Acaba hamile miyim?

laelaelaelaelaemerhaba
bende aranıza yeni katıldım.Sizlerle islerimi paylaşmak istiyorum.Ben bu bebek işine kendimi çok kaptırdım sanırım.Eşimle bu ay 2. denememiz.Fakat adet dönemime 5 gün var.Dün gece bel ve bacak ağrısınsan öldüm.geçtiğimiz pazarda kasıklarımın ağrısından duramadı.Tuvalette ve yürürken inamılmaz sancılandım.Adet belirtilerim var.Acaba hamilemiyim belirtileri yaşayanlar benimle paylaşırsa çok sevinirim.
kafamçokkarıştı

canım merhaba bende de senin gibi ağrılar var kasıklarım belim vs.benimde adet olmama 4 gün var ve adet belirtileri yaşıyorum ara ara.bende senin gibi merak ediyorum çünkü hamilelileğin de adetin de belirttileri aynıymış bildiğm kadarıyla eğer yanlış biliyorsak bilen arkadaşlar bizleri aydınlatırsa sevinirizz.:teselli:

bende 14 haftalık hamileyim.
elimde takvimler adet gününün geçmesi için dua ediyodum:)))
tüm adet öncesi belirtileri hissettim, belim ağrıdı, kasıklarım ağrıdı, bu ayda olmadı diye düşünürken hamileymişim meğerse.
onun için hiiiç anlaşılmıyor adet günü geçmeden hamile olunup olunmadığı:)
inşallah hamilesinizdir kızlaaarr..

umarım söylediklerin bendede aynı sonucu doğurur.Bende bugün kaç defa tuvalete gittim sadece beyaz akıntı var.Halsizlik çok fazla.Birde midemde yanma var.Önce yanıyo daha sonra öksürüyorum gıcık gibi.Sendede olurmuydu.Ya insan herkezden medet umar hale geliyor.Ne garip.
KAptırmıyayım diyor sonra beni gibi forumlarda cevap arıyor.Allahtan hayırlısı ne zaman uygun görürse o zaman....:))

insanın mutlu olduğu yazdığı yazıya bile yansıyor
bizde bu hisleri umarım hissederiz.Ben eğer hamileysem haykırmak istiyorum arkadaşlar ama değilsem de moralimi bozmayacağım söz o zamanda bir dahaki sefere diye haykıracağım....
iyiki bu siteye girmişim,sizlerde iyiki varsınız bizde hamiş olacağız kızlaar inanıyorum ben......

hadi bakalım umarım ikimiz aynı anda bu işi sonuçlandıdırız.senin 4 bugünü saymazasak benim de 4....
benim pazartesi günü adet olmam gerekiyor.inşalllah allahım inşallah herkesin duaları kabul olur,herkes birbiri için dua etsin:))

hadi bakalım umarım ikimiz aynı anda bu işi sonuçlandıdırız.senin 4 bugünü saymazasak benim de 4....
benim pazartesi günü adet olmam gerekiyor.inşalllah allahım inşallah herkesin duaları kabul olur,herkes birbiri için dua etsin:))

canım ya inşallah ben de çok istiyorum.ikimiz birden bi bakmışşsın hamişiz.:teytey:senle görüşelim burdan olurmu birbirimizden haberimiz olu ren azından.hayırlı haberlerle görüşürüz inş.:teselli:

canım ya inşallah ben de çok istiyorum.ikimiz birden bi bakmışşsın hamişiz.:teytey:senle görüşelim burdan olurmu birbirimizden haberimiz olu ren azından.hayırlı haberlerle görüşürüz inş.:teselli:
kızlar umarım ikinizde hamilesinizdir umudunuzu yitirmeyin ve kaç aydır bebek istiyorsunuz? stres yapmayın bence iyi haberlerinizi bekliyrum herşeyin hayılrısını dileyelim önce...

kızlar umarım ikinizde hamilesinizdir umudunuzu yitirmeyin ve kaç aydır bebek istiyorsunuz? stres yapmayın bence iyi haberlerinizi bekliyrum herşeyin hayılrısını dileyelim önce...

iyi dileklerin için teşekkür ederiz ilkyas.tabi ilk önce herşeyin hayırlsı.ben hep öle dua ediyorum herkes için hayırlı sıhhatli bebişler versin diye.ben 8 aylık evliyim ama eşimde bende bir bebeğimiz olsun istiyoruz.8 aydır korunmama rağmen hala tıkkkkk yokkk:1no2:stres de yapmıyorum ama olsun istiyorumm işteee.ultrasonda bakıldı bir problem yok ama.yinede ALLAH hayırlı zamanda versin inş.:içelim:

aslında en önemlisi stres yapmamaak. 3. denemede hayırlı haberi aldık.
çok yakın bir tanıdığım 1,5 sene uğraştı eşlerde hiçbir sorun yok birtürlü bebek olmuyor.
en sonunda bıraktım artık, olmuyor tüp bebek yapıcam dedi o ay hamile kaldı.
sıkıntı yok, stres yok, romantizm vaar:)

