Acaba hamile miyim?

cnm inşallah hamilesindir.ve bu kadar erken öğrenen ilk sen olursun.benımde gunume 3 gun kaldı meraktan catlıycam.lütfen banada bu testin ayrıntılarını yazarmısın. nereden aldın fiyatı vs. allahım hepimizin yüzüne baksın.kucaklarımızı boş bırakmasın. cnm sonucu haber ver bize.birazda sakin ol cnm ne olur ne olmaz.:teytey:

=) Hadi bakalim...yarin hayirli haberlerini aliriz insallah. Allah isteyen herkese bebegini kucagina almayi ve o bebisi anali babali buyutmeyi hayirli bir evlat olmasini nasib etsin insallah. a.s.

Bugun ayin 31 i ve benim dollenmden sonra 11 gun gecmis oldu. Ayin 29 unda yeni evimize tasindik o yuzden internet hattim kesikti yazamadim. Ayin 29 unda bir idrar testi daha yaptim ve maalesef negatif cikti, kendimi kaybettim, aglamaktan gozlerim sisti, o yuzden 30 unda tet falan yaptirmadim, kendime geldim biraz, bugun sabah Fortel in idrar testini yeniden uyguladim ve ...pembe pozitif hemen belirdi sırnaşık şey, aradaki fark neydi biliyor musunuz kizlar, cunku ben testi 9. gunde yaptigimda bir kaba doldurup testi icine batirsaydim negatif cikmayacakti. Bosu bosuna kendimi helak ettim, ben ustune idrar damlattigim icin ve daha erken oldugu icin gostermedi, daha doktora gitme firsati bulamadim ama, dusuk yapmadigim surece hamileyim.

Bubus, bana testi sormussun, iki test var ikisi de Fortel'in bir amerikan markasi , idrar testinin adi, Fortel Ultra Midstream Early Pregnancy Test, bir de Fortel in tamamen guvenilir yumurtlama testini kullandim, en uygun gunu secmek icin, o da Fortel Ovulation Test Kit, 5 gunluk, ikisinin de fiyati 10 amerikan dolari civarinda, uygun. Bubus Google dan Fortel in tam adini girip forumlara ve yorumlara bakabilirsin, bircok kisi en hassas ve en iyi test oldugu hakkinda fikir birliginde, normal bir test 100 ml HcG olcuyor, hassas lar 50ml, erken testler 20-25 ml hcG, Fortel ise 10ml.nin uzerine cikinca hormonun yakaliyor.
Seloss, Bubus, ve tum mesajimi okuyan kizlar, benim icin dua edin de hamileligimi tamamlayabilyim, benim kalbim hepimizin icin atiyor, allah hepimize saglikli hamilelikler, bebecikler nasib etsin, hepinize tesekkur ediyorum burdana.s.

[hilal allah gonlunce versin arkadasim ben yurtdisindayim maalesef orada gece iken girebiliyorum ve muhabbetimizi arttiramiyrum seninle ve diger arkadaslarla ama yurekten herkese dua ediyorum umarim ben de bu ay yakalayabilirim ne diim cok istiyorum ben de hamile kalmayi acaba bilmedigim bi puf noktasimi var anlamadim konu actim zaten bakalim yorumlar ne dicek bye haberini ben bekliyorum

ranagulcum bende kanada vencouver da yasiyorum yanlizim hic arkadasim yok bende bebegim olsun istiyodum burada onunla vakit geciririm diyodum senin gibi her ay psikolojik olarak belirtiler yasiyodum ve bide hayal kirikligi sonra artik aklimdan cikarmistim hamileligi o ay hamile kaldim en iyisini yaparsin aklindan cikar bak o ay hamile kalicaksin kendimden biliyorum ben yeni evliyim 6 aylik bebegim erken gelmisti ama erken gitti kurtaj oldum artik bebegim yok cok yanlizim burada bi arkadasim olsun istiyorum sanirim sende oyle istiyorsun insallah bu yazimi okursun tanisiriz:dance:

hayırlı olsun hostes.Allah kucağına almayı nasip etsinnnnnn.Bir an önce kan testini yaptır ama belki hormon testi de yapılır ,düşük yapmamak için önlem alabilirsin...Kendine ve bebişine iyi bakkkk.......

