Acaba hamile miyim?

kızlar bişey söylüycem, benim kuzenim evlenmişti geçen sene, kızın yaşı bayaa küçüktü...kızın reglsi 4 ayda bir falan oluyormuş acaip düzensizmiş ve inanılmaz ağrılı oluyormuş, bunlar korunmuyorlarmış ama regl düzensizliğinden gitmişler doktora, bi kaç doktora gitmişler hepsi de senin çocuğun olmaz demişler kıza, yok yumurtlamıyorsun demiş biri öbürü tüplerin tıkalı demiş. bunlar umudu kesmiş kız hatta kuzenime başkasıyla evlen ben sana çocuk veremem falan demiş kuzenimde olmadı evlatlık alırız ben seni bırakmam falan derken iki ay sonra hamile kalmış kız :))) allahtan ümit kesilmez bakar mısınız!!! mucize gibi :)

ben çatlatma iğnesi kullanıcam bu ay .. ovulasyon testi kullanmak istiyorum acaba geçerli sonuç alabilirmiyim ..

canım çatlatma iğnesini doktormu verdi.Yani bir tedavi sürecindemisin? Hem çatlatma hem ovulasyon demişsin o nedenle şaşırdımCADIARZU

Loveactually teşekkür ederim canım. Kader ortağıyız evet ama ben burada ayrılmayı isterim inan eğer sen hamile isen..Sen test yapmadın mı diyeceğim ama 2-3 daha bekle istersen..Benım pazar regl olmam gerekiyordu ama ne yapalım kısmet..

Çido cum kuzenının adına çok sevindim. Şu mucizeler bir de bize denk gelse keşke...Allahtan ümit kesilmez biliyorum ama biraz acele ediyoruz sanırım. Ama ne yapalım yaş geldi geçiyor :)))Yaşlı bir anne olmak istemiyorum ben (

Rahel çok doğru söylüyorsun canım, en iyisi oluruna bırakmak belkide öyle çok örnekleri varki oluruna bırakınca hamile kalan bi ton arkadaşım var benim. bi tanesinin 6 yıl bebeği olmadı görmediği tedavi kalmadıkarı koca helak oldular iğnelerden ilaçlardan. sonra herşeyi bıraktılar pat hamile kaldı kız şimdi dünyalar tatlısı oğulları 3 yaşında!!!

loveactually az önceki mesajımn sanaydı yanlışlıkla rahel yazmışım, ama aslında hepimiz için geçerli tabii bu durum. ya sanki karnım ağrımaya başkladı

çok haklısın canım..Düşünmediğimiz bir anda bize sürpriz yapacak inşallah..

Canım haklısın benim de bu kadar programlı hareket etmemin sebebi aslında bizim şirketeki kızlar oldu, ikisi de ilk denemede hamile kaldılar!! şu ay kalcaz dediler ve kaldılar bende benimde öyle olacak sandım olmayınca hayal kırıklığına uğradım. arkadaşlardan bir tanesi 3 aylıkken düşürdü bebeğini bir sene sonra tekrar hamile kaldı geçen hafta ikizleri oldu bir kız bir erkek!!!

İnanmıyorum yaa şaka gibi !!! insan elinde olmadan imreniyor allah bize de versin kimseye imrendirmesin inşallah.

slm kızlar bu ayda adet oldum gelecek ay kaldı bakalım hayırlısı gelecek ay tuturacakmıyız.sırnaşık şeysırnaşık şey

çido cun bende pazar günü regl oldum nerdeyse aynı gün oluyoruz.gelecek aya kaldı canım ::)

( ama biz çok çalışmıştık yaaa :)
inşallah gelecek ay tuhafcımmm... beraber bekleriz artık

evet canım bu ay iyi çalışamadım bakalım gelecek ay inş.ikimiz hamile kalırız canım haberlerini bekliyorum :)

kızlar günaydınnnn..Bir kaç gündür giremedim..Bakıyorum herkes benım peşime regl olmuş..:)) Mayıs ayında ben ipi göğüsleyeceğim ve arkamdan siz geleceksiniz demek ki..Ayy düşünmesi bile güzel..

valla canım bende düşün müyorum değil ama takdir allahın.her şeyin hayırlısını söylemekten başka bir şey gelmiyor elimizden .

Rabbim hayirlisini hayirli zamanda versin insallah olupda bizi uzecek hayirsiz olacakca olmasin bence bizde 3yildir deniyoruz olmuyo bazan isyan de,recesine geliyor insan ama bizler gelecegi bilmiyoruzki Yaradan bize en guzelini saglikli sihhatlisini ve bizler icin hayirlisini nasip etsin;;;;;Bizler elimizden gelene yapacagiz gucumuz el verdigince ve Yaradana dua edecegiz boll bolll yapacak baska bisey yokk insallahhh hepimiz birgun annelik duygusunu tadariz ve analarimizin kiymetini zaten biliyoruz ama dahada iyi anlariz Yaradana emanet olun

merhaba bu sayfaya üye olmadan bütün yazdiklarinizi okudum ve cok etkilendim.benimde bir kizim var ikinci bebisimizi düsünüyoruz.ben hepimizin cok yakin zamanda hamile kalicagimizi düsünüyorum.sormak istediginiz birsey varsa seve seve yardimci olabilirim önceki tecrübelerimden yararlanarak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…