acaba hamilemiyim

maalesef değilim 0.1 çıktı ama herkesin aynı olacak değil ki sen gene de baktır ama gününü bekle bence ben artık öğle yapacam

hayırlısı canım hiç üzülme tez zamanda bebeğin kucağında olur inşlh :Saruboceq:

maalesef değilim 0.1 çıktı ama herkesin aynı olacak değil ki sen gene de baktır ama gününü bekle bence ben artık öğle yapacam
hayırlısı olsun dogru soluosun beklıcem adetım gecerse bende gıdıp yaptırıcm.çok sıkıldım sürekli 0,1 değerini görmekten ya:KK43:eyvahedigeldismile

lucky hayır kanda baktırdım, adetime 4 gün kaldı olsaydı çıkardı kesin 0.1 çıktı 10 gün kala yaptırdığımda 1.2 çıkmıştı o heveslendirmişti beni bi de dün evde yaptığım testte 2. çizgi çok silikti:KK43: napalım hayırlısıysa olsun..en iyi vakti allah bilir ama yine de çok üzüldüm dolmuşla eve gelirken gözlerimden takır takır indi yaşlar...herkesten iyi haberler bekliyorum.

tosti de ortalıklarda yok zaten bekliyoz artıkın :KK43:((

lucky hayır kanda baktırdım, adetime 4 gün kaldı olsaydı çıkardı kesin 0.1 çıktı 10 gün kala yaptırdığımda 1.2 çıkmıştı o heveslendirmişti beni bi de dün evde yaptığım testte 2. çizgi çok silikti:KK43: napalım hayırlısıysa olsun..en iyi vakti allah bilir ama yine de çok üzüldüm dolmuşla eve gelirken gözlerimden takır takır indi yaşlar...herkesten iyi haberler bekliyorum.

üzülme tatlım yaaa ne diyelim ki taktir böleymiş olucak elbet bigün bebişin olucak sabret be cnm üzülme nolur :KK43:((

kıslar ben burda danya yı merak ederken kendım hamıle olabılme sansını yakalamısım bu ay..aslında çok ıstıyorduk..ama 3 subatta kurtaj oldum..ve adet tarıhımı bıle tam bılemedıgımden yumurtlama tarıhımıde kestıremıyordum..
kısaca soylıyım bekledıgım adet tarıhım yanı tahmın ettıgımadet tarıhım geldı geçtı..kan verdım bugun yarında sonuc alcam..umarım bebiş vardır..

[

kıslar ben burda danya yı merak ederken kendım hamıle olabılme sansını yakalamısım bu ay..aslında çok ıstıyorduk..ama 3 subatta kurtaj oldum..ve adet tarıhımı bıle tam bılemedıgımden yumurtlama tarıhımıde kestıremıyordum..
kısaca soylıyım bekledıgım adet tarıhım yanı tahmın ettıgımadet tarıhım geldı geçtı..kan verdım bugun yarında sonuc alcam..umarım bebiş vardır..
Kızmassan sana bişey sorcan peki neden kürtaj oldun anlamadım ben

[

Kızmassan sana bişey sorcan peki neden kürtaj oldun anlamadım ben

kısmam nıye kızayım..kanamam oldu..bebek 10. haftada ıken ultrasonda 8 haftada çıktı zatten düşük gerceklesmek uzereydı..kanamam arttı..sancımda..sonra mecbur kutaj oldum..parca kalmaması ıçın doktor yapmam gerek..yoksa parca kalırsa daha da rahatsızlanmıs vazıyette acıle gelırsın..ona fırsat vermeyelım dedi.bilmiyorumkismile..

canım benim malaesef daha tahlil filan yaptıramadım bu hafta sonum çok yoğun geçti misafirlerim vardı dün gece gittiler o yüzden bugün içinde randevu alamadım daha beklemedeyim gelen giden yok inşlh da olmaz:Saruboceq:bugün benimde 9.günüm aslında korkuyorumda tahlilde negatif denmesi beni korkutuyor beklemek sanki insanı biraz daha ümitlendiriyor...yazılanları hep okudum güzel haberler var seninde bayağı günün geçmiş canım sen yapmayı düşünmüyormusun benim gibi beklemedemisinCADIARZU

daynacım sen hesaplamayı yalnış yapıyorsun sen en son 15 şubatta adet oldun ama şubat 28 gün çekti yani senın bu ay 17 martta olman gerekiyordu şu an senın 7 günün geciyor bende 12 şubatta olmuştum 14 martta olmam gerekiyordu bugün 10. günüm bende beklıyorum test falan yapmadım canım bıraz daha beklıyorum arada gir merakta bırakma canım inş. hamişizdir hayırlısıyle:CüvCüv:

tosti ee test yapıcaktın haniii???

yapmadım anacım bugünde beklıycem ama cok halsızım bacaklarım titriyor resmen birde cok aferedrsiniz yogurt kıvamında akıntım cogaldı süreklı mıdem kazınıyor ayyy ne oluyor bana

ben bu akşam ewe gidince bi test daha yapicam bakalim noolcak..
yazarim yarin :)
eğer yine silik çizgi çikarsa cuma kan tahlili yaptirmayi düşünüorum..

kız sen bır test yaptın mı ben yenı geldım haberım yok anlat bakım

tosti test almaya gidicektin bzde güsel haberler bekliyoduk senden senağlama

X