Acaba hamile miyim?

hayatım seni üzmek istemem ama kan testini adetin geçtikten sonra yaptırdıysan sonuç kesindir inşallah bu ay hamile kalırsın istiyorsan tabiiii....

Canım burada bir komsumuz var oda 5.ayında hamile oldugu ogrenmiş kan testinde cıkmıs sonuc .ondan oncede kan idrar artık ne varsa butun testler yapılmıs ama cıkmamıs bazı kadınlarda bu durum gorulebiliyormus o yuzden beklemek gerek o zamana kadarda kendine dikkat et yemene icmene ilac kullanmamaya calıs ne olur ne olmaz..

bu arada miğde bulantısı,halsizlik vs vs.bunlar için çok erken bunlar en az 2 ay bittikten sora başlar.bende 3 ay bitti başladı mesala.

canım kan testi adetin geçtiyse kesin olması lazım hatta ben adetime 3 gün kala kan testi yaptırmıstım ve çıkmıştı.ama yinede her ihtimale karsı yaptır bir daha belki insandan insana değişiyordur attım bilgim yok bu konuda

arkadaşlar selam.ben yeni katıldım aranıza ama iki günde bile çok şey öğrendim teşekkür ederim öncelikle.bişey sormak istiyorum sizlere ayaklarda üşüme ve bacaklarda ağrı hamilelik belirtisimi cevap verirseniz sevinirim.herkese teşekkürler.a.s.

zencefil arkadaşım yaşa sen bende bunu sorucaktım ayakta üşüme ve bacaklarda ağrı ve ben adet olacakmışım gibi ara ara karnım ve belim ağrıyor...

Ben bu siteye katilali neredeyse 1 hafta oldu, surekli hamislerden haberler ve gebelik sayfalarini takip ediyorum, 8-9 yildir yurtdisindayim ve gercekten cok yalnizim, iste sizlerden haberleri okuyarak biraz arkadassizligimi gidermeye calisiyorum:1no2:

Bu arada iki aydir esim ve ben hamile kalayim diye calisiyoruz, bu ay pozitif yumurtlama testi ile ayin 19-20 sinde denedik, yarabbim insallah hamileyimdir, ilk hafta kasiklarimdan bacaklarima inen agrilar, sanki ayaklarimi usutmusum gibi soguk, goguslerim butun olarak ilk hafta agridi gecti, uclarinda hassaslik yok, kasik agrilari devam,bir de sabahlari 3 gundur yemek yememisim gibi bir istahla uyanmalar ben dusunuyorum da dollenen yumurta belki tutunamadi, isaretler geriye donuyor,goguslerim pek agrimiyor artik, karnimdaki gaz ve sislik hissi ilk haftaki, sanki yok oldu, subat 2 de adetimin gelmesi gerekir yarabbim insallah gelmez, test yapmaya elim gitmiyor, kizlar bir fikri olan var mi aranizdasenağlama

Kizlar hepinize cok tesekkur ederim, adet oldum dun sabah.

Zencefil ve senemcik, ayakta usume ve bacak agrilari ile ilgili ben birsey bilmiyorum, bilen arkadaslar varsa umarim yardimci olurlar.

Hostess bence cok cok icin icini yemiyosa meraktan bekle derim .. sonrada evde degil doktorda test yaptir, ve onada anlat ønceden olan ve artik olmayan belirtileri, Allah hepimizin gønlune gøre versin. øpuyorum hepinizi.

merhaba arkadaslar, bende artık bebeğimin olmasını istiyorum. adetim 2 gün gecikti. bugün idrar testi yaptım evde 2. çizgi çok silik cıktı. acaba hamilemiyim??, göğüslerimde acaip hassaslastı ve dokununca agrıyor.bulantım yok ama arada kasık agrısı oluyor.bilgilerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. simdiden teşekkürler ...

cher cimmmmm..... hamilesin tatlım.......
ikinci çizgi çok silik çıksa bile hamilesindir ve muhtemelen en fazla 4 haftalık filandır.....
kendine çok ama çok dikkat et.....

bende adetim 5 gün geçince yapmıştım ve ikinci çizgi çok silik çıkmıştı.....
hadi hayırlısı.....
ilk olarak kan testi yaptır ve geçikmeden dr a git.....
tebrikler.....

[url=http://pregnancy.baby-gaga.com/][/URL]

ayy cok mutlu oldum simdi... cok teşekkür ederim arkadaslar... hemen kan tahlili yaptıracağım. sonucu tekrar paylasırım sizinle...:)))

merhaba arkadaslar, bende artık bebeğimin olmasını istiyorum. adetim 2 gün gecikti. bugün idrar testi yaptım evde 2. çizgi çok silik cıktı. acaba hamilemiyim??, göğüslerimde acaip hassaslastı ve dokununca agrıyor.bulantım yok ama arada kasık agrısı oluyor.bilgilerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. simdiden teşekkürler ...

evet canım benim de öyle silik çıkmıştı
silik de olsa hamilesin gözün aydın, tebrikler...a.s.

canımcım inşallah hamilesindir allah gönlüne göre versin.darısı olmayanların başına ne diyelim...

