Acaba hamile miyim?

dün aksam adet oldum.çok üzüldümm...cok agladım.bu ayda yok gebelık..
hayırlısı olsun bakalım.pptya87 sen ne yaptın?ınsallah sen adet olmamısındırr...

Merhaba, az önce idrarda hamilelik testi yaptımm. İki çizgi belirir gibi oldu sonra biri silindi. Ben pipetteki tüm idrrı boşalttım ama sonradan okudum 3
-4 damla damlatın diyomuş. Ne yapayım sizce

slm kızlar adetımın 3. gunu dr gıttım hormon testı yaptı.temız cıktı.klomen ve donaxyl dıye bı fıtil verdı.
hap bıtınce gel yumurtalarına bakalım dedı.klomenle ıkız hamile kalan bılen var sıtede yazıyodu.keske bende ıkızlerıme hamıle kalsam ne guzel olur.akrabalarda yok ama ıkız.hayırlısı bakalım..tek hamile kalayımda tek olsun yeter

slmm arkadaşlar ben de yeni katıldım aranıza bende klomen le yumurta takibi yaptırdım adetime 6 gün var ve benm kasıklarım çok ağrıyoo aynı adet sancısı gibi ama okuduklarıma göre yerleşeme ve bağların gerilmesiylede böle ağrılar oluyomuşş göğüslerim ağrıyo ama çok değil uçları çok kaşınıyo ama offf ama sanki adet olacakmışımm gibii bilmiyorummm inşş olmam inşşşşşşş

RABBİM İSTEYEN HERKESE EVLAT SEVGİSİNİ VER ALLAHIM

arkadaşlar benim adetime 6 gün var fakat bir haftadır sık idrara çıkma , akıntıda artma, kasıklarda devamlı sızlama, göğüslerde hassasiyet ve büyüme , bel ağrısı , bacak ağrısı , idrarın renginde koyulaşma ve kokusunda keskinleşme , devamlı uyku hali iştah artması karında şişkinlik ve ara ara baş dönmesi var erken olduğu için test de yapamıyorum , inanma,ma rağmen karbonat testi de yaptı köpürdü hatta ama kafam öyle karışıkki bazen çok umutlanıyorum bazende umutlarımın boşuna olduğunu düşünüyorum günlerde geçmiyor bir türlü sizin fikrinizi almak istiyorum ..

Son düzenleme:
ben 2 aydır yumurtlama günlerimi hesaplıyorum ve ben her ay 7 gün adet olurdum ve hep dünli oluyo bu geçtimiz ay 2 gün oldu bitti bittikten 2 sonra çamur gibi koyu bi akıntı geldi oda 1 gün sürdü adetim olmadan önce ilişkiye girmiştik 3 gece acaba ondan hamile kalıp üstüne görmüş olabilirmiyim çünkü şuan belim kasıklarım ve göğüsslerim ağrıyo hele göğüslerim çok fena kendimi ısıtamıyorum üşüyorum yardım ederseniz sevinirimmmmmmmmmmmmmmmmmm özellikle hamişlerin yardımına :)

slm arkadaşalrr adetim 5 gün geçikti normalde 4 aydır çok güzenli oluyordum. bugün kan tahlili yaptırdım net bi sonuç söylenmedi açıklama olarak: 48SAAT SONRA TEKRARI ÖNERİLİR yazmışlar. beta hcg 10,40 çıkmış çok heyecanlıyım ne yapmam gerekiyor sizce hamilemiyim

Bayanlar merhaba, eşimle ilişkimden 5 gün geçti. 5 gün içerisinde 3 gün sadece tuvalette peçeteye silindiğimde, kahverengi kanamam oldu. 2 günde azaldı. Karnımda cızıldamalar var, ufak ufak dikenler batar gibi. Arada bir üşümelerim oluyor. Eşim evin içinde kısa kollu geziyor, bense uzun kollularla geziyorum. Sonra bu üşümem biraz geçiyor çıkartıyorum biraz böyle dolanıyorum, sonra tekrar üşümelerim oluyor. Karnım şiş gibi, adet olacakmışım gibi rahim ağzı ağrıyor. Bir yerden kalkarken karnım hafif ağrıyor yavaşça kalkıyorum. ayaklarım hiç ısınmıyor. Böyle olan var mı? yardımcı olabilir misiniz? Çocuk konusunda hiç tecrübem yok, endişede duyuyorum.

Son düzenleme:
merhaba
benim adetim de 2gün gecikti ve sizle aynı belirtilere sahibim. kasık agrısı,ara ara hafif peseteye gelen kahverengı akıntı,bel agrısı,üşüme, yemekten sonra mide bulantısı var ama bugun yaptırdıgım kan testı 0 cıktı. acaba erken mi yaptırdım? 3 4 gun sonra yenılesem bı degısıklık olur mu? adetım duzenlıydı hıc boyle gecıkme olmazdı

Bende anlamıyorumki, bakalım bende cuma günü için randevu aldım, Bugün ilişkiden 1 hafta geçti. Cumaya 9 gün olur. 9 günde belli oluyor mu bakalım. Test ister sanırım benim şikayetlere bakınca.

aranıza yeni katıldım bende :) yaklasık 5 ay once erken dogum sebebıyle bebegımı kaybettım sımdı doktorum tekrar hamıle kal dedı gecen ay olmadı dogum kontrol kullanıyordum ve ılac bıttıkten sonrakı ılk denememdı. sımdı 2. deneme ayımız :) umarım hamıleyımdır :) ve bu sefer bebegımı kucagıma alabılırım

aynıları bende de oldu bu sefer kesin hamileyim dedim ama psikolojikmiş umarım seninki psikolojik değildir, bebiş yoldadır :) ama kesin sonuç için biraz daha beklemen lazım sanırım...

Arkadaşlar merhaba benim bi sorum olacak
Adetim 2 gün gecikti 1 hafta önce beyaz akıntım vardı 2 gün önce hafif pembe bugünde kahverengiydi :26:
Hiçbir zaman gecikmezdi adetim illa ki olurdum ama olmadım böyle akıntılar gelince acaba dedim ?
Sizce hamile miyim ki :26:
Bu arada bide gecen ay soğan kürü kullandım ondan mı gecikti acaba diyorum

canım reglin geciktiiyse test yap hiççç hamilemiyim değilmiyim diye yorma kendini :)
İnşallah istiyorsan hamilesindir :)

canım reglin geciktiiyse test yap hiççç hamilemiyim değilmiyim diye yorma kendini :)
İnşallah istiyorsan hamilesindir :)

Çok istiyorum valla :)
Ama daha öncede çok hayal kırıklığına uğradım o yüzden korkuyorum test yapmaya :18: ilk önce yorumlara bakayım sonra test yapıyım dedim

Çok istiyorum valla :)
Ama daha öncede çok hayal kırıklığına uğradım o yüzden korkuyorum test yapmaya :18: ilk önce yorumlara bakayım sonra test yapıyım dedim

canım o zmm bir kaç gün daha bekle. Çünkü gebelik olsa dahi bazen çıkmıyor testlerde. Bir de çok istediğimiz için vücut regli erteleyebiliyor. İnşallah hamilesindir bebeğin seninledir. Bende çok yaşadım o hayal kırıklığını iyi bilirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…