beklemek daha iyi o zaman kesin degıl ama daha dogru sonuç verir hayırlısı olsun öpüyorum

mrb canım kondon delik oluypta hamıle kalma ihtimali var beneım cok arkadasım böyle hamıle kaldı daha öncede günün gecermıydı bılmıyorum ama biraz daha bekle idrar testi için 7 gün beklemek daha iyi o zaman kesin degıl ama daha dogru sonuç verir hayırlısı olsun öpüyorum

Daha önce olmuyordu gecikme. Ben de o yüzden panikteyim yani. Bir kaç gün daha bekleyip tekrarlayacağım testi. Hadi hayırlısı bakalım. Ama nasıl beklicem bilmiyorum. Çatlıcam meraktan.

merhabalar...arada aranıza katılıyorum burdan..adetim 19 unda olması lazımdı.hep öle olur.olmadı.20 sinde test yaptım akşamüstü negatif..ama hala adet olmadım kasıklarım berbat agrıyo acaba hala hamile olma ihtimalim var mı?

adetten 4-5 gun sonra yap ıdrar testını ama en garantısı tabıkı kan testı... gunun gectıyse cok sıddetlı kasık agrısı yasaman gebelıkten mıdır bılmıyorum cnm o kadar sıddetlı ise bılemıyorum... adet olacagın gun olcakmıssın gıbı agrın olur hamıleysen sayet,dıer gunlerde hafıf kramp tarzında olur ama sıddetlı madem hala da regl olmadıysan kan testı yaptır cnm...

X