Ben bu siteye katilali neredeyse 1 hafta oldu, surekli hamislerden haberler ve gebelik sayfalarini takip ediyorum, 8-9 yildir yurtdisindayim ve gercekten cok yalnizim, iste sizlerden haberleri okuyarak biraz arkadassizligimi gidermeye calisiyorum:1no2:

Bu arada iki aydir esim ve ben hamile kalayim diye calisiyoruz, bu ay pozitif yumurtlama testi ile ayin 19-20 sinde denedik, yarabbim insallah hamileyimdir, ilk hafta kasiklarimdan bacaklarima inen agrilar, sanki ayaklarimi usutmusum gibi soguk, goguslerim butun olarak ilk hafta agridi gecti, uclarinda hassaslik yok, kasik agrilari devam,bir de sabahlari 3 gundur yemek yememisim gibi bir istahla uyanmalar ben dusunuyorum da dollenen yumurta belki tutunamadi, isaretler geriye donuyor,goguslerim pek agrimiyor artik, karnimdaki gaz ve sislik hissi ilk haftaki, sanki yok oldu, subat 2 de adetimin gelmesi gerekir yarabbim insallah gelmez, test yapmaya elim gitmiyor, kizlar bir fikri olan var mi aranizdasenağlama
inşallah canım allah herkesin gönlüne göre versin.en kısa zamanda bebişlerimizi kucağımıza alalım istiyorum.:emir_bebek:

Ben dayanamadim olasi dollenmeden sadece 8 gun gecmis olmasina ragmen fortel midstream pregnancy test yaptim, bu test digerlerine gore %50 daha erken hamileligi tespit ettigini iddia ediyor, ve olasi dollenmeden 7-8 gun sonra sabah ilk idrarla yapin diyor, ben testi artik catlamakta olup baska hicbirsey dusunemedigimden dolayi 10 dak once yaptim, yani aksamustu, test cizgisi pozitif kisim golge gibi cikti, icindeki kagit diyor ki cok silik de ciksa pozitiftir, esim dedi ki yarin sabah hemen kan testine gidelim,

ben mutluluktan agliyorum, ama ya kan testi bu kadar hassas degilse ve negatif cikarsa kocamin yuzune bakamam , kizlar ne olur bir yardim, kan testi ne kadar hassas 9. gunde? negatif cikar mi?:1shok:

Canim dur sakinles, esinin yaninda sor doktoruna kan testinin sonucunun kesinlik oranini. yuzune de nasil bakarim diye dusunme, Allahin isi bu..nezaman uygunsa ozaman olur cocuk, oda senin nekadar cirpindigini nekadar istedigini gøruyordur, eminim bøyle dusundugunu bilse cok uzulur.. Ya insallah hamilesindir. Ve insallah bize mutlu haberi buraya yazarsin yarin, øpuyorum seni

slm kanda gebelik döllenmeden 10 gün sonra belli oluyor idrarada 18 günden sonra döllenmen geç olmuş olabilir istersen tekrar kan tahlilini yaptır ama bence 1 haftayı doldur çünkü dr bir haftaya kadar gecikmeler normal diyor birde ne şekild ekorunduğunu yazarmısın o da önemli bir faktörCADIARZU

Hostess bak canim burda øzlem, døllenmeden 10gun sonra belli olur diyor, yinede doktora sor bi ama bir gun daha beklersen daha kesin cøzum alabilirsin belki, bilemiyorumki ne desem, pek bi bilgim yok benimde canim ya:1no2:

Oncelikle tesekkur ederim gercekten, boyle bir durumda en kotusu yalniz olmak. Gecen ay yapilan prolaktin testim yuksek cikmisti ve ben de gercekten korkuyordum, cunku hic kimse hamile kalabilme altsinirini kesin soyleyemiyor benim ki 586 idi. Ama yuksek prolaktinle her ay yumurtlama olmama sansina ragmen benim bu ayin 20 sinde yumurtlama testim pozitif cikti, insallah yuksek prolaktin bana dusuk yaptirmaz.

Kan testi icinde 30 una karar verdik. Ben esime dedim ki bu idrar testleri bile cift yapiliyor ve 2-3 gun sonra tekrarlaniyor, o da tamam dedi, bu mesaji okuyan herkes lutfen dualarini eksik etmesin, allahim bebisimi kucagima almayi da nasib etsin.

X