Acaba hamile miyim?

benim içinde öle inanki,en azından birbirimize destek oluyoruz burda.testi çok erken yapmışsın be canım.sabretseydin keşke.ama olsun heran herşey olabilir biliyosun benim bacaklarım çok ağrıyo canım.bide affedersin böle kokusuz ama kahverenginde akıntım oluyo,neden bilmiyorum ama.ahhh ahh bu oldumu olmadımı durumları çok zorrr yaaa:çok üzgünüm:

bende aranıza yeni katıldım, biliyomusun bende aynı durumdayım. yarın adet olmam gerek, arasıra gecikmeler oluyor. şuan sadece göğüslerde ağrı var. umarım güzel haberler veririz birbirimize

evet aslında yapmıyacaktım bi arkadaşım ısrarla yap dedi o an kalktım gittim eczaneye ama umudum azalmadı henüz:))
bende akıntı kahverendi değil beyaz bi geliyo hastalandım sanıyorum hadddi tuvalete bakıyorum bişey yok.bir ohh çekiyorum,üzülme üzülme hepsi bi deneyim bizim için ben geçen ayda sabırsızlanıp 2-3 gün kala kan tessti yaptırmıştım,hatta doktorum 2 gün daha bekle demişti dinlememiştim.Tabi sonuç negatif(
bende bide temizlik hastalığı başladı habire düzen ve temizlikle uğraşıyorum deli gibi

bende aranıza yeni katıldım, biliyomusun bende aynı durumdayım. yarın adet olmam gerek, arasıra gecikmeler oluyor. şuan sadece göğüslerde ağrı var. umarım güzel haberler veririz birbirimize

hadi inşallah olmayız adert canım
güzel haberlerini bekliyorum,senin beklemen gereken 1 günün benimse 4 günüm var ay sanki 4 yıl be yaw

:bbo:CADIARZUşutarafagitti:sm_confused:şutarafagitti:uhm::uhm:

Son düzenleme:
slm kizlar bende yeni katildim ya bisey sorcam orda olan varmi

sevgili fundag hersey gonlunce olsun dilerim fakat kendini cok umutlandirma bence cunku bu aya kadar bende hemen hemen nerdeyse hamileyim dicek gibi oldum fakat yok her ay bir belirti yasardim bu ayki cok farkli oldu tum okudugum hamlelik belirtilerini fazlasiyla yasadim sandim meger psikolojikmis benim tavsiyem olursa olsun allah hayirlisini versin onunda bir zamani vardir ama insallah hamilesindir dualarimiz seninle benim solemek istedigim uzuntu oluncca sonunda hayal kirikligi insani kotu etkiliyo bye

evet benim yaptığımı yapma gerçi insanın stresi biraz daha azalıyor ama üzülüyorda.bekleyelim bakalım halimiz ne olcak canım.Testler yanıltabilir adet oldum mu iş biter ben artı ona odaklandım oldum oldum olmadı gelecek aya kürek çekeriz ne yapalım(

haklısın ama işte insan gönlüne söz geçiremiyor,ben hayatımda bir şeye bu kadar umut bağladığımı hatırlama çok farklı bir his ve engel olamıyor insan kendisine
sürekli birşeylerle uğraşıyosun bu konuyu düşünmeyeyim diye ama boş kaldımı insan yine başlıyor kurmaya zor allah herkese yardımcı olsun:)

doğru sölüyosun arkadaşım,ben sürekli el işi yapıyorum ,dışarı çıkıp geziyorum,arkadaşlarla konuşuyorum vs.ama en ufacık boş bir zamanda aklıma geliyor.düngece de rüyama girdi zaten,adet oluyomuşum bölee dolu dolu hayır olsun dedim kendi kendime.bekleyip görcez bakalım,herşeyin hayırlısı allah sağlık versin bu ay olmassa öbür ay ne zaman nasip olursa,burdaki bütün hamilelik bekleyen arkadaşlar inş güzel haberler verriris birbirimize:teytey:

benim artık hiç umudum kalmadı, olmuyo olmıcak demekki, zorlamanın faydası yok, allah bütün isteyenlere versin, bana vermiyo, 3 yıldır hayal kurmaktan sıkıldım.senağlama:çok üzgünüm:

ayla öle deme arkadaşım ya ne zaman ne olcağı blli olmas ki,niye bu kadar karamsarsın,lütfen biraz olumlu düşün.ne problemin var yada tedavi filan görüyomusun tıp ta nelere çare var artık biliyosun sende.tüp bebek denedinizmi,allah yardımcın olsun arkadaşım gönlünü ferah tut:teselli:

şutarafagittiCADIARZU:sm_confused:şutarafagittia.s.a.s.

Son düzenleme:
benim artık hiç umudum kalmadı, olmuyo olmıcak demekki, zorlamanın faydası yok, allah bütün isteyenlere versin, bana vermiyo, 3 yıldır hayal kurmaktan sıkıldım.senağlama:çok üzgünüm:

aaaaaaaaaa lütfen kendini bırakma tıpta yok yok
benim arkadaşımda senin gbitdi tüp bebek kararı aldı sonra şapbadanak oluverdi
bırakma kendini lütfen bak biz niye buradayız birbirimize moral verelim diye yapma lütfen.............allah her derde derman verir.

ayy canım ben de rüyam da adet olduğumu görmüştüm
o ay hamile olduğumu öğrendim :asigim:
senin de öyle olur inşallah..
Allah herkese hayırlısıylaa bebiş sahibi olmayı nasip etsin..

merhaba bende aranıza yeni katıldım.6 aydır bekliyorum, bu ayda belimde ve kasıklarımda ağrı var ayrıca halsizim,regl günüme 5 gün var sizce bişeyler varmıdır

funda sen nasılsın canım?benim ağrılar devam yani sanki adet ağrısı gibi,belimde ağrımaya başladı nedense,bende de sendeki gibi temizlik ve düzen takıntısı var acaba ondan mu oluyo diyorum bazenn belimin ağrısı.bide bende mi test alsam diyorum merak ettim yaw.erken öğrenmiş olurum yoksa umutlanmam boş yere?

ya sahidenmi,inş benim ruyamda öyle sonuçlanır canım.:teytey:

gerçekten canım ya rüyamda öyle görünce kesin adet olurum diye düşünmüştüm :1no2:
rüya hamileliğin habercisiymiş :1hug:
senin de öyle olur inşAllah
haberini yaz tamam mı ? a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…