Acaba hamile miyim?

canım ya insallah keske öle olsa hadi diyorum ki havalardan yada psikolojik sorunlardan adet uzasın ama 14 gün oldu.çok uykum ağır bilmiyorum.o 2.ci çizgi ne hiç anlamadım...kimi arkadaslarda öle çıkıomus ama hamile değillermis

yahu tam 14 gün geçmiş, git bi doktora ultrasondan baksın, hamileysen keseyi hemen görür
bayada zaman geçmiş, hamişsin bence, hadi hayırlısı

sağol canım ben bi kere daha yapacağım test ondan sonrada zaten çıkarsada çıkmassada giderim doktora.

bencede 50 kana vereceğine muayene parası ver keseyi bile belki görebilirsin şayet hamişsen ama 14 gün geçtiğinde 2 çizgininde net olması gerekmiyormuydu ama belkide geç döllenme olmuştur neyse belkilerle olmuyor işte bence soluğu doktorun yanında al:))))

evet bende senin gibi düsünüyorum..ya geç döllenme olabilir evet.hadi ilk test yanılttı 2.ci testtemi yanıltı 3.cü testtemi yanılttı beni..ilk testte yarım satt sonramı ne gördüm 2.ci çizgiyi.ikinci tesste ise 10 dakkikada gördüm.üçüncü testi sağlık ocağında yaptırdım hemen silik çizgi çıktı yani 5 dakia belki olmustu olmamıstı..

ecrinnnn belirtilerini paylaş bakalım bizimle
bendede bu hafta devamlı acıkma,5 gündür el ayak üşüme titriyorum ,karnımda şişlik ,bel ağrısı bugun
sende nasıl belirtiler vardııı:uhm:

canım bende bi kaç aksam usume olmustu ama geçti.bugün arabadaken hatta adet olacam galiba dedim hani bel ağrısı olur ya o da geçti.karnımda sislik var ama hamilelikle olacağını sanmıyorum.bide dünden beri ara sıra göbeğiimin deliğinin bölgesi seyiriyo titrio gibi

sizin yazdıklarınızı okur aaahhh benimde bebegim olsa derdim bu satırları yazıcak günler pek yakınmıs meger kızllaaaaar 5 haftalık hamileyim cok da mutluyum bende bir belirti olmadı ama müthiş bir regl sancısı cektim idrar testi pozitif olmasına ragmen inanamadım dün doktora gittik doktor söyledi hamile oldugumu cok mutluyum darısı sizlere ama önce kese olusuyo mus keseyi gördük nasık heyecanlandım anlatamam bebek bekliyenlere hayırlı olsun diyorum calısma yapanlara da kolay gelsin benim korunmayı bıraktıktan 8 ay sonra oldu darısı en kısa zaman da sizlere inş.

montesori belirtilerin nelerdi genis detaylı anlatırmısın yaa kafayı yicem yarın doktora gidicem..bugünle beraber 15 gün oldu adeti m geçti.normalde düzensizdir ileri tarihe atar.3kere idrar testi yaptırdım 3.dede 2.ci çizgi silik(((

arkadaşlar slm.
size bir sorum olacak benzer bir durum yaşayanınız vardır umarım.
benim 10 mayısta adet olmam gerekiyordu fakat olmadım.14 mayıs gibi evde gebelik testi yaptım negatifti.dr umu aradım söktürücü kullanayım mı diye hayır iki gün bekle olmazsan yanıma gel dedi.olmadım ve ruma gittim.karından muayene etti sanırım bu kez yakaladık bebişi dedi.ama emin olmadığı için alttan muayene etti ve bu kezde gebelik değil ama yumurtan var bugün eşinle birlikte ol(afedersiniz)dedi.ve duphaston diye bir ilaç verdi 10 gün sabah akşam kullan ve sonrasında kandan gebelik testi yaptır ara beni dedi.
şimdi garibime giden ben zaten bebek tedavisi görüyordum ve dr um daha önce benden hiç kan testi istememişti.acaba gebelikten şüpheleniyor ama bana mı söylemek istemiyor hayal kırıklığına uğramayayım diye.
bir de bu arada adetimin olması gerektiği zamandan beri göğüslerimde özellikle sol göğsümde ağrı var ve bende olmazdı daha önceleri.eşimle birlikte olduğumuz gecenin sabahı bende kanama oldu ama adet gibi değildi .dr umu aradım sanırım adet oldum kanamam var ilacı kullanmama gerek kalmadı sanırım dedim o da o olabilir sen ilaca başla o önemli değil.kanama ilerlerse ilacı bırakırız dedi.ben başladım fakat bir daha kanamam olmadı temiz şeffaf bir akıntım var.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR NE OLACAK BENİM BU HALİMMM...CADIARZU

canım benimde bak adet olacağım zamanlar iste sol kasığım acıodu böle ani kramplar falan oluodu.göğüslerimdede su anda ağrı var ve bizimde 2 hafta önce iliskiden sonra lekelenme tarzında kaanamam olmustu.3kere idrar testi yaptım 3dede 2.ci çizgi silik çıktı..15 gün oldu adetimin geçtiği.yarın doktora gidicem bakalım..doktor bence bebek olsa sölerdi neden saklasınki..+adet ağrılarıla hamilelik belirtileri birbirine benziomuş+ hamişsen şahet kanama olmuş olabilir yerleşme sırasında yer açaken oluyormuş..hayırlısı hayatımm...bi daha idrar testi dene ama sabah idrarınla yap belki silik bi çizgi çıkabilir.yeni yeni karısıo olabilir idrarına

bilemiyorum yaa kafam çok karıştı.ama bana hamileymişim gibi gelmiyor.test yapmayı düşünmüyorum evde.çünkü artık ümitlenmek istemiyorum.bakalım bugün hapın 2.günü bitese kandan sırf drum istedi diye baktırıcam.ilginize teşekkürler.

ecrincim belirtilerini zaten anlattım ama 2, cizgi silik bile olsa hamile oluyosun diye biliyorum canım senin yasadıgın celişkileri ben de yasadım bence en iyisi git bir kan testi yaptır da mutlu haberi burada paylaş bizimle sırnaşık şey

insallah canım ya öğleden sonra yapsam acaba olumu ki öğle arası gidip alayım test.iş yerindeyim çünkü ..acaba öğlen yapsam bisi farkedermi???

insallah canım ya öğleden sonra yapsam acaba olumu ki öğle arası gidip alayım test.iş yerindeyim çünkü ..acaba öğlen yapsam bisi farkedermi???

canım olur ama çok fazla su içip idrarını seyreltme bekletebilirsen idrarını 4 saat tuttuktan sonra yap testini,inşallah müjdeyi verirsin canım Şeniz

taamam canım insalahh size haberi vereyim ..tutarım yaa 4 saat nedirki yeterki bebis olsun??

insallahh yaaa haberi birda paylasayım.kaç gibi alayım ki test 1 saat önce afedersiniz wcye çıktım..satt 3 gibimi yapsam:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…