Acaba hamile miyim?

Yumurtlama Takibi Yaptimi Insan Kasiliyo Bebek Içinmi Ilişki Olur Illa öyle Düşünmeyin 1 Ay Boyunca Devamli Hergün Yada Gün Aşiri Ilişki Ile Hamile Kalabilirsiniz Deneyimlere Dayali Konuşuyorum

yapma yaa. doktorlar ne diyor peki bu dusuk isine. yani iki kere olmasi tesaduften ote birsey.
yumurtlama testi pozitif cikmadan bir gun once calismistik. zaten yumurta sadece 24saat yasiyor. o yuzden yumurtlama gunumu bildigim icin ondan 24saat sonra artik dollenme ihtimalim yok cunku yumurta oluyor. dolayisiyla calismalarda bosuna...valla hergun calismak imkansiz be guzeli...hehehehe

CNM ARAŞTIRILCAK DÜŞÜK SEBEBİ YANLIŞ BİLGİ DOKTORMU SÖYLEDİ 24 SAAT YAŞAR DİYE YUMURTA ZAMANINDA KISIRLIK TEDAVİSİDE GÖRMÜŞTÜM ÇOK ESKİDEN DOKTORLAR HEP 1 HAFTA DYOR ŞUANKİ DOKTORUMDA 1 HAFTA SÜRER DEDİ YANİ YUMURTLAMA OLDUMU 1 HAFTA TUTMA İHTİMALİ YÜKSEK.. KENDİNİZİ 1-2 GÜNLE SINIRLAMAYIN TUTMAZ OZAMAN ZAMANI AKIŞINA BIRAKIN YUMURTLAMA GÜNÜ DİYE DÜŞÜNMEYİN SİZİN İÇİN HERGÜN YUMURTLAMA GÜNÜ OLSUN BENCEE

yok bunun icin doktora gitmedim ama okudugum hersey 24saat diyor. yani eger yumurtlama gununu kesin bilmiyorsan bir hafta calismakta fayda var tabii, cunku hangi gun oldugunu bilmiyorsun. ama yumrtlamadan sonra gelen akinti bile spermin yasamasina musait degil.

Internette Hep Farkli Diyorlar Bence Doktorlarin Ne Dediği önemli Internette Her Siteyi Okudum Hiçbiri Diğerini Tutmuyor Mesela Sperm Kimisi 3 Gün Yaşar Diyo Rahimde Kimisi 36 Saat Dediğim Gibi Bir Ayi Dolu Dolu Yaşamak

Insan Neye Odaklanirsa Neyden Korkarsa Başina Geliyo Burda Sitelerde Kimyasal Gebelik Diye Bişeyler Okudum Oara Hamile Olduğumu öğrendim Ve Kafami Kimyasal Gebeliğe Odakladim Benimdemi öyle Acaba Diye Ve Başima Geldi Gerçekden Kimyasal Oldu Benimde Erken Gebelik Sonlanmasi Yani. Yakmiycan Kafana Her Denileni

CANIM 4 AY ÖNCE 4 AYLIK BEBEĞİM DÜŞTÜ VE 1 HAFTA OLMADI 2 Cİ DÜŞÜK OLDU ODA HERHALDE 3 HAFTALIK FALANDI BEBEK BAŞKA ÇOCUK MOCUK YOKsenağlama

yapma yaaa....cok zor...4 aylik bayagi da buyukmus...canim benim...benim bir oglum var ama ikinciyi istiyorum simdi.

selam kızlar.. Loveactually haklısın bir türlü karşılaşamadık. Artık buraya kimse yazmıyor sanırım. Hadi bakalım ovulasyon testinde başarılar dilerim sana. Bende bu ay ısı takibi yapacağım. Birde adaçayı içeceğim. Bakarsın tutar :))) Olmadı diğer aya ovulasyon denerim..Offf ne zormuş be hamile kalmak..Hiç bu kadar zor olacağını düşünmemiştim..

YA KIZLAR BİR ŞEY SORACAM ovulasyon testini ECZANELERDEMİ SATILIYOR.BANA BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ.

Kızlar günaydınn.. Tuhaf21 ovulasyon testını eczanelerden temin edebilirsin. Ben kullanmadım ama buradakı formlardan okuduğuma göre en iyisi Medısmart imiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…