acaba hamilemiyim

ben b topiğe ilk defa yazıyorum.
ben gün sayıyorum sizde dua edinde kırmızıları görmiyim bu ay
gecen ay 28 gunde olmustum bugun 28.gunum beklemedeyım
dualarınızı bekliyorum

canım dualarımız seninle ve bebek isteyen herkesle..inşlh hayırlı haberler alırsın bizide bilgilendir unutmayerimseniben

günaydın herkese bende cumartesı dr gittim ben adet olmaya yakın hamile kalmışım bebegım 10 gün küçük göründü çünkü şimdi 11 haftalıkmış geç döllenme dedıklerı şey olmuş hayırlısı bakalım ama iyiydi el salladı bize :)
daynacım sen nasılsın canım

Gunnaydiiiiiinnnn:)

gozun aydin tosti,Allah tamamina erdirsin sag,saglicakla kucaginada almayi nasip etsin insh'Allah...!

8 mayis hastalanmam gerekiyordu olmadi, bende bekliorum bakalim ne olcak:)bundan iki ay once bir 6 gun gecikmeli olmustu onun icin pekte heveslenmiyorum=)aslinda normalde reglerim duzenlidir ama bakalim hayirlisi Allah'dan....a.s

canım benımde adetler düzenliydi korunmayı bırakınca biraz bozuldu bende senın gibi diyordum beklemeıyordum hamıle olmayı :jeyyar:ama hamıle oldugumu ögrendim inş. canım güzel haberlerını verirsin:CüvCüv:

nerelerdesin dayna seni merak ediyorum bende bebişimi kaybettim canım rabbim herşeyın hayırlısını versin inş.

nerelerdesin dayna seni merak ediyorum bende bebişimi kaybettim canım rabbim herşeyın hayırlısını versin inş.

canım şuan okudum çok ama çok üzüldüm nasıl oldu ve neden oldu....sen nasılsın sağlığın ve ruh halin?Yüce Rabbim hayırlısını bilir ve inşlh kısa zamanda tekrar hamile kalırsın ve sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın canım...bendede bi sürü sorun çıktı canım adet sancısıyla doktora gittim mayıs ayıydı sanırım kontrolde bende kist olduğu ortaya çıktı üstelik çikolata kistiymiş ameliyat dende ama her iki tarafın aile bireyleri biraraya geldi ve ameliyat istemedik tedavi olarak refleksolojiye gittim 1,5 ay tedavi oldum bakalım ekim başı gibi kontrole gidicem inşlh kistlerimden kurtulmuşumdur bebek çalışmasına hala devam ediyorum nasip inşlh Yüce Rabbim sanada banada isteyen herkese hayırlı bir şekilde evlat nasip etsin...amin...

canım sebebini bulamadık ilk gebeliklerın cogunda olur dedi doktor kalbi durdu bebeğimin nasip edğilmiş demek ki artık yeni çalışmalar başladık bakalım
canım cok gecmiş olsun inş. kurtulmuşsundur kistlerinden rabbim hayırlısıyla meleklerımizi bize gödersin arada yaz merak ediyorum seni öpüyorum kocaman

canım sana çok güzel bir haberim var azönce evde yaptığım testle hamile olduğumu öğrendimhala inanamıyorum şaka gibi..ben 1 aralıkta ameliyat için gün almayı beklerken Yüce Rabbim bana bebbğimi verdi hala şoktayım....Allahım ol dedikten sonra herşey olur benim ki yumurtalıklarda bir sürü çikolata kisti varken Raabim bana bebeğimi hediye verdi inşallah canda verir..kimse ümidini asla yitirmesin ben en açık örneğim....

aaaaaa beklenen gün hayırlı olsun cnm ne mutlu sana sağlıcakla gelsin bebişin

ilk ben kutlamış olayım

Büyük ihtimalle hamilesin canım ama bir kan testi yaptır için rahat etsin derim. Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı da nasip etsin.

aaaaaa beklenen gün hayırlı olsun cnm ne mutlu sana sağlıcakla gelsin bebişin

ilk ben kutlamış olayım

amin çok saol canım dün kan tahlilinde bebeğimin 6 haftalık olduğunu öğrendim 1 yada 2 hafta sonra doktora gidicem ..sanada geçmiş olsun canım inşlh Yüce Rabbim en kısa zamanda sana tekrar nasip eder....

amin çok saol canım dün kan tahlilinde bebeğimin 6 haftalık olduğunu öğrendim 1 yada 2 hafta sonra doktora gidicem ..sanada geçmiş olsun canım inşlh yüce rabbim en kısa zamanda sana tekrar nasip eder....

amin canım Inşallah

perşembe günü doktora gittim ve bebeğimi ilk defa gördüm 8 haftalık olmuş maşallah gelişimide iyiymiş kalp atışını doktor gördü bana eğer sende duymak istersen alttan muayene edeyim dedi bende istemedim nasılsa doktor gördü ocak 1-14 arası zeka testi yapıcam bunları yazıyorum ama inanamıyorum ben ameliyat beklerken şimdi bebeğimle ilgili bilgiler veriyorum size çok mutluyum kızlar Allahım isteyen herkese inşallah en kısa zamanda nasip eder....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…