yesil beyaz tamam dogrudur her ay psikolojim bozuluyo fakat umursamadigim zaman lar da gecirdim ama gene olmadi biliyorum bir gun olcakama ben hemen saglikli bir evlat istiyorum sen de ne gibi belirtilerim vardi adetin gecmeden once anlatirmisin

ben de hamile kaldigim ay bilmiyordum hamile oldugumu yani her ay hayal kirikligi yasadigim icin artik umitlenmiyordum adet olmadan once yasadigim belirtiler goguslerim buyumeye baslamisti bide surekli sag kasigima bi sey batiyormus gibi oluyodu am adesikti biraz adet olacagim zamanki gibi degildi hissediyordum sanki hamile oldugumu ama yok diyodum her ay hayal kirikligi yasiyosun diyodum sakin umitlenme sakin diyodum kendi kendime bide bi gun artik 3 gun gecikmisti adetim oturuyodum midem bulandi cok farkli bi bulantiydi midem bulantim gectikten sonra test yapmaya karar verdim o gun ve hamile oldugumu ogrendim

tesekkurler bende de bu ay farklilik var icimden bi ses hep ahamilesin diyo insallah bu ay hayal kirikligi yasamam

insallah canim ama insan cok isteyince hersey hissedip dusunebiliyo umitlenme yinede supriz olsun sana burada hic tanidigin yokmu

yok okulda arkads edindim bide ada da bi turk arkadasim var maillesiyoruz sen neler yapiorsun gunlerin nasil geciyor

benim de bi tane filipinli arkadasim var biraz turkce biliyo bende biraz ingilizce biliyorum onunla bulusup disari falan cikiyoruz okula bende baslicam daha once 2 ayri okulda sinav falan oldum hep bisey cikti bakalim bunda ne olcak yarin sabah 11 de sinav var bakalim hayirlisi ben gelmeden once turkiyedede gitmistim ingilizce kursuna nasil ogernebiliyomusun kolaymi ben biraz korkuyorum nedense

ranagul niye yazmiyosun anlamadim ama beni oldugumdan farkli algiladin galiba ben sadece guzel seyler dusunmek ve yasamak istemistim tanisiriz burada gorusuruz bulusuruz dusunmustum yanliz oldugum icin halinden anlayabilirim halimden anlarsin diye dusunmustum ingiliceyi cok iyide bilsek burada insan yinede kendi oz dilini turkceyi konusan birileriyle sohbet etmek istiyo en cok burda ona ihtiyac duyuyo cokda uzak sayilmayiz birbirimize ben oraya gelebilirim yanina istersen senide alip buralara getirebilirim benim turkiyeden ehliyetim var ama buradan daha almadim ama arkasim dedigim kisi cok iyi bir insan ayni bizler gibi.yabanci biri olmasina ragmen ayrica urkceyide biliyo biz ikimiziz sadece sende bize katilirsin diye dusunmustum gorusmemiz sorun olmaz arkadas araba kullanabiliyo sen beni oralarda gezdirirsin bende seni buralarda simdi ikimiz oluruz ama ilerde senin bebisler benim bebisler derken genisleriz hem hamile olursak sende bende birbirimize cok destek oluruz her konuda. iyi arkadas olabilirdik ama sen bilirsin canim ben sanirim biraz fazla sevinmisim belkide bu heyecanli yazilarimin sebebi bu sen arkadas aradigini yazinca bende aradigim icin sevinmistim sadece o kadar yani ama yinede sen bilirsin arkasliklar kolay kurulmaz

canim benim uzuldum simdi neden bole dusundun benimde hic arkadasim yok gercekten sikiliyorum gorusmek isterim seninle ask olsun canim benim bugun bana mesaj at gunun nasil gitti sole gorusuruz

kızlar uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum.. ben 7 yıllık evliyim.eşim ve ben öğreci iken evlendik. hep eşim korundu.. şuan ikimizde işe başladık..ve 3 aydı korunmuyorum. korunmayı bıraktığımdan beri her ay hamililelik belirtileri yaşıyorum.. reglimden 2 gün geçti. bugun tahlil yapmaya gittim.. saat 10 dan önce gitmem gerekiyormuş.. yarın tekrar gidecem ama acelemi ediyorum acaba.. umarım hamileğimdir çünkü beklemek çok sıkıcı. her ay yine denemek...dua edin benim için..

laelaelaelaelaemerhaba
bende aranıza yeni katıldım.Sizlerle islerimi paylaşmak istiyorum.Ben bu bebek işine kendimi çok kaptırdım sanırım.Eşimle bu ay 2. denememiz.Fakat adet dönemime 5 gün var.Dün gece bel ve bacak ağrısınsan öldüm.geçtiğimiz pazarda kasıklarımın ağrısından duramadı.Tuvalette ve yürürken inamılmaz sancılandım.Adet belirtilerim var.Acaba hamilemiyim belirtileri yaşayanlar benimle paylaşırsa çok sevinirim.
kafamçokkarıştı

canım ben de hamile kalınca adet belirtilerim olmuştu. hatta adet olacam diye wc gidiyordum boş dönüyordum. bende ön önemli belirti adet sanıcsı gibi sancı olmasıydı... ayrıca adet belirtileri ve gebelik belirtiler çok benziyor.. çok fazla umatlanma sonra hayal kırıklığı yaşarsın.ama inşallah hamilesindir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…