laelaelaelaelaemerhaba
bende aranıza yeni katıldım.Sizlerle islerimi paylaşmak istiyorum.Ben bu bebek işine kendimi çok kaptırdım sanırım.Eşimle bu ay 2. denememiz.Fakat adet dönemime 5 gün var.Dün gece bel ve bacak ağrısınsan öldüm.geçtiğimiz pazarda kasıklarımın ağrısından duramadı.Tuvalette ve yürürken inamılmaz sancılandım.Adet belirtilerim var.Acaba hamilemiyim belirtileri yaşayanlar benimle paylaşırsa çok sevinirim.
kafamçokkarıştı

canım inşallah hamilesindir, benimde 4.ayım adetime 2 gün kaldı çok heyecanlıyım bende fazla bi belirti yok akşamları çok halsiz düşüyorum sürekli uyku halindeyim. bakalım psikolojikte olabiliyo kendimizi şartlandırdığımız için vicudumuz farlılık gösteriyo.umarım hamişizdir:emir_bebek:

kızlar ben de yeni keşfettim bu siteyi, yani hamile kalamyı ben de çok istiyorum inşallah hepimiz buradan birbirimizin hamilelik ve sağlık haberlerini duyarız en kısa zamanda... Biz de daha 2,5 ay oldu denemey başlayalı biliyorum çok yeni ama insan söz geçiremiyro kalbine hemen olsun istiyor. Aslında çevremdekilere daha yeni başladık düşünmeye diyorum ama içten içe nasıl da istiyorum hemen olmasını anlatamam...

ya ben biraz önce bi arkadaşımın gazına geldim,ve gittim eczaneden test aldım.Malesef tek çizgi çıktı acayip üzgünüm canım
ama idrarda gözükmeyebilir tabi desemde üzülüyor insan

evet sana katılıyorum ben ço kaptırdım bu işe kendimi halada umudum var bilemiyorum

merhaba arkadaşlar,
ben bugün öğrendim hamile olduğumu. şuan duygularımı tarif edemiyorum. sabahtan akşamüstüne kadar sürekli güldüm. ama şimdi mesela eşim arıyor nasılsın diyor ağlamaya başlıyorum hüngür hüngür. yani çok karmaşık bi durumdayım. ama çok güzel bi duygu, çok mutluyum esasında. Her ne kadar daha bebek düşünmüyor olsakda. Bu sürpriz yinede çok hoşumuza gitti.
Belirtilere gelince bende diğer arkadaşlara katılıyorum. adet belirtileri ile aynı belirtiler oluyor, ancak ben şunu farkettim. adet döneminden önce de göğüslerim ağrır ve şişerdi. ama bu sefer çok farklı. çooook acıyor ve daha büyük oldular. adet belirtileri ile aradaki terk fark olarak bunu görüyorum.

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

aslında en önemlisi stres yapmamaak. 3. denemede hayırlı haberi aldık.
çok yakın bir tanıdığım 1,5 sene uğraştı eşlerde hiçbir sorun yok birtürlü bebek olmuyor.
en sonunda bıraktım artık, olmuyor tüp bebek yapıcam dedi o ay hamile kaldı.
sıkıntı yok, stres yok, romantizm vaar:)

selamlar...Ben 4 senedir uğraşıyorum..Doktorumda bana hep butür örnekler verdi...yumurta takibi tedavisi bitti dinlenmeye çekildik bu dönemde olma ihtimli çok yüksel dedi tık yok,4 aşılama bitti yine dinlenme yine tık yok şimdi tüp bebekteyiz ilk denemede de tık yok bakalım hayırlısıyla 2.denemede inşallah..Demem o ki bazen ne denersen dene olmayacaksa olmuyor...İnşallah hamilesinizdir inşallah hayırlı sağlıklı çocuklar getirirsiniz bu dünyaya..İnşallah bende önümüzdeki ay mutlu haberi alırım...

ya ben biraz önce bi arkadaşımın gazına geldim,ve gittim eczaneden test aldım.Malesef tek çizgi çıktı acayip üzgünüm canım
ama idrarda gözükmeyebilir tabi desemde üzülüyor insan

üzülme sakın ya.burda arkadaşlar idrarda geç çıkar diyolar.adetin on gün geçmesi lazımmış idrarda çıkması için.umudunu kaybettme.biras sabredelim.hem bu ya olmassa inş öbür aya olur canım,bozma moralini hemencecikkkk:teselli:

test yapmışmıydın kendin?ben yaptım negatif çıktı sence erken mi?adet günüme 5 gün var

üzülme sakın ya.burda arkadaşlar idrarda geç çıkar diyolar.adetin on gün geçmesi lazımmış idrarda çıkması için.umudunu kaybettme.biras sabredelim.hem bu ya olmassa inş öbür aya olur canım,bozma moralini hemencecikkkk:teselli:

tamam canım birilerinin böyle konuşması insanı nasıl rahatlatıyor sana anlatamam.
bakalım ne olacak seninle benim halim:)
birbirimize gelişmeleri anlatalım olur mu?senin kuyruk sokumun ağrıyo mu?beni hiç oturtmuyor bir debacağım gece çok ağrıdı uyutmadı b eni sendede var mı bu belirtiler canım?kafamçokkarıştı

X