acaba hamilemiyim

kızmadım niye kızıyım canım banada sıra gelecek inşallah bu ayı atlatmak sonra yapmak istiyorum

kızmadım niye kızıyım canım banada sıra gelecek inşallah bu ayı atlatmak sonra yapmak istiyorum
hadi hayırlısı bakalım sendende güsel haberler bekliyoruz o zaman :) tosti ne yaptı acaba???

merhaba bayanlar bende sizi takip ediyorum
ama sormadan sunu söliyim 1 sene önce benim eşimde çift taraflı varikosel vardı ve amliyat oldu bir mikroenjeksiyon denememiz var temmuzda negatif
geçen hafta sperm testi yaptırdık sadece 100,000 ml çıkmıştı
benimde size bir sorum olacak yani normal yolla olması mucize gibi gözüken şey olmuş olaabili rmi Şimdi ben hep ayın aynı gununde yada üç önce adet olurdum
Geçen ay ayın 22 sinde oldum ve bu ay 22 sinde hastalanmam gerekirdi veya ayın 19 unda ama ben hala hastlanmadım
Bir haftadır göguslerim şiş şiş
Sol kasığımda agrı oluyor dört gundur ctesi gununden beri ha şimdi hastalandım diyorum olmamışım
Pazar gunu akşam yatım sabah bu karın agrısıyla kesin hastlanırım dedim yine olmadım
Dün akşam bi agrı girdi kesin sabaha çıkmam dedim yine yok
Midemde bi gaz bi gaz

umudunuzu kırmıs gibi olmıyım ama şubat 28 çekti hesaba kattınız mı?

merhaba canım,
telefon takvimimden sayarak gittim yani dahil ederek bugun 30 uncu gunum
her an hastalanacam gibi oluyor diye wc ye gidiyorum olmamışım
gögüslerim patlamak üzeree kolum çarpsa acıyor
aynadan bi kontrol edeyim dedim damarlarım çıkmış
göğüs uçları koyu degil ama çok gelirgin kabarmış
birde sag kasığımda çok ince ince sızı şeklinde batma oluyor
regli olucam agrıları üç gundur var ama henuz bişey yok ortada
birde akıntı var ama öle çok degil
idrar rengi çok koyu
acaba idrar yolu enfeksiyonu gibi bişey olabiir mi
ayaklarımı üşütmüş olabilir miyim
bu aralar dikkatimi çeken sey ise iki gecedir ince giyinmeme ragmen ter içinde uyanıyorum
bazı arkadaşlar ateş ölçmekten bahsediyor o nasıl oluyor gebelikte

tostiiiiii test yaptınmııı ????

tostiiiiii test yaptınmııı ????

ben test yapmiştim zaten geçen hafta
bir çizgi silik çikmişti.
bu akşam bi tane daha yapicam

eğer yine öyle olursa cuma günü hastaneye gidicem

test yap bence eğer varsa çıkabılır testte daha fazla da beklememiş olursun

canım benim çok üzüldüm mafoldumbenAllah sabır versin inşlh bu sefer bebeğini sağlıkla kucağına alırsın:Saruboceq:her şerde bir hayır vardır öyle düşün canım kendinide suçlama bi dahaki ay hamiş olursun inşlh:Saruboceq:

kızlar nerdesınız dayna niye cevap vermiyorsun amaaaa

canım benim malaesef daha tahlil filan yaptıramadım bu hafta sonum çok yoğun geçti misafirlerim vardı dün gece gittiler o yüzden bugün içinde randevu alamadım daha beklemedeyim gelen giden yok inşlh da olmaz:Saruboceq:bugün benimde 9.günüm aslında korkuyorumda tahlilde negatif denmesi beni korkutuyor beklemek sanki insanı biraz daha ümitlendiriyor...yazılanları hep okudum güzel haberler var seninde bayağı günün geçmiş canım sen yapmayı düşünmüyormusun benim gibi beklemedemisinCADIARZU

danyadan haber yok..
benımde bugun adet gunum..4 gundur karnım çok agrıyor..bazen yatak doşek yatıyorum..ama hala olmadım adet .umarım olmam sempatiksalakcinni

ben daha yapmadım canım vaktim olmadı birazda korkuyorum göğüslerim hala şiş çok acıyor ama adet belirtileriyle aynı olduğu için bişey diyemiyorum:sinifsinif:bugün biraz karın ağrısı oldu bilmiyorum acaba adetmi olcam üzülüyorum yaaa:sinifsinif::sinifsinif:

Daynaaaa:)sonuc ne merak ettim..!

Ben regl'mi bekleme hakkimi kullaniyorum:)test yapmicam..)

arkadaşlarada yazdım canım malesef bende daha yapmadım bende herhalde bu gidile bekleme hakkımı kullanıcambilmiyorumkismile

Kızlar slm bnmde bgn adet olmam lazım ama hala bi belirti yok. Umarım hamileyimdir ben uzun zamandır bu bebeği istiyorum 5 yıllık evliyim umarım bu defa mucizem gerçekleşir. Allah hepimize bu güzel haberi almayı nasip etsin.

inşlh canım Allahım gönlüne göre versin inşlh :Saruboceq:

carmenn inş hamilesindir yaaa nolur hamile olmalısn:) çünkü bende senın gibi anı çıkmıstım 10 gün kala 1,20 senden güzel haber gelirse hemen bende gidip yaptırcam nolur hemen yaz cevabını :ecrin_bebek:

maalesef değilim 0.1 çıktı ama herkesin aynı olacak değil ki sen gene de baktır ama gününü bekle bence ben artık öğle yapacam

kızlar eğer hamile olduğum heberini alırsam ilk sizinle paylaşıcam inanın sizler benim ailem gibi oldunuz yanımda oldunuz hepinize çoooookkkk teşekkür ediyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

carmencim sen idrar tahlilimi yaptırıdn?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…